Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Gminie Terespol jest tak samo jak w innych gminach

Utworzony przez alfa, 25 stycznia 2009 r. o 13:54
luki napisał:
Szanowni Panstwo zeszliśmy z tematu jakim są rządy Jwaniuka to moze ktos napisze kto byl w jego komitecie wyborczym.i pokoleji przesledzimy strukture powiazan w terespolu. Wiem ze przewodniczącym jest mieczyslaw romaniuk dyr szkoly w malaszewiczach startowal z listy PSL do sejmu to prosze pare zdan o tym czlowieku tz.zaplecze wyborcze ,kariera zawodowa,uklady,moze ktos wie jake firmy wspieraja iwaniuka i romaniuka???
aż nie będę komentowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REAL napisał:
No wynik Iwaniuka jest imponujący ale bardziej mnie ciekawi wynik spawy w sądzie o jego agenturę SB.
no i mnie ciekawi wynik sprawy sądowej -ale jakas totalna cisza - o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja napisał:
no i mnie ciekawi wynik sprawy sądowej -ale jakas totalna cisza - o co chodzi?
oj chyba to nie mozliwe- za duże korzenie puscił -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
Szanowni Panstwo zeszliśmy z tematu jakim są rządy Jwaniuka to moze ktos napisze kto byl w jego komitecie wyborczym.i pokoleji przesledzimy strukture powiazan w terespolu. Wiem ze przewodniczącym jest mieczyslaw romaniuk dyr szkoly w malaszewiczach startowal z listy PSL do sejmu to prosze pare zdan o tym czlowieku tz.zaplecze wyborcze ,kariera zawodowa,uklady,moze ktos wie jake firmy wspieraja iwaniuka i romaniuka???
Przewodniczącego popierają ludzie pokroju szwagierka,której znalazł ciepłą posadkę w opiece społecznej (dyrektor emeryt)też nóż się otwiera w kieszeni,młodzi nie mają pracy a TU,wstyd p.TTT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtys kobylan napisał:
Mikołajki w Kobylanach.Wójt obdarzył każdy dom puszką piwa i czekoladą w ADWENCIE !!!!!Wstyd na cały Powiat.
cholera nie wiedziałem-szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
LUKI Ja akurat nie wiem nic o romaniuku ale pisze co wiem w gminie rządzą szwagry ,ciotki i wujkowie czy wiesz o tych powiązaniach ?
Szwagierka p.Romaniuka emerytowana dyrektor tez pracuje w gminie,czy to przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aż nie będę komentowała
Romaniuk z posłem Stefaniukiem fraszki pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Romaniuk z posłem Stefaniukiem fraszki pisze
Stefaniuk dyktuje a Romaniuk pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 35 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...