Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wychowanie fizyczne stał się wyjątkowo prestiżowym kierunkiem skoro wymienia się go obok prawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będą w konkursie startowali niektórzy obecni strażnicy którzy roznosili Dyzmowe gazetki po klatkach schodowych. Jest materiał zdjęciowy z tego " zacnego" ich zajecia. Idźmy dalej - czy były już Komendant wyraził zgodę na dorabianie do pensji przez Strażników? Gdzie niektórzy dorabiali ? Jest jeszcze wiele pytań na które są już znane odpowiedzi, to wszystko będzie ujawnione. Będzie ciekawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już wiadomo kto zostanie. Artykuły stał się nie aktualny zanim został napisany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi z kaszą gryczaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz widziałem jak strażnicy miejscy stali sobie na parkingu za Rywalem , palili papierosy i prywatnie rozmawiali z kolegami. Czy strażnik miejski w czasie pracy , będąc w mundurze może legalnie sobie palić papierosy w miejscu publicznym . Strażnicy miejscy na służbie palą sobie legalnie papierosy na patrolach a psie gó*na nie pozbierane na trawnikach . I co ja mam je zbierać może ? A od czego jest straż miejska ? Przecież płacę podatki , ja i moi pracownicy i to właśnie z naszych podatków i z naszych pieniędzy utrzymuje się i płaci pensję straży miejskiej . To by chociaż te psie gó*na pozbierali. Już nie każę im ulic zamiatać ale papierki mogliby pozbierać na parkingach . Jakby nastał normalny komendant straży miejskiej toby swoim podwładnym nakazał liście grabić jesienią , odśnieżać zimą , śmieci zbierać, jak ktoś napisał psie odchody zbierać . A te zbieranie psich odchodów należy do obowiązków straży miejskiej ? Czy straż miejska musi je zbierać tylko trawników czy z ulic też muszą ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnej sytuacji politycznej jestem za jak najszybszą likwidacją straży miejskiej. Kolega z partii z  umiłowania bokser dostał stołek w pogotowiu. O damskim bokserze już nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIKWIDACJA STRAŻY MIEJSKIEJ!!!! w trybie natychmiastowym. Jest to instytucja kompletnie niepotrzebna w funkcjonowaniu każdego z polskich miast. Funkcjonariusze Straży Miejskiej wielokrotnie przekraczają swoje uprawnienia, a niejednokrotnie naruszają prawa obywateli zapisane w Konstytucji. Przykłady takich zachowań mieliśmy ostatnio możliwość zaobserwować w ogólnopolskich mediach. Niewątpliwie utrzymanie grupy pracowników, znacząco obciąża budżety miast. Pieniądze te można przeznaczyć na inne, dużo ważniejsze cele niż utrzymywanie instytucji, która nie daje żadnych korzyści, jak również nie sprawia poczucia większego bezpieczeństwach w polskich miastach. Powiedzmy stanowcze NIE marnotrawieniu naszych pieniędzy, z których utrzymywani są Strażnicy Miejscy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ze sprzątaniem tych psich odchodów z trawników i chodników ? Rozumiem , że właściciel czworonoga ma obowiązek sprzątać po swoim psie ........ ale jak już leżą te psie odchody to straż miejska ma obowiązek posprzątać je czy nie ? Różnie ludzie gadają, jedni mówią , że straż miejska nie ma obowiązku sprzątać psich odchodów a jak już sprzątają strażnicy miejscy psie odchody to jest to ich tylko dobra wola . Inni mówią że straż miejska ma obowiązek posprzątać psie odchody z trawników i chodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się zgubił...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...