Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele w Panoramie Podlask

Utworzony przez Gość100, 12 lutego 2011 r. o 11:57
Witam, czy miał ktoś przyjemność bycia na weselu bądź przyjęciu w Panoramie Podlaskiej w Międzyrzecu, pytam bo zbliża się małymi krokami termin mojego ślubu i chcielibyśmy zamówić już jakąś salę a nie słyszałąm jeszcze opinii o tejże sali?
Odpowiedz
Gość100 napisał:
Witam, czy miał ktoś przyjemność bycia na weselu bądź przyjęciu w Panoramie Podlaskiej w Międzyrzecu, pytam bo zbliża się małymi krokami termin mojego ślubu i chcielibyśmy zamówić już jakąś salę a nie słyszałąm jeszcze opinii o tejże sali?
Sylwester był tragiczny nie polecam.
Odpowiedz
PiS ma tam spotkania swoje, więc pewnie Jarek na ścianach wisi.
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=kkKgcSbnm-g&feature=related[/media]
Odpowiedz
POlecam Hesperus a nie Panorame bylem w dwóch lokalach na imprezie i Hesperus wypada o wiele korzystniej
Odpowiedz
Ale menu jest kiepskie czy ogólnie atmosfera? Lokal wygląda na ciekawe miejsce!
Odpowiedz
Słyszałem, że na ten rok nie ma już wolnych terminów, a lokal jak najbardziej OK.
Odpowiedz
mogę wynająć stodołę w Berezie jest lepsza od tej panoramy
Odpowiedz
A gdzie w tym czasie będziesz mieszkał?
Odpowiedz
jasio napisał:
ile chcesz za wynajęcie?
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
ile chcesz za wynajęcie?
dwie flaszki i coś na zagrychę
Odpowiedz
jasio napisał:
Hospodi pomyłuj
Odpowiedz
Czy można oczekiwać na tym forum normalnych odpowiedzi....???
Odpowiedz
Nie mozna oczekiwac normalnych wypowiedzi na forum ktore jest niemoderowane - kazdy pisze co chce. Forum to nie wymaga wczesniejszej rejestracji, wiec kazdy deb***l wpada i pisze co chce. Np. test. Na normalnym forum by to zsotalo wywalone w godzine, lub jakbym napisal to w nocy, to rano: góówno, jebacc, ku***ica mnie bierze czytajac takie foróm, róm.
Odpowiedz
sdffg napisał:
Nie mozna oczekiwac normalnych wypowiedzi na forum ktore jest niemoderowane - kazdy pisze co chce. Forum to nie wymaga wczesniejszej rejestracji, wiec kazdy deb***l wpada i pisze co chce. Np. test. Na normalnym forum by to zsotalo wywalone w godzine, lub jakbym napisal to w nocy, to rano: góówno, jebacc, ku***ica mnie bierze czytajac takie foróm, róm.
Nie dorabiaj ideologii = zwykły cham jesteś.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.