Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Janowie Podlaskim. Dwie osoby trafiły do szpitala

Utworzony przez Gość, 18 lutego 2012 r. o 18:55
Marku, w Janowie Podlaskim, nie Podlaskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierujący mercedesuderzył w słup-a to nie było w nim kierowcy.Dalej cyt. Mercedes 200 D który jechał z Janowa Podlaskieg - potwierdza tylko że faktycznie nuie było kierowcy - chyba że ja coś nie rozumiem. Proszę o wytłumaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w Janowie nawet po słupach jeżdżą Nie dziwił bym się jakby rej była LBI.Ale się dziwię,ze to Mercedes a nie BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To już w Janowie nawet po słupach jeżdżą Nie dziwił bym się jakby rej była LBI.Ale się dziwię,ze to Mercedes a nie BMW
Ale śmieszne,aż się popłakałam ze śmiechu... To żenujące! Dalej myśl wpojonymi do móżdżka stereotypami... Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"informuje aspirant sztabowy Waldemar Wysokiński " to ten kumuch z Brzeskiej (zamieszkanie, szkoła) jest sztabowcem? Tacy to zawsze się załapią - no, może Waldków pomyliłem, to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To już w Janowie nawet po słupach jeżdżą Nie dziwił bym się jakby rej była LBI.Ale się dziwię,ze to Mercedes a nie BMW
A jaki to tam mercedes???To jakieś stara landara.Skoro przy*******ił w słup i straty oszacowane tylko na 5 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
"informuje aspirant sztabowy Waldemar Wysokiński " to ten kumuch z Brzeskiej (zamieszkanie, szkoła) jest sztabowcem? Tacy to zawsze się załapią - no, może Waldków pomyliłem, to przepraszam.
ta to ten co wpierw w OC robił a tera wychodzi na bohatera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za uwagi, ale te błędy nie były moje:). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
"informuje aspirant sztabowy Waldemar Wysokiński " to ten kumuch z Brzeskiej (zamieszkanie, szkoła) jest sztabowcem? Tacy to zawsze się załapią - no, może Waldków pomyliłem, to przepraszam.
Ale d o p i e r d o l i ł e ś władzy! Lepiej się teraz czujesz, bohaterze z doniczkowej ziemi? Co za ciemnota kolejowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowani w wypadku mają prawo do odszkodowania za szkody jakich doznali. Zainteresowanych prosimy o kontakt: http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...