Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W szkole o cudzoziemcach. Są gotowe scenariusze lekcji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
A ja się na to nie zgadzam i zapowiem zaraz mojemu dziecku, że tu jest Polska i cudzoziemiec ma się zachowywać zgodnie z prawem polskim. A jak nie to droga wolna. I żadne lewactwo nie zrobi z nas obywateli ostatniej kategorii w mojej Ojczyźnie. Dixi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu my jako Polacy mamy tolerować prawo którym kierują pseldo imigranci? Czy w swoim kraju tolerowaliby nasza kulturę zachowania i nasze normy moralne? Raczej nie. Więc czemu na siłę chce się naszym dzieciom zafundować problem,  którego jak widać Niemcy, Francja, Wielka Brytania czy Belgia nie mogą sobie poradzić. Teraz jestem zdecydowanie za likwidacją gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto na to pozwolił? Wywalić te bzdety ze szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na temat "migracji" wystarczy jedno słowo: WON !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra idea.Ludzie nie dziela się na białych czarnych katolików muzułmanów ale po prostu na mądrych lub głupich. A poniższe komentarze świadczą że ty drugich jest wiekszosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wy jesteście dziwni. To chyba oczywiste, że każdy kto przyjeżdża do kraju powinien przestrzegać prawa w nim obowiązującego. Na całym świecie tak jest. Dlatego jak pojadę np. do Libii to mam przestrzegać tamtego prawa. Jadąc do Egiptu kobiety nie powinny przebierać się w bikini, bo w tym kraju to nie jest akceptowane przez prawo. Jadąc do niektórych miast we Włoszech to nie można opierać się o posągi, bo to jest łamanie prawa! W Szwecji korzystanie z usług prostytutek jest karalne. A w Polsce dyskryminacja ze względu na przynależność rasową, narodowościową i wyznaniową jest karalna. Ale chyba większość z Was o tym nie wie i łamie prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...