Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wypadek

Utworzony przez obserwator, 7 lutego 2009 r. o 11:20
Dzisiaj znowu na drodze powiatowej relacji Janów Podlaski - Biała Podlaska tuż za Zaborkiem dachował samochód osobowy. Powodem była śliska nawierzchnia. Pytam Panie Radny Powiatowy Ryszardzie Boś - KIEDY WRESZCIE ZACZNIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ TYM DO CZEGO ZOSTAŁEŚ WYBRANY PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO? Czy tak Panu ciężko dopilnować aby Zarząd Dróg Powiatowych posypywał drogi piaskiem?, a może woli Pan poprostu stać obok i krytykować innych. Czytałam w internecie, że ma Pan bardzo dużą dietę, więc to powinno mobilizować Pana do pracy. Czy zacznie Pan działać dopiero, kiedy ktoś zginie? Co dla Pana jest ważniejsze: życie ludzkie czy 10 złotych za godzinę dla strażaków za akcję ratowniczą z pieniędzy Gminy Janów Podlaski. Głosowałam na Pana, ale dzisiaj wstyd mi za Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Dzisiaj znowu na drodze powiatowej relacji Janów Podlaski - Biała Podlaska tuż za Zaborkiem dachował samochód osobowy. Powodem była śliska nawierzchnia. Pytam Panie Radny Powiatowy Ryszardzie Boś - KIEDY WRESZCIE ZACZNIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ TYM DO CZEGO ZOSTAŁEŚ WYBRANY PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO? Czy tak Panu ciężko dopilnować aby Zarząd Dróg Powiatowych posypywał drogi piaskiem?, a może woli Pan poprostu stać obok i krytykować innych. Czytałam w internecie, że ma Pan bardzo dużą dietę, więc to powinno mobilizować Pana do pracy. Czy zacznie Pan działać dopiero, kiedy ktoś zginie? Co dla Pana jest ważniejsze: życie ludzkie czy 10 złotych za godzinę dla strażaków za akcję ratowniczą z pieniędzy Gminy Janów Podlaski. Głosowałam na Pana, ale dzisiaj wstyd mi za Pana.
Boś tak jak i pozostali potrafi tylko krzyzeć nie na temat myśląc, że w ten sposób zyska elektorat w przyszłych wyborach. Ale czego można spodziewać się po populiście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...