Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włosi doradzają Białej Podlaskiej w sprawie bezdomnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Bober kiedy będzie można w końcu pić wodę z kranu ? I jak tam darmowa komunikacja ? Bilety widzę od lutego jak w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni, czyli bezdomni robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami, ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No włoska robota znana jest w Polsce z budowy linii kolejowych i dróg. Świetny wzór do naśladowania. Brawo Biała Podlaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Gessler....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy goście opowiedzą jak we Włoszech napływowi ubogacają seksualnie Włoszki? Czy pan prezydent wybiera się z rewizytą do Rimini. Atrakcje na plaży nocą czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WoW dla 10 ciu bezdomnych w mieście taki program na cały kraj, to jak nie przymierzając czołgiem na mrówki. Słuszną drogę obrała nasza władza, nie ma co... a jak. Tylko co na to wszystko bezdomni, czy uszanują ich wolność, czy będzie to akcja w stylu, dobrowolność obowiązkowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Włosi doradzają to znaczy, że u siebie ten problem rozwiązali raz na zawsze i mają na to patent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jest kuriozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot kużwa goguś wymyślił zaraz portal otworzy za 50 baniek dla bezdomnych to u nas nie ma specjalistów,ale cóż zaraz będą rewizyty i on pokaże Włochom jak się buduje galerie handlowe /karuzela / amfiteatry,stadiony ronda, parki jak się zatrudnia kolegów w spółkach .No geniusz kużwa po prostu geniusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z projektem obywatelskim z 2018 roku? Miał być chodnik na Łukaszyńskiej i Włoskiej. Zrobili początek Łukaszyńskiej A Włoskiej nawet ni dotknęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest możliwe - 10 osób i nie są objęte żadną pomocą !!!! Totalny wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 miejsc na 7 do 10 osób a bezdomni nie są objęci żadną pomocą !!!! CO JEST ŹLE W TY MIEŚCIE ?? "– Szacuje się, że w pustostanach na terenie miasta może przebywać w różnych okresach od 7 do 10 osób nieobjętych żadną formą pomocy – zaznacza Kuc–Stefaniuk. Przypomnijmy że miasto prowadzi noclegownię z 20 miejscami noclegowymi i ogrzewalnię.""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po podwyżce smieci po Nowym Roku będzie więcej bezdomnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po podwyżce smieci po Nowym Roku będzie więcej bezdomnych..
 Niech wybudują nowy most bo się nie wszyscy zmieścimy pod obecnymi. Już lecę robić sobie rezerwację pod Janem Pawłem II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo będzie trwać uśmiechnięta błazenada obecnego prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała To taka dziura, że nawet bezdomni już wyjechali i zostało ich max od 7 do 10!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałem pismo ze spółdzielni o podwyżcze za smieci i wporwadzeniu odpowiedzialności zbiorowej, za brak segregacji. Jest to łamanie podstawowego prawa zawartego w konstytucji,  nie mogę odpowiadać za cudze przewinienia i lenistwo,czy prezydent Litwiniuk wystąpi w obronie konstytucji ? KOnstytucja, Konstytucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przypomnijmy że miasto prowadzi noclegownię z 20 miejscami noclegowymi i ogrzewalnię." Ta noclegownia jest na SOR w Wojewódzkim Szpitalu w Białej Podlaskiej. Sprawa załatwiona. Po co wydawać dodatkowe pieniądze, jak można zrobić to w ramach "wolontariatu" lekarzy i pielęgniarek szpitala. Wiem, że bezdomny, pod wpływem alkoholu, to też człowiek. Ale czy miejscem zapijaczonych, zasikanych itd..osób powinien być SOR Wojewódzkiego Szpitala w Białej Podlaskiej?Czy obecne też na tym korytarzu dzieci, muszą być świadkami niezbyt przyjemnych, nawet dla dorosłego, scen? Czy do takiego człowiaka, pijanego,leżącego w biały , ciepły dzień, na chodniku przy przystanku na ul. Narutowicza musi przyjeżdżać oprócz dwóch ratowników jeszcze lekarz ?( Byłam tgo świadkiem) A w tym czasie, gdy minuty decydują o życiu,być może młody człowiek, z zawałem serca czeka na pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przypomnijmy że miasto prowadzi noclegownię z 20 miejscami noclegowymi i ogrzewalnię." Ta noclegownia jest na SOR w Wojewódzkim Szpitalu w Białej Podlaskiej. Sprawa załatwiona. Po co wydawać dodatkowe pieniądze, jak można zrobić to w ramach "wolontariatu" lekarzy i pielęgniarek szpitala. Wiem, że bezdomny, pod wpływem alkoholu, to też człowiek. Ale czy miejscem zapijaczonych, zasikanych itd..osób powinien być SOR Wojewódzkiego Szpitala w Białej Podlaskiej?Czy obecne też na tym korytarzu dzieci, muszą być świadkami niezbyt przyjemnych, nawet dla dorosłego, scen? Czy do takiego człowiaka, pijanego,leżącego w biały , ciepły dzień, na chodniku przy przystanku na ul. Narutowicza musi przyjeżdżać oprócz dwóch ratowników jeszcze lekarz ?( Byłam tgo świadkiem) A  w tym czasie, gdy minuty decydują o życiu,być może młody człowiek, z zawałem serca czeka na pomoc!
 Jeszcze parę działań i role się odwrócą.My pójdziemy na ulice, a bezdomni otrzymają mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do komentarza Wariata. Daj se na luz, nie zawsze Ludzie trafiają na ulicy na swoje rzyczenie. Miasto dostaje z UE na ten cel spora kase, a trobia wszedzie,ze maja osrodek tylko na 20 osob. Takze to jest chyba nie w pozadku. Niech Tobie zabiora wszystko, gdzie pojdziesz? Co powiesisz Sie? Jak nie znasz zycia, nie komentuj! Ja spedzilem zima na ulicy 3 mce, takze wiem jak to jest bez wsparcia Panstwa (w cudzyslowiu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...