Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z miejskiej spółki na dyrektora WORD

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2018 r. o 18:09 Powrót do artykułu
No i to jest zmiana. Dobra zmiana. W wyborach ludziska się nie poznali, to chociaż koledzy pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden swój chlopak odszedł, drugi przyszedl. Nic nowego w tym kraju. Nie masz koneksji pozostaniesz nikim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tek Nowy Dyrektor to ma jakieś doświadczenie i wykształcenie by kierować takim ośrodkiem ??? A może uprawnienia egzaminatora też ma ???? Czy to kandydat z listy : BMW ( B-bierny, M-mierny, W-wierny ) dobrej zmiany ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halooo, Tymoszczuk się niesprawdził to podziękowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ludzki człowiek, handluje na bialskim targowisku i miałam przyjemność współpracy z Panem Dzikiewiczem. Zawsze służył pomocą. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze będzie ktoś niezadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek zero....Do niczego się nie nadaje . Typowe dla PiS wszystko doprowadza do ruiny np. Stadnina w Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STEFANIUK DZIELI STANOWISKA ALE NIE DLA LUDZI ZWIĄZANYCH Z PIS ZAANGAŻOWANYCH ODDANYCH DLA PARTII DZIAŁAJĄCYCH W POWIECIE CZY W MIEŚCIE TO SĄ LUDZIE KTÓRZY JAK DZIKIEWICZ KIEDYŚ KORWIN MIKKE DZIŚ PRZYKLEIŁ SIĘ DO PISU DLA STOŁKÓW NAJPIERW DOSTAŁ STOŁEK W ZGL-u OD STEFANIUKA NA STANOWISKU KIEROWNIKA BAZARU A POTEM DYREKTORA ZGL-u I NIC TAM NIE ROBIŁ TYLKO BRAŁ PIENIĄDZE CZŁOWIEK KTÓRY UKOŃCZYŁ AWF WSTYD PANIE STEFANIUK TO JEST OBRAZ RZĄDZENIA PANA PRZEZ 4 LATA ŻENADA I KPINA Z LUDZI SWOICH I MIESZKAŃCÓW, DRUGI KOLEGA PANA TO CHODZIŃSKI KIEDYŚ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ LIBERAŁ DZIŚ GOWINOWIEC A LUDZI Z PISU ODSÓWA PAN ROBI PAN PANIE STEFANIUK POŚMIEWISKO Z PIS-u O TYM POWINIEN KTOŚ NAPRAWDĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ NA GÓRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej to brakuje jeszcze dwóch rzeczy:1/by CBA zatrzymało hrabiego Biereckiego za SKOK-i, 2/ by rozebrano wybudowane pomniki za nieudacznika Stefaniuka! Myślę,że to by Bialczanom wyszło na dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej to brakuje jeszcze  dwóch rzeczy:1/by CBA zatrzymało hrabiego Biereckiego za SKOK-i, 2/ by rozebrano wybudowane pomniki za nieudacznika Stefaniuka! Myślę,że to by Bialczanom wyszło na dobre!
 Niestety nawet Schwarzenegger nie pomoże. Właśnie poturbowany po walce ze śląskim smogiem odleciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że większości żal doopę ściska, wracajcie z powrotem do sowich zajęć, POwskie i PSLowskie nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ludzki człowiek, handluje na bialskim targowisku i miałam przyjemność współpracy z Panem Dzikiewiczem. Zawsze służył pomocą. Pozdrawiam
  kto handluje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ludzki człowiek, handluje na bialskim targowisku i miałam przyjemność współpracy z Panem Dzikiewiczem. Zawsze służył pomocą. Pozdrawiam
kto handluje ?
notoż ja handluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha to zwykły badylarz jest:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stołki, nepotyzm, układy = PiS po wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować Straż Miejską !!!!!!!! Zlikwidować Straż Miejską . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko, teraz jakiś Dzikiewicz. Co jeszcze wymyśli PiS?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan miał dużo do powiedzenia w sprawie hipokryzji i układów na swoim fb. Dno i kupa mułu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co boicie się nowego człowieka bo trzeba będzie do roboty się wziąć? Każdy przychodził jak chciał . Może zaprowadzi porządek na tym folwarku !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co boicie się nowego człowieka  bo trzeba będzie do roboty się wziąć? Każdy przychodził jak chciał . Może zaprowadzi porządek na tym folwarku !!!!
  "że planuje zorganizować m.in. akcję bezpieczeństwa ruchu drogowego" - z logiki, wygląałoby, że to zagadnienie Statutowe WORD, a nie akcja - ale kto wie, niech robi, może żaden instruktor "nie zabije" Kursantki pod pociągiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...