Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Coś  pięknego.Dziękuję  uczniom i nauczycielom za  przygotowanie. Przypomniały mi się moje młode lata  kiedy  na sali gimnastycznej odbywała się moja studniówka.Nie z żadnym narzeczonym, ale z kolegami zaproszynymi z TME ( Technikum Mechaniczno-Elektryczne ) którzy tez mieli studniówkę Aa my z LE ( Liceum Ekonomiczne ) Super Brawo, brawao , brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały taniec. Dostarcza ogromnych wzruszeń. Wielkie uznanie dla Pani Nauczycielki i młodzieży. Tak trzymać!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślicznie młodzieży!! Tak trzymać! Szkoda tylko, że jakość techniczna dźwięku i obrazu filmiku nie dotrzymała kroku świetnej choreografii i talentowi tanecznemu tańczących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gra już w FC BARCA : http://a.martino.pl/messi-odszedl <-- komentować to   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybywa nowych portali Nowe info biala..tuklikam.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było piękne.Wzruszyłam się. Chciałabym tak zatańczyć za 3,5 roku na mojej studniówce : :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromny szacunek dla Pani Choreograf za piękny układ. Wielkie brawa dla uczniów którzy poświęcili swój czas na naukę tańca- było warto! Poryczałam się i wzruszyłam! Pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pięknie owszem, ale ten parkiet paskudnie tu wygląd, szkoda że tak bylejaka ta podłoga,a tancerze wspanaili,brawo dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Pani przygotowujacej tancerzy!!! Pieknie!!!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super bardzo pięknie,,, prosze o tytół piosebki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenka z ortografią już tak pięknie u Ciebie nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecudnie:))gratulację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję uczniom i Pani nauczycielce - wielkie brawa ;) Miło było popatrzeć i powspominać swoją studniówkę - 21 lat szybko minęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem, biały strój? Dlaczego? Ani to debiutantki, ani panny młode... Dziwaczne przywiązanie do uniformizacji. Takie peerelowskie trochę. Taniec piękny, ale ich wygląd to dziwactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Aneto, powinna się pani na stałe zając choreografią, bo niejednego pseudo zawodowca zapędziłaby pani w tzw kozi róg.. Te wszystkie układy są piękne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krisp25 to co zobaczyłem tu to mistrzostwo świata amatorów , zdolna młodzież i Pani choreograf .Występ naturalny i maturalny ogólnie super super super !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...