Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym mieście Biedronka i Carrefour są czynne przez całą dobę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2017 r. o 15:21 Powrót do artykułu
"Wielu klientów zaopatrujących się w niej robi zakupy w nocy, są wśród nich także podróżujący na tej trasie obcokrajowcy- zaznacza przedstawiciel biura prasowego" ... a ja "zaznaczam", że w nocy to się robi zakupy przeważnie alkoholowe. I na to są pewnie nastawione te sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze jadac za ta granice to nikt nie kupuje w polsce alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję teraz w ramach dorzynania konkurencji, bo przecież o to tu chodzi obniżać ceny produktów po 1 groszu. Ciekawe do jakiego poziomu by się licytowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szał w Puławach Carrefour też jest czynny całą dobę i jakoś nikt o tym artykułów nie pisze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Wielu klientów zaopatrujących się w niej robi zakupy w nocy, są wśród nich także podróżujący na tej trasie obcokrajowcy- zaznacza przedstawiciel biura prasowego" ... a ja "zaznaczam", że w nocy to się robi zakupy przeważnie alkoholowe. I na to są pewnie nastawione te sklepy.
 Oczywiście, że tak. Tuż obok (po drugiej stronie ulicy Jana III Sobieskiego od Carrefoura) powstaja bloki programu "Mieszkanie Plus".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. A podacie adresy całodobowych sraczy, jakby komuś się nagle zachciało w nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tyle nam w Bialej do życia wystarczy, nie ma co mażyć o basebach jakw Łukowie wystaczy całodobowy skle z browarem i kiełbasą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze . Można sobie wódeczkę, schabik , piwko , salami czy winko  kupić za dobrą cenę o każdej porze doby . Nie to co w tych polskich sklepikach u prywatnych przedsiębiorców . Wszystko drogie i na dodatek pracowników na śmieciowe umowy zatrudniają . A tak w markecie mam tanie piwko po 2 złote a u polskiego sklepikarza trzeba 3 złote zapłacić . Na zachodzie europy nie ma żadnych drobnych sklepikarzy szarlatanów , którzy myślą aby zarobić a się nie narobić .. Wszyscy kupują w marketach !!!! Więc do roboty przedsiębiorcy , jeszcze wam trzeba podatki podnieść i inspekcję pracy nasłać czy legalnie ludzi zatrudniacie na umowę o pracę , ż płatnym urlopem i w ty 4 dni urlopu na żądanie . Ja tak mam w Belgii w markecie a co wy macie u polskiego przedsiębiorcy wyzyskiwacza ? Ile zarabiacie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Biedronka "dała doopy" - raz zamknięta na 45 min, drugi - na 30 minut!... do czego to doszło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...