Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tylko w tym roku w Polsce zlikwidowano już 10 sklepów tej sieci. Znikają także w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2019 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Ja tez swego pracodawcę kilka razy podałem do sądu . Frajer już ponad 5.000 zł grzywny zapłacił i nie może mnie zwolnić ha ha ha ha bo tak nakazał sąd. A ja sobie urlop na żądanie biorę , dzwonię 2 minuty przed rozpoczęciem pracy i zgłaszam , że do pracy nie przyjdę. Mam takie prawo i gówno mi pracodawca zrobi bo jest ustawowo 4 dni urlopu na żądanie . A po nowym roku sobie na zwolnienie lekarskie pójdę . Gówno mi pracodawca zrobi ...... jak będzie sapał do znowu go do sądu podam i znowu zapłaci karę he he he he . Jeszcze go do sanepidu zgłosiłem i dowalili mu 1200 zł he he he . Jego sklep a nie ma prawa mnie zwolnic he he he he , tak sąd nakazał he he he .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie po Intermarche? Pewnie kolejna już w tym mieście Biedronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec zawsze możesz otworzyć swój sklep skoro nie podoba Ci się to że może będzie kolejna biedronka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez swego pracodawcę kilka razy podałem do sądu . Frajer już ponad 5.000 zł grzywny zapłacił i nie może mnie zwolnić ha ha ha ha bo tak nakazał sąd. A ja sobie urlop na żądanie biorę , dzwonię 2 minuty przed rozpoczęciem pracy i zgłaszam , że do pracy nie przyjdę. Mam takie prawo i gówno mi pracodawca zrobi bo jest ustawowo 4 dni urlopu na żądanie . A po nowym roku sobie na zwolnienie lekarskie pójdę . Gówno mi pracodawca zrobi ...... jak będzie sapał do znowu go do sądu podam i znowu zapłaci karę he he he he . Jeszcze go do sanepidu zgłosiłem i dowalili mu 1200 zł he he he . Jego sklep a nie ma prawa mnie zwolnic he he he he , tak sąd nakazał he he he .
 Ewidentnie bierzesz za dużo leków he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie PIH śpi a markety made In Szwabia czy Żaboland robią nas PO nosie. Na półce cena przystępna dla klienta. Patrzysz w oddany Ci kasowy paragon a tam KICHA. Cena na półce niższa o ponad 5 PLN niż ta w kasie. W PRL to PIH działała chytrze i sprytnie. Pracownik szedł do sklepu jako klient. Brał towar i szedł opłacać wybrany towar. Nastpnie sprawdzał czy cena pobrana od klienta zgadza się z obowiązująca lub umieszczoną na półce. Gdyby PIH działał tak dalej a nie spał ( szczególnie przed świętami ) to ludzie , którym Finans zgarnia co m-c podatek dochodowy i opłaca takie firmy jak: PIH, UOKiK, UKE czuliby się pewni, że szkopy , żabojady czy Vascodagamy nie kręcili Im lody. Kiedy skończy się błogi sen Tych co mają nas bronić. Jeżeli mnie i żonie - emerytom po 70 roku życia ściąga się co m-c 1 tys PLN a rocznie 12 tys PLN i nasi OBROŃCY lulają zamiast kontrolować zagraniczne firmy to nie dziwota, że przybysze używają sobie i to już trwa od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo czas na Ryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie wracajcie DINO ZAPRASZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwne, przeciez ta siec jest jednym wielikim oszustwem ***s://innpoland.pl/155875,Miliony-dlugow-depresje-bieda-Jak-sie-robi-biznes-z-Intermarche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezły MŁYN.  Pewnie Urząd Miasta kupi budynek i przeniesie tam Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej żeby kolejki  stały w godnych warunkach no i żeby sąsiedzi nie widzieli kto wyciąga lepkie łapki po darmochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie przypominało to bardziej sektę niż franczyzę. Jak powiedziałem to na spotkaniu z potencjalnymi franczyzobiorcami , to myślałem, że mi oczy wyłupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głośno jest ostatnio o tym jak Intermarche doi frajerów franczyzobiorców. Goście zostają z milionowymi długami. Pewnie to samo będzie z innymi sklepami tej spółki czyli Bricomarche. Ja nie wiem dlaczego się ludzie w to bagno pakują. Nie polecam robić w tych sklepach zakupów. Niech się oszuści zabierają z Polski a nie wykorzystują Polaków...co prawda naiwnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej czy później pójdziesz na bruk i pracy nie znajdziesz nigdzie bo smród będzie się za tobą ciągnął. Takich parchów nikt w pracy nie potrzebuje. U mnie byś już dawno kopa dostał. Twój pracodawca jest głupi i nie wie jak pozbywa się takie coś z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po aferze z mobbingiem straciłem zainteresowanie tym sklepem. Wiele osób w BP pewnie również,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie po Intermarche? Pewnie kolejna już w tym mieście Biedronka.
 Qrfa błagam tylko nie "Bieda".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...