Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Białej Podlaskiej. 82-latek nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2020 r. o 11:35 Powrót do artykułu
82 lata i autem kierował ???? Toż ten starzec powinien wózkiem inwalidzkim jeździć a nie pchać się do auta . Dobrze , że innych ludzi nie pozabijał . 70 lat się kończy i państwo powinno zabierać prawo jazdy takim staruchom bo to wzrok już nie ten i refleks .
Zgadzam się w 100%  Dziadki w wieku 60-69 lat powinni przechodzić badania odnośnie kierowania pojazdami. Czyli co rok badamy u Dziadków słuch , wzrok , psychotesty i oczywiście lekarz psychiatra . Jezeli wszystko w pożądku to lekarz podpisuje dziadkowi uprawnienia do kierowania pojazdami na rok . Natomiast po 70 roku życia należy odbierać takim starym dziadkom prawo jazdy na zawsze . Bo są zagrożeniem dla innych kierowców i pieszych .
 Katolik ty jak dożyjesz tych lat to nawet bez płota się nie odlejesz nie mowiąc o samochodzie , tego ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie tu głupoty i nasmiewacie się ze starych dziadków kierowcow . Mój dziadek ś.p zmarł jak miał 94 lata ale jeszcze w wieku 91 lat jeździł codziennie rowerem 3 kilometry po wódkę na melinę bo tej ze sklepu nie pił. Jeżdził też na- ***y rowerem , że ledwo na oczy patrzył. Jeździł też pijaniutki w nocy bez oświetlenia rowerem . Tak że nie śmiejcie się ze starych że nie umieją jeździć . Mój dziadek w Wieku 91 lat więcej wódki wypił niż nie jeden młodziak i częściej pijany jeździł rowerem niż jakiś młodziak . A pił pracie codziennie od około 75 lat i prawie codziennie rowerem pijany jeździł oczywiście w nocy bez oświetlenia i nic mu się nigdy nie stało . Dał radę wypić i jeszcze jak trzeba było to babce przypi*rdolił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku kolizji lub wypadku, należy pamiętać, iż osobie poszkodowanej, należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Polecam kancelarię odszkodowawczą automobile expert, z usług której niedawno korzystałam i byłam bardzo zadowolona z efektów i kwoty jaką udało się dla mnie uzyskać. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super młodzi kierowcy, którzy obrażają tego pana. On, może z was się pośmiać pełen politowania, bo gdy wy osiągniecie jego wiek, to z waszej emerytury którą będziecie dostawać wystarczy na nową oponę do roweru, na którym będziecie codziennie jeździć na ciepłą zupkę do caritasu, lub innego MOPsu, hahahahahahahah !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...