Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchwała na wstecznym

Utworzony przez sss, 20 listopada 2007 r. o 05:59
Ograniczanie,licencje,pozwolenia na to choruje nasz kraj.Nie powinno być żadnych pozwoleń.Rejestrujesz firmę i tyle.To zwycięstwo korpoacji nad wszystkimi obywatelami.Źle się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem właścicielem sklepu spożywczego. chcę ograniczenia liczby sklepów do 4 na całe miasto, bo chcę więcej zarabiać !!!No w...im się poprzewracało....sałaciarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrusie. Jak uważacie że taxi to duża kasa , to sami zacznijcie taką działalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mozemy, gdyz limit licencji zostal juz wyczerpany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innych miastach az roi sie od roznego rodzaju przewoznikow i tylko pasazer korzysta na zdrowej konkurencjinie jest tez prawda, ze wszyscy bialscy "salaciarze" przeciwstawiaja sie nowym kolegomjezdze od 14 lat i wcale nie przeszkadza mi konkurencjaoczywiscie nie zarabiam obecnie tyle, co przed 3-5 laty,ale i niespecjalnie sie wysilamswoje wszak juz zarobilem a teraz jezdze bardziej z przyzwyczajenia niz potrzebyczy naprawde nie wystarczy wam zarobic netto 350-400 zl.? chcecie wiecej, to jezdzijcie zamiast 5-6 godzin9 albo i nawet 11, ale dajcie rowniez zarobic bardziej zaradnym i chetnym do pracy ludziomskad ta pazernosci i zawisc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim państwie żyjemy : demokratycznym czy totalitarnym ? Niech zgadnę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uchwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...