Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

XXXXXX

Utworzony przez witek, 31 stycznia 2009 r. o 23:58
Witam wszystkich forumowiczów, ja od dłuższego czasu czytam te forum i że tak powiem, nie przepadam za jacusiem bo tego pana znam od paru lat. W pierwszych wyborach głosowałem na niego bo tak pięknie się lansował ale po wyborach pokazał na co go stać. Co do tego że człowiek z niego porywczy to przekonałem się na własne oczy. Między ludźmi potrafi mydlić oczy bo to szołmen . Naobiecywał ludziom dużo. Ja tylko zacytuję wypowiedź starej kobiety " zrobił drogę dla swojego brata bo źle było jeździć beczką po kamieniach, a tu gdzie trzeba to drogi się nie doczekają". Ja tą drogą jeżdżę parę razy dziennie i sąsiedzi też. Samochodem z trudnością można ją pokonać a pieszo to można buty zostawić w glinie i do wiosny będą tkwić. I po co ja płacę podatki??????!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
Witam wszystkich forumowiczów, ja od dłuższego czasu czytam te forum i że tak powiem, nie przepadam za jacusiem bo tego pana znam od paru lat. W pierwszych wyborach głosowałem na niego bo tak pięknie się lansował ale po wyborach pokazał na co go stać. Co do tego że człowiek z niego porywczy to przekonałem się na własne oczy. Między ludźmi potrafi mydlić oczy bo to szołmen . Naobiecywał ludziom dużo. Ja tylko zacytuję wypowiedź starej kobiety " zrobił drogę dla swojego brata bo źle było jeździć beczką po kamieniach, a tu gdzie trzeba to drogi się nie doczekają". Ja tą drogą jeżdżę parę razy dziennie i sąsiedzi też. Samochodem z trudnością można ją pokonać a pieszo to można buty zostawić w glinie i do wiosny będą tkwić. I po co ja płacę podatki??????!!!!!!!!!!!!!!
Tu na anonimowo to nie. Zamykam skład budowlany i idę do Fila, a jego stary Ferdek przez płot krzyknie: Iruchna cho no. Ferdek zara ide ale z Rychem. Oboje mamy ferie, ja od polaka a łun od mundrości. Bierzmy czerwono-białą flage i Mertajmy po Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...