Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda znowu drożeje w Białej Podlaskiej

Utworzony przez dociekliwy, 25 lutego 2011 r. o 20:13
Czy ktoś wie ile zarabia p. Król i jego zastępcy? Ile zarabia szef PECu? Ile zarabia p. Ruta? To nasze komunalne spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Czy ktoś wie ile zarabia p. Król i jego zastępcy? Ile zarabia szef PECu? Ile zarabia p. Ruta? To nasze komunalne spółki.
i dlatego śmieci i woda muszą być drogie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P napisał:
i dlatego śmieci i woda muszą być drogie !
oczywista oczywistość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie na ceny za wodę i ścieki w Białej. W waszym grodzie łącznie metr sześcienny wody i ścieków po podwyżce wyniesie 5,87zł, w Międzyrzecu płacimy 6,60 oraz dodatkowo dochodzi opłata abonamentowa 4,94zł. No i jeszcze gdyby Międzyrzec miał takie ujęcia wody i oczyszczalnię jak w Białej to bym się nie dziwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Czy ktoś wie ile zarabia p. Król i jego zastępcy? Ile zarabia szef PECu? Ile zarabia p. Ruta? To nasze komunalne spółki.
Te wiadomości są na stronie Urzędu Miasta. Wystarczy trochę poszukać, a nie czekać na gotowe. Ja zadał bym inne pytanie: "Ile osób w BWiK pobiera prezesowskie pobory?" Prezes, Główny Inżynier, Zastępca GL. INż., prokurent, księgowa i pewnie jeszcze kilkoro na umowach zlecenia za wielce użyteczne raporty, aby zarząd miał gotowe dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Te wiadomości są na stronie Urzędu Miasta. Wystarczy trochę poszukać, a nie czekać na gotowe. Ja zadał bym inne pytanie: "Ile osób w BWiK pobiera prezesowskie pobory?" Prezes, Główny Inżynier, Zastępca GL. INż., prokurent, księgowa i pewnie jeszcze kilkoro na umowach zlecenia za wielce użyteczne raporty, aby zarząd miał gotowe dane.
by żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P napisał:
by żyło się lepiej
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201102/1298645223_by_asia0123_500.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS może skończcie z tym bezbarwnym posłem, który wszystko przegrywa chyba pociągi też nie wypaliły. Chodzę do katolika na spotkania widzę ludzi o poglądach prawicowych może jest wśród nich jakiś godny kandydat, który przeciwstawi się tej socjalistycznej hydrze która toczy to miasto. Postawił bym na Pana Wojtka moje środowisko też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziwił napisał:
PiS może skończcie z tym bezbarwnym posłem, który wszystko przegrywa chyba pociągi też nie wypaliły. Chodzę do katolika na spotkania widzę ludzi o poglądach prawicowych może jest wśród nich jakiś godny kandydat, który przeciwstawi się tej socjalistycznej hydrze która toczy to miasto. Postawił bym na Pana Wojtka moje środowisko też.
Na jakiego Wojtka Panie Radziwiłł przez małe "r" i jedno "ł" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie narzekajcie na ceny za wodę i ścieki w Białej. W waszym grodzie łącznie metr sześcienny wody i ścieków po podwyżce wyniesie 5,87zł, w Międzyrzecu płacimy 6,60 oraz dodatkowo dochodzi opłata abonamentowa 4,94zł. No i jeszcze gdyby Międzyrzec miał takie ujęcia wody i oczyszczalnię jak w Białej to bym się nie dziwił.
Może i taniej na metrze, ale za to abonament trzy razy wyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...