Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabawki z Chin nie dotrą do dzieci. Akcja lubelskich celników [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2019 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Aż dziwne, że coś znaleźli ci chodzący jak muchy w miodzie tzw. służby. Popatrzcie na granicy jak to pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tylko tak papierosy wyłapywali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy celnicy nie zamawiają z z Chin? Ciekawe czy dzieci celników też nie będą miały prezentów pod choinkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Mikołaj wkur*i jak się dowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo *** brawo. Mi kiedyś celnicy zatrzymali towar, który zamawiałem z Chin do sklepu (jak zwykle co kilka tygodni). Były to kostki "rubika", które są bardzo popularne na całym świecie. Przyczyna zatrzymania: trwające postępowanie (Rubik's Cube wytoczyła proces innemu producentowi, chcąc uzyskać na rynku monopol oferując słabszy produkt). Straciłem w ten sposób jakieś 10 tysięcy złotych. O cyrkach przy odzyskiwaniu częsci towaru nawet nie będę wspominał, bo mimo że listownie przyszło mi powiadomienie o tym, że wydano takie postanowienie to towaru nigdy nie odzyskałem, a zwrotu do Chin również zrobić nie mogłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajta urwy moje zabawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem prywatnym pożyczkodawcą. Czy potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? lub czy odmówiono Ci pożyczki przez bank lub inną instytucję finansową? Oferujemy bezpieczne pożyczki napisz do mnie e-mail za pośrednictwem (moonlightloanfirm@gmail.com) * Czy poszukujesz środków na spłatę długów? * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy? * Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów? * Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny? * Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc. * Mogę zaoferować pożyczkę w wysokości do 5 000 000 euro. * Możesz spłacić od 1 do 30 lat. * Możesz wybrać pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat. * Elastyczne warunki pożyczki. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: moonlightloanfirm@gmail.com | Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Z pasją sprawiamy, że włączenie finansowe się liczy. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i wartości. Dzięki firmie pożyczkowej Moonlight możesz pożegnać się z kryzysem finansowym i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni Gorące pozdrowienia Pani Charlotte Müller
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z was pomyślał że to dzięki celnikom do dzieci mogą nie trafić zabawki niebezpieczne. Wiele chińskich zabawek zawiera rakotwórcze substancje szkodliwe ftalany i inne chemiczne niespodzianki. Zabawki powinny spełniać surowe wymagania i być kontrolowane. Brawo Celnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w latach 2007-2015 dotarły by i jeszcze ktoś by nieźle POłucził. Skończyło się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostali w łapę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura bada sprawę akcji, którą patronatem objęła Beata Kempa Polityk PiS zachęcała do przekazywania darów dla dzieci z Syrii Po ponad roku zebrane rzeczy nadal tkwiły w magazynie. Plecaki, zamiast trafić do dzieci w Syrii, po ponad roku nadal leżały w magazynie w Sycowie. Gdy sprawa wyszła na jaw, Beata Kempa zawiozła je do jednego z kościołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbierdota sie od nas naszych zabawek z chin i od nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci celników będą miały święta na bogato, oczywiście kosztem innych dzieci. Mam nadzieję że dzieci celników będą się dobrze chowały ale celnicy niech pamiętają że karma powraca i najczęściej uderza w ich rodziny. I dlatego już w starym testamencie pisali o celnikach bardzo źle, czy coś się zmieniło przez ostatnie 3000 tysiące lat. Tak na gorsze, celnicy są bardziej pazerni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialscy celnicy zmienili się w lubelskich. PiS zniszczył Izbę Celną w Białej Podlaskiej i wszystko wyprowadził do Lublina. Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do observ.Dla PO-skich tłumoków nie ważne jest to,że dzieci mogą zachorować,ważne jest ,żeby dojebać PiS-owi.Ot sfolocz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zbrodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goscia observ WEdlug ciebie zabawki sa szkodliwe z chin a leki juz nie Uzyj mozgu jk cos piszesz Teraz wszystko jest z chin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a orginalne zabawki sa bezpieczne Dam wam przyklad klocki lego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba zeby zarobil amazon i allegro sprzedajac te same chinskie zabawki tylko po duzo wyzszej cenie.A dzieci maja w ***.A od kiedy to celnik bez ekspertyzy zna sie na tym czy zabawka moce szkodzic zdrowiu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... za kradzież jednego cukierka 0,40 zl "sąd" skazuje człowieka na miesiąc POZBAWIENIA WOLNOŚCI i 20 godzin prac społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...