Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pod Łukowem. Zderzyły się dwa busy

Utworzony przez Anna., 19 lutego 2015 r. o 12:23
Jeśli ktoś zna osoby uczestniczące w tym wypadku proszę o kontakt, mam do przekazania informacje  anna.255@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniu chcesz się puścić z uczestnikami?wyczulas parę grosz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam osobe poszkodowana z czerwonego busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Ty jednak jesteś nienormalny. Pod każdym artykułem dotyczącym wypadku na drodze piszesz te swoje brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powystrzelać tych debili w starych siepach. Frajerzy tylko sieją spustoszenie na drodze. A prym w bujaniu się starymi złomami wiodą przemytnicy fajek z Bresta. Co niektórzy jeżdżą w miarę autami ale są tzw. przemytnicy cwele którzy bujają się ledwo jeżdżącymi złomami. Audi , Mercedesami Pasatami  i innymi ponad 15 letnimi wypierdkami. Nałapie taki jeden CWEL-przemytnik mandatów , nie może odrobić w gminie to i nie stać błazna na dobre auto więc Cwelisko sieje śmierć na drogach. Jebać ich i podpier***ać policji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba z czerwnoego busa będzie miała operacje na ręke i to nie była jego wina bus był  w pełni sprawny i te komentarze zachowajcie dla siebie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie LATA PRAKTYKI ZA KIEROWNICĄ ROBIĄ SWOJE. Psrto wełbie jeszcze kolega z Vito ma i miał. Widziałem go nie raz jak do sklepu przyjeżdzali w Krzywdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...