Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga

Utworzony przez Wariat, 31 października 2018 r. o 13:04
Uwaga na totalsów i kodowców mogą szczać do zniczy. Gonić jak bolszewika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona Prezydenta Warszawy Trzaskowskiego - zakodowana -  na znak protestu przeciwko kościołowi oficjalnie ogłosiła swoje odejście z Kościoła. Dziecka nie ochrzcili i nie puszczają na lekcje religii w szkole. Wygoda, hulaj dusza piekła nie ma... A potem kiedy przychodzi do pogrzebu każdy się nawraca. Och życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Marszu Niepodległości w Warszawie i na drugim takim nie będę. Chcecie relację uczestnika to wam opiszę co widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcemy
 Wiem , wiem polskość to nienormlaność. Pomodlę sie za złodziei , oszustów i oczywiście ciebie, dzisiaj . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcemy
Wiem , wiem polskość to nienormlaność. Pomodlę sie za złodziei , oszustów i oczywiście ciebie, dzisiaj .
 Może taką modlitwą: ***s://***youtube.com/watch?v=ooOFIMVFET0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym tylko napisać że TVN jest szczujnią i obraz jaki nam przedstawiła Marszu Niepodległości jest całkowicie fałszywy. Mogę to zaświadczyć bo szedłem obok ONR i tych kilku Włochów z czarnymi flagami, który zimno tak trzęsło że omal im zęby nie wypadły. Proszę sobie wyobrazić sytucje gdy matka przygotowała Wigilię, a ktoś wam napluł do potraw, taka jest prawda całą dobę i cały rok. Wszystkiego Najlepszego wszystkim Polakom z okazji 100 lat Niepodległości. Szczęść Wam Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na widok kamer TVN maszerujący skandowali : " w górę serca, w górę serca , je...bać TVN", natomiast na widok sodomitów śpiewano: "zakaz pedałowania, zakaz pedałowania...." . Tego Wam nie pokażą w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...