Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

w bialorusi przyjmuja do pracy

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 06:39
W Bialoruskich firmach budowlanych pracuja Polacy .Zapotrzebowanie jest na murarzy tynkarzy .Warunkiem dostania pracy jest poproszenie o azyl przy przekraczaniu granicy. TO JEST PRAWDA A ZAROBKI OK 16 TYS RUBLI OK 2 YS ZL GWARANTOWANE PRZEZ LUKASZENKE. [*] Odpowiedz [*] Cytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to normalny kraj wbrew temu co u nas o nich mówią nasz - nie nasze łże-media! U nas terror większy jak na Białorusi a mienimy się demokracją a bezprawie kwitnie w najlepsze! Dam przykład choćby Piotra Staruchowicza ale nie on jeden wielu u nas więźniów politycznych! A pracy brak a tam dają! Białoruś jest 4 x mniejsza od polski ale drogi i autostrady to mają jak u Niemca. Bywałem tam swego czasu często w nocy mogłem liczyć na pomoc na drodze od tych przemiłych ludzi. Szkoda że nie jestem murarzem bo pojechał bym tam bez namysłu. Już wolę Łukaszenkę od naszych przygłupów bo on nie sprzedaje ziemi i fabryk a daje je w dzierżawę dba o ludzi a nasze władze wszystko sprzedały i jeszcze nas zadłużyli na wiele pokoleń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tam wielu znajomych ,rozmawiałem z nimi na temat pracy i zarobkach to zarabiają więcej niż my , u nich pracownik fizyczny zarabia więcej nisz ten co jest za biurkiem, a koszty życia to mają o wiele mniejsze ,paliwko po 3 zł, czy paczka tytoniu za 3.5zl , a Aleksander jest krytykowany przez europe bo nie wpszcza obcego kapitału i na racje. nie to co nasz Lecho na wpuszczał i posprzedawał i mamy co mamy , pracy nie ma a supermartety co krok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...