Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myśliwi to w większości zapijaczone i zakompleksione mordy. Często też należą do lokalnej "elyty" i mają w swoim towarzystwie sędziego, prokuratora, jakiegoś wójta, księdza lub innego komendanta więc spokojnie, jeszcze się chłop wybroni a niestety Pani zapłaci koszty sądowe. Taki to smutny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysliwi to dno. Nizej od nich sa tylko pedofile i mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy zabraniają puszczania wolno psów w lesie. Tyle w temacie. A, i gówna zabierać z trawników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że własnego ***a z dzikiem nie pomylił. Tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co by było, gdyby pomylił dzika z człowiekiem? To nie pierwszy taki przypadek, że z rąk myśliwego ginie niewinne zwierze. W mojej opinii jest zwykłym śmieciem społecznym i powinien zostać zutylizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znany jest przypadek zastrzelenia kobiety kopiącej motyką kartofle na własnym polu - pomylił ją z dzikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno, a czy z kolejnym owczarkiem wychodzi na spacer na smyczy lub chociażby w kagańcu? Ja też chodzę często na spacery i nie raz musiałem uciekać lub bronić się przed agresywnymi psami spuszczonymi przez właścicieli - proszę o tym pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywotni zakaz posiadania broni, w tym myśliwskiej (bo ślepy) oraz 10 tysi odszkodowania dla kobiety (bo ślepy a strzela = idiota)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Synowa I sekretarza KC PZPR Ariadna G. została uniewinniona przez sąd mimo, że udowodniono jej ... proces był tajny."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że to taka myśliwska tradycja, widzę coś co się rusza, wyciągam broń, zabijam, no a później tylko weryfikacja co ubiłem. Wydaje mi się że to miał być dzik ... dobrze że w maju poszła na spacer, bo zimą kobieta w futrze nie miała by szans ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odkupi jej dwa psy i po sprawie. Po co toczyć pianę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie,a gdyby jakaś kobieta ubrana w futro była w lesie to by ją zastrzelili bo przypomina dzika!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przepisy zabraniają puszczania wolno psów w lesie." - a inne przepisy zabraniają wjazdu samochodem do lasu. Czy do samochodu, który wjechał do lasu także strzelają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno, a czy z kolejnym owczarkiem wychodzi na spacer na smyczy lub chociażby w kagańcu? Ja też chodzę często na spacery i nie raz musiałem uciekać lub bronić się przed agresywnymi psami spuszczonymi przez właścicieli - proszę o tym pomyśleć.
 Otóz to, ja też jeżdząc rowerem serwisówkami miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji z wybiegajacymi nagle na drogę psami, obok zawsze własciciel przekonany o tym ,że psy sa spokojne i  że ON panuje nad wszystkimi ich nagłymi ruchami nawet tymi ze za 2 sekundy pies pobiegnie za ptaszkiem dokładnie pod moje przednie koło. roweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba tylko liczyc ze tego debila ktos zastrzeli bo pomyli go z jeleniem. Jak sie boi I ucieka to trzeba mu zabrac uprawnienia bo wkoncu ze strachu zabije niewinnego czlowieka ,a po za tym widocznie ma problem ze wzrokiem skoro nie potrafi debil odroznic psa od dzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. we Francji normą jest, że myśliwy ma prawo odstrzelić wałęsające się psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele psów bardzo często nie używają smyczy, a potem są pretensje, bo pieskowi coś się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslal czy widzial??? Tak czy siak take linia obrony jest bledna I wykretna. Ten czlowiek nigdy juz nie powinien wziac broni do reki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszy,ze jej z dzikiem nie pomylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina po obu stronach. Szkoda tylko psa i nerwow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...