Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W co warto teraz inwestować pieniądze?

Utworzony przez Gość, 9 września 2010 r. o 10:51
W co warto teraz inwestować pieniądze? http://dobra-inwestycja.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W co warto teraz inwestować pieniądze? http://dobra-inwestycja.blogspot.com
Podobno w Białej jest 400 studentek prostytutek, może w tem biznes ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
# napisał:
Podobno w Białej jest 400 studentek prostytutek, może w tem biznes ?.
dużo biora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowany napisał:
dużo biora?
Pora ucywilizować ten rodzaj działalności, wprowadzić kasy fiskalne i obłożyć VAT-em jak za usługi 22%, a potem 23%. Pieniądze nie śmierdzą, a za uzyskaną kwotę można przecież kogoś w urzędach zatrudnić lub zwyczajnie rozkraść.
Ostatnio edytowany 9 września 2010 r. o 18:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostać członkiem PSL-u. Pieniądze zainwestować w składkę i za 2 miesiące masz w dobrze płatną posadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach warto inwestować we własną firmę. Ostatnio zaczęłam rozglądać się za salą weselną. Nigdy bym nie przypuszczała, że terminy rezerwacji są aż tak bardzo odległe. Z tego co też zauważyłam jest to nieźle prosperujący biznes. Przeglądając projekty http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php można wybrać taki, który pozwoli na wykorzystanie lokalu nie tylko do organizacji wesel, ale także jako restaurację czy hotel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koronem norweskom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nieruchomości, ale tego typu - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Prologis-Park-Poznan-II-Poznan-1763fhhw Potrzebne kilka milionów kapitału i jakoś średnio sobie wyobrażam, aby teraz można było wskazać jakiś lepszy sposób na inwestowanie. Jak sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zależy od funduszy jakie się posiada. Ja ze swojej strony mogę polecić złoto, którym już obracam parę ładnych lat. Kupując sztabki złota lub monety bulionowe w odpowiednim czasie, zarobić możesz w ciągu roku parę złotych. Można przeanalizować kurs złota na przestrzeni kilku lat i wnioski nasuną się same. Może zainteresują Cię obecne promocje w mennicy? Mnie np zainteresowała złota moneta Marentibus http://inwestycje.mennica.com.pl/zloto/zlota-moneta-bulionowa-merentibus/ Może taka forma inwestycji Cię skusi, ale to jest tylko moja podpowiedź podparta długoletnim doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto inwestować w nieruchomości. Dobre do tego są mieszkania. To dobry sposób na ulokowanie swoich pieniędzy. Ważne, żeby to mieszkanie było niedrogie i blisko dużego miasta. Na przykład w Oławie, blisko Wrocławia, można kupić w przyzwoitej cenie przez Europacific
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Amber Gold...... idioci w tuska i ogólnie w złodziei w obecnych komuchów a oni już zadbają o wasze pieniądze,bu,ha,ha,ha życie was Qurwa prawdziwki niczego nie nauczyło !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktokolwiek z was przerabiał ten kierunek - ***s://***big.biz.pl/poradnik-inwestora/ ? w sensie - opbligacje prywatne? czytam to po raz enty i nie mogę zrozumieć, z czego wynikają te warunki. dlaczego ktoś oferuje zabezpieczenie z aż takimi zabezpieczeniami? mam na myśli głównie to, że sama obligacja jest warta trzy razy mniej niż zabezpieczenie. jak to możliwe? czyli ryzyka nie ma? nawet lepiej, gdyby to padło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z was zainwestował w Masternode na jakieś walucie? Mnie interesuje waluta Polis- śledzę ją już od miesiąca i coraz bardziej przymierzam się do postawienia masternode właśnie na tej walucie. Czy może ktoś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat inwestowania w tą nową technologię Dzięki z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwy kierunek to dokładnie takie - ***s://***big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nadwyzek-finansowych-inwestowac-pieniadze/ potencjał inwestycyjny jest tutaj bardzo wysoki, tzn. tak mi się, wydaje. jak oceniacie tę inwestycję. zastanawia mnie jednynie to, z czego wynika tutaj aż tak cenne zabezpieczenie. rozumiecie je?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainwestuj w gacie bo ci widać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę po prostu założyć konto na XTB I zaczać inwestować z nimi. W który temat? Surowce, waluty, akcje - masz konto testowe, możesz sparwdzić, czy się odnajdziesz. Ale wiadomo - inwestujesz w temat, o którym masz pojęcie. XTB da ci opiekuna, materiały edukacyjne, konto demo, ale to, jak wykorzystasz te tematy, zależy już od ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realnie w mennica24.pl oszczędzam ponad 100 złotych na sztabce w porównaniu do innych pośredników, więc się naprawdę opłaca. Taki zwrot to już pozwala na wynajęcie skrzynki w banku do magazynowania złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o kryptowalutach? W XTB jest opcja inwestowania w bitcoina i w kilka innych tematów, ale czy rzeczywiście warto? Jak oceniacie tutaj opłacalność? Poziom ryzyka? Dopiero poznaję ten rynek i trudno mi powiedzieć, czy jest dla mnie. Na pewno potencjał zysku ogromny, ale czy warto w to wejść? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W waluty, w akcje, w surowce, ale generalnie w to, o czym macie pojęcie.  Co do XTB - potwierdzam. To najlepsze rozwiązanie z kilku prostych względów, ale przede wszystkim dlatego, że macie konto testowe, na którym możecie sobie sprawdzić, czy sobie z kolejnymi tematami poradzicie.  Oni zapewniają również materiały edukacyjne i szereg innych tematów. Dacie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W XTB widzę opcję inwestowania w kryptowaluty. Czy to ma sens? Nie jest zbyt ryzykowne? Szukam płynnego tematu z dużym potencjałem zysku, ale nie chcę przesadzić. Na czym mogę teraz realnie przyzwoicie zarobić? Kryptowaluty to dla mnie świeży temat, znam dopiero podstawy. Widzicie w tym rynku realny potencjał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...