Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD Biała Podlaska: Egzamin na prawo jazdy zdaje co trzeci

Utworzony przez mati, 14 grudnia 2011 r. o 18:31
Najlepszy egzaminator to pan Sławomir Matejek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam lubię pana Leśniewskiego. Nie taki diabeł straszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
Najlepszy egzaminator to pan Sławomir Matejek
dla mnie najgorszy, nie spotkałem w życiu wiekszego buca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Edward Lewczuk- kultura, życzliwość, opanowanie. Egzaminator na 5+. I mam o nim taką opinię pomimo niezdanego egazminu- oczywiście na swoje własne życzenie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie zdawać w białej tylo lepiej jechać gardenem lub pociągiem do Siedlec! Same oszusty wyciągają tylko opłaty za egzamin 140 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej było w latach 90 dałes łapowke i prawko w kieszeni.szkoda ze te czasy nie wrocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pan Lewczuk.....potwierdzam, że to najbardziej życzliwy, spokojny egzaminator. Polecam szczerze wszystkim, abyście na niego trafili. Człowiek dusza, nie wprowadza nerwowej atmosfery, nie szuka okazji do oblania. Po egzaminie krótko i rzeczowo omawia przebieg jazdy, bez głupich i kasliwych komentarzy. Wiem co mówię mam porównanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli niewiadomo o cochodzi chodzi o kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są jednym ***em podszyci,oblewaja za byle gowno aby tylko sobie kasy nabic. Nie juz wymienia po nazwiskach i opisywac pare akcji jakie mialam z egzaminatorami z Bialej Podlaskiej w Łukowie. I te ich głupie teksty " Tutaj błąd", "brak dynamiki jazdy" Chyba najgorsza zdawalność w całym województwie Lubelskim.  Śmiech na sali. Nie polecam tego Worda.A zdającym przyszłym.kierowcom życzę cierpliwości i bogatego porttfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem życzę każdemu takiego egzaminatora jakim jest Pan S. Lipniacki , przede wszystkim miły,  uśmiechnięty i co ważne przez to człowiekowi opadają nerwy , stres . Nie daj Panie Chryste egzaminu z Grotowskim - pomimo wyniku pozytywnego zwykły " buraczios "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie hophop masz rację 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wnuk przygotowuje się teraz do egzaminu na prawo jazdy. Ostatnio sama z ciekawością zaczęłam rozwiązywać z nim testy na tej stronie ***s://***prawo-jazdy-360.pl/test Nie da się ukryc, ze na przestrzeni ostatnich lat wiele sie zmienilo w egzaminie i wcale tak łatwo ci młodzi ludzie nie maja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze testy na prawko są tutaj:  ***s://***prawo-jazdy-360.pl/test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można zdać testów w wordzie  w białej podlasce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do dziś dnia tak jest  Tyle lat minęło a tam nic się nie zmieniło ,oblewają za byle co i najlepiej na placu żeby benzyny za dużo nie wyjeździć  Powinni już tych dziadków na emeryturach wywalić ,niech odpoczywają jak zasluzyli a nie ludziom nerwy psują ,przypierniczaja się o jakieś błahostki bo im się jeździć nie chce bo upał ,jak dzisiaj . Ktoś powinien się w końcu za to wziąć i zrobić porządek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja ,zorganizowana banda cwaniaków Ale karma wraca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się..po zdanych egzaminach ludzie się boją wjechać do miasta..a godziny spedzone na łuku się nie przydają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim , już dawno przygladam się jako kibic zdającym na prawko,i wysówam wniosek,że to wszystko kreci się wokół kasy  .Zaówarzyłem że ,nie ważne że są kamery w samochodach kto ma zdać to i tak zda ,egzaminator jak chce to i tak oleje, przepuści jołopę obleje dobrego kierowcę ,to jest farsa i wkurza wszystkich tylko oby kasa była i to się liczy ,jołopy egzaminują i to wszystko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...