Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twórca facebookowego fanpage'a o pogodzie zbiera na stację meteorologiczną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2019 r. o 18:47 Powrót do artykułu
I po co wy się spieracie i kłócicie ? Że jakiś nieudacznik nie umie samemu pieniędzy zarobić tylko żebra .  I z jakiegoś zakładu dla obłąkanych pogodę przepowiada , którą każdy widzi w TV lub Internecie.
 Ja się z tobą nie kłócę, ja ciebie tępie bo organicznie jestem uczulony na takich pastuchów jak ty którzy w życiu nic nie osiągneli a potrafią tylko innych obrażać i zazdrościć. I weź zmień płytę bo w każdym poście powtarzasz się zacięta płyta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co wy się spieracie i kłócicie ? Że jakiś nieudacznik nie umie samemu pieniędzy zarobić tylko żebra .  I z jakiegoś zakładu dla obłąkanych pogodę przepowiada , którą każdy widzi w TV lub Internecie.
Ja się z tobą nie kłócę, ja ciebie tępie bo organicznie jestem uczulony na takich pastuchów jak ty którzy w życiu nic nie osiągneli a potrafią tylko innych obrażać i zazdrościć. I weź zmień płytę bo w każdym poście powtarzasz się zacięta płyta.
A ja przelałam dwie stówy na ten projekt, specjalnie mnie nie interesuje, ale niech się tutejszy troll zagotuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście śmieszni . I ten nieudacznik od pogody co kasę chce za darmo jaki ci co się z nim spierają i wypisują posty . Wszyscy jesteście siebie warci . A jak ktoś przelał 200 zł to dobrze . Zapewne urząd skarbowy nie długo skontaktuje się z tym goście co tą pogodę przepisuje z neta i wyznaczy odpowiednią sumę do zapłaty . Gdyż od każdej darowizny trzeba zapłacić podatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście śmieszni  . I ten nieudacznik  od pogody co kasę chce za darmo   jaki ci co się z nim  spierają i wypisują posty . Wszyscy jesteście siebie warci . A jak ktoś przelał 200 zł to dobrze . Zapewne urząd skarbowy nie długo skontaktuje się z tym goście co tą pogodę przepisuje z neta i wyznaczy odpowiednią sumę do zapłaty . Gdyż od każdej darowizny trzeba zapłacić podatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Jakie za darmo? Prowadzi stronę podaje informacje, czytelnikom to się podoba i jest ok. Ja dorzuciłem 5 dyszek, a już zaraz będzie 1000 pln Widocznie są ludzie którzy wyceniają jego pracę w konkretnych stawkach. A tobie nikt nie płaci za posty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja dożuciłem Pawłowi 400 zł niech chłopak ma . Tylko aby Urząd Skarbowy kary mu nie wlepił . Coraz więcej ludzi wpłaciło mu kasę oby tylko opłacł podatek od darowizny i nic nie oszukiwał  oby wszystkie wpłaty wykazał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja dożuciłem Pawłowi 400 zł niech chłopak ma . Tylko aby Urząd Skarbowy kary mu nie wlepił . Coraz więcej ludzi wpłaciło mu kasę oby tylko opłacł podatek od darowizny i nic nie oszukiwał  oby wszystkie wpłaty wykazał .
 "DOŻUCIŁEM" ? ? ? ty to możesz rzucić się pod tira ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś już wczesniej pisał , że będą się głupole wyzywać z konkurencją i tak się stało. Jeszcze się na wzajem urzędęm skarbowym straszą . Co za bezmózgi .  Tak to jest jak jedni trolują drugich ....... Jak dzieci . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja dożuciłem Pawłowi 400 zł niech chłopak ma . Tylko aby Urząd Skarbowy kary mu nie wlepił . Coraz więcej ludzi wpłaciło mu kasę oby tylko opłacł podatek od darowizny i nic nie oszukiwał  oby wszystkie wpłaty wykazał .
 Uspokoję ciebie w myśl przepisów: "Osoby otrzymujące pieniądze w ramach internetowych zbiórek tytułem darowizn od obcych osób muszą pamiętać, że nie muszą płacić podatku tylko wtedy, gdy żaden darczyńca (niespokrewniony ani nie spowinowacony z obdarowanym) nie wpłacił więcej niż 4.902 zł. Przy czym warto pamiętać, że sumuje się darowizny otrzymane od tego samego darczyńcy w okresie 5 lat poprzedzających rok, w którym miała miejsce ostatnia darowizna od tej osoby." Tak wieć musisz rzucić 4 koła aby skarbówka miała pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś już wczesniej pisał , że będą się głupole wyzywać z konkurencją i tak się stało. Jeszcze się na wzajem urzędęm skarbowym straszą . Co za bezmózgi .  Tak to jest jak jedni trolują drugich ....... Jak dzieci .
 Straszy tylko jeden tłuk, co na przpisach się, nie zna. W internecie kozak pi.da w świecie XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne trole :D pozdrawiam was gorąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cebula w tych komentarzach. Kogoś widocznie to boli. Ale bardzo dobrze niech boli a chłopakom życzę powodzenia :) robicie kawał dobrej roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę kasę za darmo. Ludzie dajcie mi za darmo . Ja też mam stronę na facebuku i też mogę idiotyczne, kretyńskie i debilne wpisy robić na tej stronie i też mogę pisać jaka pogoda jest u mnie . A jak mi dacie kasę to też zrobię stację meterologiczną tylko że ja nie znam się na tym bo ja ELEKTRYKIEM jestem ja ELEKTRYKIEM jestem , koszę trawę wokoło słupów elektrycznych na polach ale pogodę mogę wpisywać na fejsie ...... co to ciężka praca takie wpisywanie na fejsie pogody . Bo trzeba zmałpować to od prawdziwych meteorologów ale ja jako elektryk zrobię to tylko mi kasę dajcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę kasę za darmo. Ludzie dajcie mi za darmo . Ja też mam stronę na facebuku  i też mogę idiotyczne, kretyńskie i debilne wpisy robić na tej stronie i też mogę pisać jaka pogoda jest u mnie . A jak mi dacie kasę to też zrobię stację meterologiczną  tylko że ja nie znam się na tym bo ja ELEKTRYKIEM jestem ja ELEKTRYKIEM jestem , koszę trawę wokoło słupów  elektrycznych na polach ale pogodę mogę wpisywać na fejsie ...... co to ciężka praca takie wpisywanie na fejsie pogody . Bo trzeba zmałpować to od prawdziwych meteorologów ale ja jako elektryk zrobię to tylko mi kasę dajcie .
 To podaj link do swojej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast siedzieć przed komputerem i pisać bazgroły sami weźcie się do roboty... Brak słów na bractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...