Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej prywatności i godności dla cudzoziemców. Jak jest w ośrodku strzeżonym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 03:59 Powrót do artykułu
Niech Der Kurierek da własne pieniądze na inwestycje, a nie rządzi naszymi. A propos, kto ich tu prosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wybierzcie się do któregoś z domów dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''A może wybierzcie się do któregoś z domów dziecka. '' Zgadzam się z przedmówcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyście pogłupieli, niewygodne łóżka, bezdomni w Polsce nie mają łóżek ani sanitariatów a ciapaci którzy są tu nielegalnie czyli są przestępcami w majestacie prawa polskiego wybrzydzają na warunki. Deportować na własny koszt do ich kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawnicy i socjolodzy to są Polacy, chyba nie skoro bardziej zależy im zagranicznych przestępcach niż na obywatelach Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upokorzono mnie w NFZ, bo chciałam złożyć wniosek o sanatorium, zostałam potraktowana jak żebrak, intruz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to szaleństwo co piszecie, czy Oni są inni ? skąd ten "katolicyzm" w was po podejrzewam że 90 procent tak się przedstawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawidłowości? Coś się nie podoba? A to won z tymi muslinami, deportować ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...