Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Listy gończe za siedmioma osobami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Alimenciarz i BARDZO drobni złodziejaszkowie, niewiasta za 480 złotych do odsiadki 24 dni a transport do najbliższego ZK dla kobiet minimum 10 razy tyle by kosztował... gdyby Bareja żył, to... nieustannie by pił... BTW, na jaki adres wysyła się "list gończy", ile kosztuje znaczek pocztowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukiwany:  Grzegorz GIL s. Kazimierza i Jolanty, ur. 16.10.1985 r., zam. ul. Kowalskiego 1, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 14 dni za grzywnę w wysokości 700zł  za czyn z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukiwany:  Jacek HINCE  s. Sławomira i Wandy, ur. 27.08.1974 r., zam. ul. Orzechowa 30/53, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za grzywnę 27.000 zł za czyn z art. 86 § 4 Kodeksu karnego skarbowego   ------------------------------------------------------------------------------------------------ a za milony nie siedzą, bo mają czym się wykupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przestepcy, wstyd dla kraju, to milionerów nie ścigają,, litości, polsko ocknij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeryf wyruszył w pościg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca. To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest parodia, na mojej ulicy w najbliższej okolicy wskazanym 10 osób które dużo bardziej zasługują na odsiadke .  Za 400 czy 700 zł wstawiają zdjęcia ... Ku... Jolopy ! Prawdziwych bandziorów scigajcie. Państwo prawa w dupcie jego mać... Tak jak ktoś kiedyś powiedział - Prawo jest dla biednych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisaliśta co przeskrobali ale z twarzy ja widzę złodziekstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo groźni przestępcy, brawo panie Błaszczaku i Ziobro ! Jeden nie płacił alimentów, jeden zakłócał ciszę nocną, dwóch nie zapłaciło cła, jeden nie zapłacił podatku w terminie. Tylko dwoje przywłasczyło rzecz. A aferzyści z PO i Jan Bury z PSL na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Ja napisał:
"Wszystkich co złamali prawo należy ścigać." Tak! Z naciskiem na "wszystkich"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...