Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt Krzysztof Iwaniuk wyskoczył z teczki IPN

Utworzony przez elo, 14 stycznia 2010 r. o 22:13
Gostek to ubek, słychać i czuć na kilometr ! Nie rozmawiajcie z tym ubeckim psem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Gostek to ubek, słychać i czuć na kilometr ! Nie rozmawiajcie z tym ubeckim psem !
WSIokiem od niego zajeżdża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lis napisał:
WSIokiem od niego zajeżdża
Jeden bolszewicki gnuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać bardzo się szerzy analfabetyzm. Zero znajomości ortografii. O czym ty chcesz dyskutować skoro nawet nie potrafisz prawidłowo napisać słowa "gnój". Gnój inaczej obornik - nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki zapewne które reprezentujesz. Obecnie w dużych gospodarstwach częściej stosowany jest nawóz pochodzący z bezściółkowego chowu zwierząt gospodarskich – gnojowica. Więc odpowiedzmy sobie na pytanie kim ty jesteś? Po prostu żal mi ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICKI napisał:
Jak widać bardzo się szerzy analfabetyzm. Zero znajomości ortografii. O czym ty chcesz dyskutować skoro nawet nie potrafisz prawidłowo napisać słowa "gnój". Gnój inaczej obornik - nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki zapewne które reprezentujesz. Obecnie w dużych gospodarstwach częściej stosowany jest nawóz pochodzący z bezściółkowego chowu zwierząt gospodarskich ? gnojowica. Więc odpowiedzmy sobie na pytanie kim ty jesteś? Po prostu żal mi ciebie...
Nie żałuj i nie przepraszaj, ale jeśli jesteś taki mocny w ortografii i definicjach to wyjaśnij nam znaczenie takich określeń jak : konfident, delator, ubek, zdrajca, donosiciel, zaprzaniec, szubrawiec. Jeśli zrobiłem błąd ortograficzny to proszę o poprawienie.
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2010 r. o 18:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO U PANI WÓJTOWEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na autorytet trzeba sobie zasłużyć jak zrobił to Wójt Gminy Terespol. Jego zasługi można wymieniać dość długo. Jednak człowiek jak człowiek, a gmina jedna z najbardziej rozwiniętych i liczących się gmin w Polsce. Również zasłużyć trzeba na przeprosiny jednak nie przeprasza się ludzi zazdrosnych, siejących zawiść. Jesteś osobą siedzącą po drugiej stronie monitora, tchórzliwą, nie ujawniającą się tylko komentującą obraźliwie innych. Spójrz na siebie wyciągnij wnioski, zrób rachunek sumienia. Kim jesteś, jaki masz cel wypisując bzdury i ile odwagi by powiedzieć ludziom w oczy przedstawiając dowody złożone w ręku... I tu współczujemy ludzkim nieporozumieniom pokrzywdzonych przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając każde polskie forum mozna sie dowiedziec wiele o polakach i polskiej kulturze,zawistosci i zadrosc. kazdy potrafi kazdego zjechac,najlepiej jest anoniowo tak najprosciej.... i ulży wszystkim?? lepiej ci sie zrobi ze kogos zjedziesz? prosta podpowiedz dla ludzi myslacych "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą,najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem" Ps.Panie Sołoducha najpierw popatrz na siebie a potem pisz i mów o innych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bom Bom napisał:
Na autorytet trzeba sobie zasłużyć jak zrobił to Wójt Gminy Terespol. Jego zasługi można wymieniać dość długo. Jednak człowiek jak człowiek, a gmina jedna z najbardziej rozwiniętych i liczących się gmin w Polsce. Również zasłużyć trzeba na przeprosiny jednak nie przeprasza się ludzi zazdrosnych, siejących zawiść. Jesteś osobą siedzącą po drugiej stronie monitora, tchórzliwą, nie ujawniającą się tylko komentującą obraźliwie innych. Spójrz na siebie wyciągnij wnioski, zrób rachunek sumienia. Kim jesteś, jaki masz cel wypisując bzdury i ile odwagi by powiedzieć ludziom w oczy przedstawiając dowody złożone w ręku... I tu współczujemy ludzkim nieporozumieniom pokrzywdzonych przez los.
Do którego przedmówcy ten tekst? Następnym razem cytuj będzie łatwiej się zorientować do kogo konkretnie pijesz. Można by pomyśleć, że do wszystkich, ale używasz zwrotu: "Jesteś osobą siedzącą po drugiej stronie monitora, tchórzliwą, nie ujawniającą się tylko komentującą obraźliwie innych", ergo piszesz do konkretnej osoby, tylko której?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rajce kolego. Piszą tylko ludzie z zawiścią i zazdrością. Gratuluje polskiej ułomności. heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zrobiłem rachunek sumienia. Nie byłem konfidentem, nie kradłem, nie jestem zawistny, nie jestem tchórzem, szanuję ludzi godnych szacunku, piszę co myślę, wymagam więcej od siebie niż od innych. Wyciągam wnioski że mówimy innym językiem i wyznajemy inny system wartości, więc wybacz ale nigdy się nie zrozumiemy. Krzywdy jakie krzywdy, czy to znaczy że zwykli ludzie krzywdzili biednych konfidentów i komunistów? Społeczeństwo torturowało, zabijało i biło komunistów w Radomiu, Gdańsku, Pyjas pobił SB-manów, aż od tego umarł itd. , itp. Kłamliwie przedstawiasz się jako ofiara. Przez to że od jawnych agentów przejęła władzę tajna agentura ten kraj się stacza i dotąd będzie się staczał dopóki grzechy nie zostaną rozliczone, a zbrodnie osądzone. Brakuje ludzi uczciwych,zdolnych, inteligentnych we władzy - tak bo klika trzyma na wszystkim łapę od góry do gminy.
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2010 r. o 23:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Pawlak uważasz się za celebryta forum dziennik wschodni ze względu na ilość dodanych wpisów? Tzn jesteś znany z wypisywania plotek? Bo właśnie w twoim przypadku tylko celebryt internetowy wschodni wchodzi w rachube. Podczas nie uczestniczenia w scenie internetowej czujesz się pokrzywdzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonimowo kazdy moze napisał:
czytając każde polskie forum mozna sie dowiedziec wiele o polakach i polskiej kulturze,zawistosci i zadrosc. TO POCZYTAJ SOBIE FORA PRASY LOKALNEJ NP. W ANGLII, FRANCJI, HISZPANII, NIEMCZECH. TAM TO SIĘ DOPIERO DZIEJE, WYZWISKA I ANONIMOWE PLUCIE. WNIOSEK JEST PROSTY - TO NIE MY POLACY TACY ZAWISTNI JESTEŚMY, TYLKO LUDZKA NATURA TAKA JEST, ŻE GDZIE POLITYKA TAM EMOCJE I NIENAWIŚĆ. PO ZA TYM POCZYTAJ SOBIE POLSKIE FORA TEMATYCZNE, GDZIE TRWAJĄ DŁUGIE, CZASEM NA KILKASET STRON, DYSKUSJE MERYTORYCZNE NA KONKRETNY TEMAT. CHCESZ POZIOMU TO NAUCZ SIĘ SZUKAĆ. TO JEST ANONIMOWE FORUM LOKALNEGO DZIENNIKA, I BARDZO DOBRZE, ŻE MA TAKI CHARAKTER BO POMAGA ZORIENTOWAĆ SIĘ W NASTROJACH SPOŁECZNYCH I OBRAZIE PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU NA PROWINCJI. "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą,najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem" TO IDIOTA POTRAFI CZŁOWIEKA KTÓRY NIE JEST IDIOTĄ( ZNACZY SIĘ JEST MĄDRZEJSZY) ZNIŻYĆ DO SWOJEGO POZIOMU. CIEKAWE BO MNIE UCZYLI, ŻE ŁATWIEJ JEST MĄDREMU ZNIŻYĆ SIĘ NA POZIOM NIEDOKSZTAŁCONEGO ROZMÓWCY, NIŻ GŁUPIEMU PODSKOCZYĆ NA POZIOM WYKSZTAŁCONEGO. A MOŻE PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO IDIOTA KTÓRY MA OSOBIE ZBYT WYGÓROWANE MNIEMANIE DYSKUTUJE Z DRUGIM TAKIM SAMYM IDIOTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak jesteś wyjątkowo inteligentnym człowiekiem na tym forum. Tobie to i prezydenturę powierzę ze spokojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNANY napisał:
Hej Pawlak uważasz się za celebryta forum dziennik wschodni ze względu na ilość dodanych wpisów? Tzn jesteś znany z wypisywania plotek? Bo właśnie w twoim przypadku tylko celebryt internetowy wschodni wchodzi w rachube. Podczas nie uczestniczenia w scenie internetowej czujesz się pokrzywdzony?
Nie uważam. Kim jest celebryt internetowy ? Nie czuję się pokrzywdzony, może tylko zbyt emocjonalnie podchodzę do pewnych spraw. A ty jakie masz poglądy o tak późnej porze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kargul do pawlaka napisał:
Masz rajce kolego. Piszą tylko ludzie z zawiścią i zazdrością. Gratuluje polskiej ułomności. heh
O tak w Polsce to tylko zawiść, zabobon, ciemnogród, w ogóle po co nam ta Polska? W takich Niemczech, Anglii to się wszyscy kochają i jedna wielka zgoda ich buduje -Super! A poważnie. Jesteś chory człowieku, bo masz myślenie nazisty, że ludzie dzielą się na państwa w obszarze których przysługuje im zestaw określonych cech. A prawda jest taka, że są tylko ludzie, a sposób ich myślenia nie ma związku z obywatelstwem, wszędzie może być człowiek mądry i głupi, tak jak miłość i zazdrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNANY napisał:
Hej Pawlak uważasz się za celebryta forum dziennik wschodni ze względu na ilość dodanych wpisów? Tzn jesteś znany z wypisywania plotek? Bo właśnie w twoim przypadku tylko celebryt internetowy wschodni wchodzi w rachube. Podczas nie uczestniczenia w scenie internetowej czujesz się pokrzywdzony?
Myślę, że nie ilość, a jakość postów przesądza o ogromnej popularności Pawlaka na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Tak zrobiłem rachunek sumienia. Nie byłem konfidentem, nie kradłem, nie jestem zawistny, nie jestem tchórzem, szanuję ludzi godnych szacunku, piszę co myślę, wymagam więcej od siebie niż od innych. Wyciągam wnioski że mówimy innym językiem i wyznajemy inny system wartości, więc wybacz ale nigdy się nie zrozumiemy. Krzywdy jakie krzywdy, czy to znaczy że zwykli ludzie krzywdzili biednych konfidentów i komunistów? Społeczeństwo torturowało, zabijało i biło komunistów w Radomiu, Gdańsku, Pyjas pobił SB-manów, aż od tego umarł itd. , itp. Kłamliwie przedstawiasz się jako ofiara. Przez to że od jawnych agentów przejęła władzę tajna agentura ten kraj się stacza i dotąd będzie się staczał dopóki grzechy nie zostaną rozliczone, a zbrodnie osądzone. Brakuje ludzi uczciwych,zdolnych, inteligentnych we władzy - tak bo klika trzyma na wszystkim łapę od góry do gminy.
Zrobiłeś tylko nikt nie wie czy nie byłeś konfidentem, czy nie kradłeś, czy nie pałasz zawiścią i czy nie tchórzysz. Nie umiesz rozróżnić ludzi godnych szacunku, a piszesz to co ślina przyniesie na język. Wyciągasz wnioski bez przedstawienia faktów. Krzywdziłeś, byłeś konfidentem tego też nikt nie wie to tylko i wyłącznie puste słowa. Nie jestem ofiara,a osobą która próbuje uświadomić innych, że istnieją ludzie, którzy wobec innych są fear. A może ty torturowałeś ludzi bądź robisz to nadal? Może zabiłeś i nie poniosłeś odpowiedzialności? Może to Ty nie zostałeś osądzony? Konfesjonał stoi drogą otwartą więc zostań rozliczony przed władzami odgórnie nam narzuconymi. I pokazujesz jaki jesteś uczciwy, zdolny oraz inteligentny... Proponuje metode bardzo otwartego i zaawansownego leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bom Bom napisał:
Zrobiłeś tylko nikt nie wie czy nie byłeś konfidentem, czy nie kradłeś, czy nie pałasz zawiścią i czy nie tchórzysz. Nie umiesz rozróżnić ludzi godnych szacunku, a piszesz to co ślina przyniesie na język. Wyciągasz wnioski bez przedstawienia faktów. Krzywdziłeś, byłeś konfidentem tego też nikt nie wie to tylko i wyłącznie puste słowa. Nie jestem ofiara,a osobą która próbuje uświadomić innych, że istnieją ludzie, którzy wobec innych są fear. A może ty torturowałeś ludzi bądź robisz to nadal? Może zabiłeś i nie poniosłeś odpowiedzialności? Może to Ty nie zostałeś osądzony? Konfesjonał stoi drogą otwartą więc zostań rozliczony przed władzami odgórnie nam narzuconymi. I pokazujesz jaki jesteś uczciwy, zdolny oraz inteligentny... Proponuje metode bardzo otwartego i zaawansownego leczenia.
Przepraszam zapomniałem dodać że nie kłamię. Ale temat to nie "Wójt Pawlak Jan wyskoczył z teczki IPN" więc do rzeczy i zostawmy moje zdrowie psychiczne w spokoju jest ogólnie dobre - dziękuję. Spodziewam się odpowiedzi na dalszy ciąg mojego ostatniego postu lub skończmy na dzisiaj.
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2010 r. o 00:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bom Bom napisał:
... Nie umiesz rozróżnić ludzi godnych szacunku, a piszesz to co ślina przyniesie na język. Wyciągasz wnioski bez przedstawienia faktów. ...
Ale fakty są, IPN je opublikował na swojej oficjalnej stronie! Wójt wg. tego tak jak pisze w artykule był TW i tyle. Jak odróżnić ludzi godnych szacunku od niegodnych? Jakie kryterium ty przyjąłeś? Podziel się tą wiedzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...