Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W.O.Ś.P

Utworzony przez wolontariusz, 10 stycznia 2011 r. o 12:30
Może opiszmy jak przebiegła zbiórka w naszym mieście.Ciekawe były podobno licytacje w dwóch osrodkach i goście.Kto zebra wiecej?PiS czy PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolontariusz napisał:
Może opiszmy jak przebiegła zbiórka w naszym mieście.Ciekawe były podobno licytacje w dwóch osrodkach i goście.Kto zebra wiecej?PiS czy PSL?
Mam pytanie do fanów Jurka: dlaczego w takich krajach jak USA,Niemcy,W.Brytania,Norwegia itp nie ma WOŚP? A te kraje są chyba lepiej urządzone niż Polska? Ot ciekawostka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juuuuuurek napisał:
Mam pytanie do fanów Jurka: dlaczego w takich krajach jak USA,Niemcy,W.Brytania,Norwegia itp nie ma WOŚP? A te kraje są chyba lepiej urządzone niż Polska? Ot ciekawostka!
Właśnie dlatego ,ze są lepiej urządzone i nie trzeba żebrać o pomoc medyczną,a lekarze mniej ludzi pozostawiają samym sobie aż do powolnej śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP łączy wszystkich Polaków,otwiera ich serca i portfele,tylko nie w Miedzyrzecu.Tu podzielili mieszkanców politycy na Dom Kultury i hotel Hesperus.A kto dokonał tego podziału?Odpowiedzcie sobie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Właśnie dlatego ,ze są lepiej urządzone i nie trzeba żebrać o pomoc medyczną,a lekarze mniej ludzi pozostawiają samym sobie aż do powolnej śmierci
A powiedz mi dlaczego państwo polskie nie może być tak dobrze urządzone jak np. USA,W.Brytania,Norwegia? Co stoi na przeszkodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę prawdy... http://niepoprawni.pl/blog/2183/wosp-czyli-biznes-sie-kreci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie wspomagam zbiórek,ale nie mam nic przeciwko.Jeśli uratowane zostaną dzieci,nawet kilkoro to gra orkiestry jest warta świeczki.Gorzej gdy podczas prywatyzacji sprzet zakupiony z datków jest sprzedawany i kasa trafia do kieszeni prywatnej, to jest haniebne.A swoją drogą,oby tylko takie przekręty jak z orkiestrą nękały nasz biedny kraj,to wcale nie było by tak żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaskiniowiec napisał:
A ja nie wspomagam zbiórek,ale nie mam nic przeciwko.Jeśli uratowane zostaną dzieci,nawet kilkoro to gra orkiestry jest warta świeczki.Gorzej gdy podczas prywatyzacji sprzet zakupiony z datków jest sprzedawany i kasa trafia do kieszeni prywatnej, to jest haniebne.A swoją drogą,oby tylko takie przekręty jak z orkiestrą nękały nasz biedny kraj,to wcale nie było by tak żle.
Powtórzę pytanie: Dlaczego w normalnych krajach(np.W.Brytania,Norwegia,USA) nie ma WOŚP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juuuuuurek napisał:
A powiedz mi dlaczego państwo polskie nie może być tak dobrze urządzone jak np. USA,W.Brytania,Norwegia? Co stoi na przeszkodzie?
według mnie ani jeden polityk od zarania dziejów ,nie myśli o państwie lecz o sobie i partii.Zachowanie ich jest żenująco obłudne i fałszywe.a powinni być rozsadni i zdyscyplinowani.Dobro kraju ponad partyjnymi interesami.ąle tego nie mamy i mieć nie będziemy.Po trupach do władzy i klejem do koryta,a ty narodzie radż sobie jak potrafisz,aby nam było dobrze miło i beztrosko.a dobro obywateli i patriotyzm to pojęcia abstrakcyjne.A jeszcze jedna ważna rzecz:mieć knajpę w miejscu pracy i bezkarnie się upijać.A co wolno mi,a wam guzik do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
według mnie ani jeden polityk od zarania dziejów ,nie myśli o państwie lecz o sobie i partii.Zachowanie ich jest żenująco obłudne i fałszywe.a powinni być rozsadni i zdyscyplinowani.Dobro kraju ponad partyjnymi interesami.ąle tego nie mamy i mieć nie będziemy.Po trupach do władzy i klejem do koryta,a ty narodzie radż sobie jak potrafisz,aby nam było dobrze miło i beztrosko.a dobro obywateli i patriotyzm to pojęcia abstrakcyjne.A jeszcze jedna ważna rzecz:mieć knajpę w miejscu pracy i bezkarnie się upijać.A co wolno mi,a wam guzik do tego
Czy przypadkiem żebranie na ulicach miast w Polsce nie jest karalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juuuuuurek napisał:
A powiedz mi dlaczego państwo polskie nie może być tak dobrze urządzone jak np. USA,W.Brytania,Norwegia? Co stoi na przeszkodzie?
BO U NAS RZĄDZI PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BO U NAS RZĄDZI PO
Nie mówi sie PO lecz peło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama w tym roku zbierałam pieniądze na WOŚP. Z czego mi wiadomo to co roku duch to organizował. ale, że grzyb wygrał wybory to trzeba było jakoś się podlizać mieszkańcom. chociaż wielki finał mogli by zrobić razem a nie hesperus&MOK. Ja byłam w MOK-u z czego jestem zadowolona;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj w tym roku w Hesperusie to finał robiony był pod publikę:/ dobrze, że chociaż trochę pieniążków wpadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juuuuuurek napisał:
A powiedz mi dlaczego państwo polskie nie może być tak dobrze urządzone jak np. USA,W.Brytania,Norwegia? Co stoi na przeszkodzie?
coś mi się zdaje, że tacy jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję, wszystkich odwiedzających powyższe forum, że osoby, które celowo negatywnie wypowiadają się na temat Hotelu HESPERUS i osób zarządzających tym obiektem zostały zidentyfikowane przez organy porządku publicznego i zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej. Przedstawiam do publicznej wiadomości IP komputerów: 1. 83.3.121.58 2. 83.7.8.225 3. 83.19.105.138 4. 83.18.175.90 5. 91.209.152.7 6. 184.146.162.139 7. 188.47.42.240 8. 83.238.10.138 9. 67.159.44.24 10. 213.76.165.175 Nie podajemy nazwisk, ponieważ bezpośrednio do tych osób skierowaliśmy odpowiednie pisma. Nie może być tak, że na publicznym forum internetowym można bezkarnie szkalować osoby prywatne i instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...