Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pod Białą Podlaską. Wymusił pierwszeństwo, zderzył się z motocyklistą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2019 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Zapraszam na ul Sobieskiego istny tor wyścigowy tak samo jak inne dłuższe ulice w Bialej. Zastanawiam się czy w tym mieście istnieje Policja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdza jak wariaci nie sposob ich czesto nawet zauwazyc nagle wylatuje niewiadomo skad i dziwia sie ze wypadki jezdzijcie motocyklisci przepisowo to tego nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardowo przy wypadku z udziałem motocyklisty najwięcej mają do powiedzenia ludzie, który nigdy na motocyklu nie siedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę motocyklistę lub jego rodzinę o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: motomonika22@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc drogowa Poznań Www.skup-autpoznan.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie umie jeździć to tak się kończy. My mieszańcy gminy Zaesie umiejemy prowadzić ostro a bezpieczniecznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowany może ubiegać sie o odszkodowanie z oc sprawcy .i inne przewidziane prawem świadczenia, o których zapomina ubezpieczalnia sprawcy Dlaczego warto Nam powierzyć sprawę? Ponieważ uzyskujemy NAJWYŻSZE odszkodowania w danej sprawie, dajemy zaliczki na leczenie z oc sprawcy oraz "poprawiamy" po innych kancelariach- Największą kancelaria spec ODSZKODOWANIA notowana na GPW ponad 270tys klientów 14 lat doświadczenia-Jesteśmy po twojej stronie . Bezpłatna analiza każdej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich wszexhwiedzacych: Motocyklista jechał z dozwolona tam prędkością. Skąd wiem? Otóż jechałem za nim. Kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo do czego sam się przyznał. Urosło Wam ego od napisania tego komentarza? Ciekaw jestem jak nie daj Boże jeden z drugim sam znajdziesz się w sytuacji gdzie będziesz jechał prawidłowo a ktoś w Ciebie wjedzie bądź krzywda stanie się komuś z Twojej rodziny, miło będzie się czytało takie komentarze? Zresztą wtedy raczej ich nie przeczytasz, bo będziesz opłakiwał tą osobę w szpitalu albo na cmentarzu. Pomyślcie ludzie, to nie boli, a może komuś nieprzyjemności oszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu ludzie piszą ogolnie jak mi ludzie na moto zapie###ja. Swego czasu jedna kobieta napisała na pewnej stronie FB o motocyklistach którzy jeżdżą ul sobieskiego. I jaki efekt ? Wysyp pryszczatych 50kg kozaków drwiących że wspomnianej kobiety (która musi spać przy zamkniętych oknach) bo jakiś debil pomylił ulice z torem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 m na Sobieskiego umia się tylko rozpędzić swoimi 150ccm a na torze to by się wyłożyli na 1 lepszym zakręcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę poszkodowanego motocyklisty proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dawcy i są motocykliści ten akurat był motocyklista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 m na Sobieskiego umia się tylko rozpędzić swoimi 150ccm a na torze to by się wyłożyli na 1 lepszym zakręcie
 a co ma piernik do wiatraka? Ciekawe czy swoim poldkiem LPG na torze byś pokazał klase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem wiadomość na pocztę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...