Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO-PIS wyrżnie nas wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd uciekły wiewiórki z Parczewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co to za nowa moda - wyciąć wszystko i wybetonować. Czy rządzący w naszych miastach w końcu zrozumieją, że ludzie potrzebują przyjaznego, zielonego otoczenia? Skwery, parki, drzewa dające cień, oczka wodne - tak powinna być zagospodarowana wspólna przestrzeń. Nawet za komuny uwzględniano zieleń miejską przy projektowaniu osiedli. Teraz niestety psuje się to poprzez masowe wycinki i nadmierne zagęszczanie zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to ks. Proboszcz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rynek a nie park. Na rynku powinien być bruk. Na zachodzie wszystkie rynki są wybrukowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rynek a nie park. Na rynku powinien być bruk. Na zachodzie wszystkie rynki są wybrukowane.
 nie jesteśmy na Zachodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wojewoda Czarnek nie unieważnił niezgodnej z prawem wycinki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te cholerne pisiory ,wszystko im wolno,cholerna nowa pzpr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dlaczego oni chcą ukarania miasta Parczew? Trzeba chyba ukarać tych którzy wydali tą decyzję i zgodę. Dlaczego mieszkańcy, którzy się nie zgadzali na to mają zapłacić za decyzję której byli przeciwni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w Parczewie małpi gaj ewentualnie grass jak kto woli jakoś nikt tam nie siedzi za dnia... A drzew jest od groma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna mnie to denerwować, ciągłe gadanie o tym deptaku i drzewach, ludziom nigdy się nie dogodzi najlepiej się ciągle czepiać i narzekać taka mentalność ludzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuj ale porazka, powinni zostawic troche zieleni, na co komu taki bruk w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej dwa rynki chcą brukować za kasę z Unii niech ktoś to powstrzyma. Drogi w gminie żużlem z Bogdanki wysypane zamiast asfaltu a tu wała będą robić bruk za 6 mln ułożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie to, gramy wlasnie w karty z księdzem z opatrzności,  dębowej i sosnowicy, a w dodatku harcerze wala mi do drzwi ,bo chca noclegu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrza Kędrackiego to prawdziwy beton. Myślenie im więcej betonu wylejemy tym bardziej będziemy wielkomiejscy. Beton na ulicy i beton w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rynek a nie park. Na rynku powinien być bruk. Na zachodzie wszystkie rynki są wybrukowane.
 przyjemnie jest na betonie , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie to, gramy wlasnie w karty z księdzem z opatrzności,  dębowej i sosnowicy, a w dodatku harcerze wala mi do drzwi ,bo chca noclegu.
 to po jaką cholerę gapisz się w komputer ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE "Nawet za komuny uwzględniano zieleń miejską przy projektowaniu osiedli." Tylko to komuna włąśnie zacczęła uwzględniać zieleń w projektowaniu przestrzeni.  Nie wiem o napadło władze miast, że w dobie dość drastyczncego wzrostu temperatur z takim uporem betonują rynki i place miast zamiast utrzymania tam przyjemnej zieleni dającej i cień i chłód. Być może wytłumaczeniem jest tu fakt, iż beton nie wymaga późniejsych nakładów, a zieleń wymaga opieki.  A może jest tak jak mawiają inni - iż fanatyczni wyznawcy i kapłani przybłedy z pustyni robią co się da by tu także była pustynia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie,mieszkałem w Parczewie długi czas. Ale jak po 10 latach nieobecności wróciłem, to przykro było ujrzeć jak nieudolne posiadanie "władzy" prowadzi to miasto do w dalszym ciągu czarnej du... . Nic dla społeczeństwa a wszystko dalej dla siebie i na pokaz "szefom". Ale to już chyba mentalność tych włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nie przeszkadza bo od dziecka mieszkam w Parczewie ale przeprowadziłem się do Lublina bo Parczew to miasto emerytów wszyscy uciekają z tego partaczewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...