Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twórca facebookowego fanpage'a o pogodzie zbiera na stację meteorologiczną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2019 r. o 18:47 Powrót do artykułu
Śledzę i korzystam z informacji na fanpagu. Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam ich strony. Wpisy są często kopiowane i pokazywane w innym obrazie od lepiej znanych łowców. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super strona. Warto chłopakom pomóc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już takie uprzejmości, to jednak Pan Paweł, zamiast pana Pawła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co da komuś pomiar ciśnienia czy temperatury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś śledziłem ich stronę na fb dopóki nie okazało się, że są bardzo dziecinni i zaczęli się wyzywać z konkurencją a zamiast danych o pogodzie pojawiały się posty związane z zupełnie inną tematyką, obecnie śledzę fanów pogody z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za " PIERDOŁY " ???? Jak zechcę to sobie zobaczę pogodę na profesjonalnych stronach internetowych a nie na tej amatorskiej gdzie pierdoły pokazują. Jeszcze mam wspierać stronę he he he he he . Do roboty a nie głupotami się zajmować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak przepisać treść ze strony zrzutki :) do pracy można iść i zarobić brakujące pieniądze a nie zrzutki zakładać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to się nazywało żebractwo. Teraz to pozyskiwanie środków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za " PIERDOŁY " ???? Jak zechcę to sobie zobaczę pogodę na profesjonalnych stronach internetowych a nie na tej amatorskiej gdzie pierdoły pokazują. Jeszcze mam wspierać stronę he he he he he . Do roboty a nie głupotami się zajmować .
 Gdzie się rodzą takie ameby umysłowe jak ty? Weź się pastuchu za swoje kompleksy, a nie będziesz organizował innym ludziom życie i mówił im czym mają się zajmować. A wspierać ci nik nie każe chamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he he . Tylko daj daj i daj !!!!!!!!!! A do roboty lenie . Każdy może sobie postawić jakiś kurnik na polu a pogodę spisywać i podawać z innych stron internetowych . Tak to jest jak się nic nie umie i nie umie się zarobić samemu pieniążków tylko się żebra i prosi o datki . Jeszcze żeby na coś pożytecznego ........... do roboty a nie ręce wyciągać po darmowe . Spisać pogodę każdy może z innych stron internetowych. Co za żebractwo !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a czym wy tu przeżywacie ? Jakiś chłopek-roztropek podaje wyniki pogody małpując inne strony dostępne w necie i chce jeszcze aby mu forsę dawali za darmo . Niech poszuka głupszych o siebie . Nich mądry mu żadnej forsy nie da i nikt mądry nie będzie go słuchał bo w necie jest wiele naprawdę dobrych stron z pogodą więc po co ktoś ma jego słuchać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że tu ostro jakaś konkurencja się onanizuje. Żenada, już po konstrukcji wpisów i ilości lajków widać, że to jedna osoba z kilku urządzeń się produkuje. Nawet mi nie żal ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też dajcie na stację meteorolgiczną czy jak tam ona się nazywa. Obiecuję , że zbuduję stację meteorolgiczną tylko dajcie mi za darmo pieniądze . Będę wam z onetu pogodę podawał ale dajcie mi tylko pieniąrzki za darmo na tą stację meteorolgiczną . Będzie gdzie browar wypić jak się taką stację zbuduję . I nie kłóćta się wiejskie chłopki . Wszystkim wam starczy termometrów i wszyscy bedziecie pogodę z onetu podawać jako swoją . Wszyscy wybudujemy stację meteorolgiczną w każdej wsi będzie po kilka stacji  i w każdej będziemy browary pić :) :)  Tylko dajta nam pieniążków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też dajcie na stację meteorolgiczną czy jak tam ona się nazywa. Obiecuję , że zbuduję stację meteorolgiczną tylko dajcie mi za darmo pieniądze . Będę wam z onetu pogodę podawał ale dajcie mi tylko pieniąrzki za darmo na tą stację meteorolgiczną . Będzie gdzie browar wypić jak się taką stację zbuduję . I nie kłóćta się wiejskie chłopki . Wszystkim wam starczy termometrów i wszyscy bedziecie pogodę z onetu podawać jako swoją . Wszyscy wybudujemy stację meteorolgiczną w każdej wsi będzie po kilka stacji  i w każdej będziemy browary pić :) :)  Tylko dajta nam pieniążków.
 To zrób coś najpierw konstruktywnego, zbuduj sam stację, informuj na kanale, zrób coś, to może znajdziesz chętych i ci dadzą. W dobie facebooka w czym problem? Aaa jesteś za głupi i leniwy XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot durnie spierają się o jakąś błazenadę . Jeden dureń założył konto na facebook i wypisuje tam jakieś dyrdymały odnośnie prognozy pogody . Zapewne małpuje prognozy z profesjonalnych stron. A reszta spiera się czy mu dać kasę na te jego pożal się boże pomysły rodem z psychiatryka czy nie . Jak ktoś będzie chciał zapoznać się z prognozą pogody w necie to zrobi to u profesjonalistów , a nie na facebook u kogoś kto zapewne nawet nie ma wykształcenia w kierunku meteorologicznym . No ale założył konto na facebook wyszedł na dwór spojrzał na termometr i wpisał jaka jest pogoda , poślinił palca i już wiedział skąd wieje wiatr . A resztę spisał z neta i ot mi wielki meteorolog bez wykształcenia w tym kierunku . Ale jak ktoś chce to może mu kasę wpłacić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot durnie spierają się o jakąś błazenadę . Jeden dureń założył konto na facebook i wypisuje tam jakieś dyrdymały odnośnie prognozy pogody . Zapewne małpuje prognozy z profesjonalnych stron. A reszta spiera się czy mu dać kasę na te jego pożal się boże pomysły rodem z psychiatryka czy nie  .  Jak ktoś będzie chciał zapoznać się z prognozą pogody w necie to zrobi to u profesjonalistów , a nie na facebook u  kogoś kto zapewne nawet nie ma wykształcenia w kierunku meteorologicznym  .  No ale założył konto na facebook wyszedł na dwór spojrzał na termometr i wpisał jaka jest pogoda , poślinił palca i już wiedział skąd wieje wiatr . A resztę spisał z neta i ot mi wielki meteorolog bez wykształcenia w tym kierunku . Ale jak ktoś chce to może mu kasę wpłacić .
 Jesteś kozak w necie p*zda świecie XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać pieniądze to ja mogę na chore dzieci a nie jakiemuś nierobowi co przybił termometr gwoździem do drzewa na podwórku i na fejsie temperaturę podaję lub spisuje ze stron o pogodzie. Teraz pracy jest pełno , można zarobić a nie pasożytować na ludziach i czekać aby dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać pieniądze to ja mogę na chore dzieci a nie jakiemuś nierobowi co przybił termometr gwoździem do drzewa na podwórku  i na fejsie temperaturę podaję lub spisuje ze stron o pogodzie. Teraz pracy jest pełno , można zarobić a nie pasożytować na ludziach i czekać aby dali.
Dawaj komu chcesz i na co chcesz tylko dlaczego się tu tak produkujesz? Aż tak cię d.upa boli ze ktoś coś robi i innych to interesuje. Przecież ci co dają widocznie znają prace tego jegomościa i podoba się ona im wiec go wspierają a ty się tu bredzlujesz na sile próbują wykazać ze to nie warte uwagi. Weź się do roboty za miast wysiadywać przed komputerem bo wybitnie ci to sieczkę z mózgu zrobiło. No chyba ze napędza cię zazdrość i zawiść to uważaj aby cię żółć nie zlała ha ha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co wy się spieracie i kłócicie ? Że jakiś nieudacznik nie umie samemu pieniędzy zarobić tylko żebra . I z jakiegoś zakładu dla obłąkanych pogodę przepowiada , którą każdy widzi w TV lub Internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...