Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójcę namierzyli po samochodzie

Utworzony przez Radzynianka, 4 stycznia 2008 r. o 10:40
Uwaga! zgłaszam sie na kata. bezwzględnego, któremu żaden śmieć nie ucieknie spod siekiery. Czekam na wyrok sądowy i biorę się do roboty......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś go zna? Co to za typ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja go znam. to mąż mojej koleżanki.... on był nienormalny. choć przed ślubem było super..... dopiero 'po' zaczęło się dziać [*] dla Moniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezrozumiale jest co ta ku.. zrobila.dla takiej ku... kara dozywocia to za malo.jemu trzeba glowe u pier.... przy samej du*** i pozbawic go ptaka.... ja bym go powiesil na jakims rynku ale tak zeby sie pomeczyl zwyrodnialec jeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartoszek napisał:
mnie to zawsze zastanawiało w tych ludziach z prowincji dlaczego mają tak zakrojone horyzonty ... . Jakim ułomem trzeba być by coś takiego zrobić mając rodzine. Zero wyobraźni...., totalne dno z tego sławomira
co ty jebiesz facet. w miescie jest więcej mor4derstw niż na wiochacjh od których ci tak smierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAKUJE KARY śMIERCI DLA TAKICH ZWYRODNIALCóW ALE NIE BęDZIE MU łATWO W WIęZIENIU ........ PANOWIE JUż NA niego czekają. Droga rodzino! mogę tylko wam współczuć ale wiedzcie o jednym że Jej już jest dobrze tam Na GóRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
Brawo Policja z Radzynia .Bandycie obciąc jaja i na pal
Jeżeli to wszystko, co napisane w artykule jest prawdą, to WIELKIE uznanie dla Policji! Jego do więzienia, to jasne. Bez obcinania i palowania, ale zapewnić mu pracę w więzieniu, żeby odrobił za swoje utrzymanie i zasiłki, które będzie dostawała żona i dzieci. Unieszczęśliwił tylu ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabic ku***syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7,62 mm kbk AKMS + jeden nabój w ołowianym płaczczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pozamiatane. Przynajmiej sprawca ujęty, nie ma bata aby sie wywinął. Może jedynie wymyślać historyjki "łagodzące" ale na nic sie to zda. Szkoda oczywiście dziecka i żony, masakra oni w szpitalu on akurat dopuszcza się mordu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspołczucie dla rodzin- rodziny ofiary i rodziny zabójcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
ja go znam. to mąż mojej koleżanki.... on był nienormalny. choć przed ślubem było super..... dopiero 'po' zaczęło się dziać [*] dla Moniki
TO CZEMU WCZEśNEIJ NIKT NIE ZAREAGOWAł PRZECIEż TRZEBA BYłO GO LECZYć LUDZIE ZNAłAM DZIEWCZYNE I NIE ROZUMIEM CZEMU ONA!! BAWILAM SIE TYLE RAZY W CORRADO I ZAWSZE BYłO SUPER W WCZEśNEIJ JZU żONE ZDRADZAł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego młode dziewczyny gotowe są wsiąść nocą do samochodu obcego faceta, którego widzą pierwszy raz w życiu? Wyrazy współczucia dla rodziny Moniki. Może ta historia będzie przestrogą dla wielu innych dziewcząt. Los tego zwyrodnialca niech też będzie przestrogą dla wszelkiej maści świrów. Brawa dla Policji. Prawo nie musi być drakońskie. Ważne aby kara była nieunikniona i wymierzona tak szybko jak sie da. Tylko tego dziecka żal. Rodziców się nie wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże.... Przecież ten typ obraża swoją osobą pojęcie człowieczeństwa!!!!!! Ale mam nadzieję, że odpokutuje za to, co zrobił Monice!!!!!! Pokój Jej duszyczce [*] i wyrazy współczucia dla całej Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczucia dla zony i dziecka zbrodniarza!!dla rodzicow ofiary.znalam go osobiscie i nigdy nie pomyslalabym,jestem w szoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie mi po co ta Monika wsiadala z nim do tego samochodu sama powinna uwazac a on i jak juz wiele przezyl dajcie spokuj nie znacie go nie wiecie jak dokladnie bylo to nie gadajcie bo brukowce klamia prawie zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON NIE ZROBIL TEGO BO MIAL TAKI KAPRYS OWSZEM MA ZONE I DZIEKO KOCHA ICH BARDZO NAPRAWDE NIE WIECIE JAK BARDZO MOZE I TO ZROBIL ALE NIE CHCIAL TEGO JA O TYM WIEM BO GO ZNAM ZAWSZE BYL SPOKOJNY I OPANOWANY MOZE NIC GO NIE USPRAWIEDLIWI OWSZEM POWINIEN PONIESC KARE ALE NIE CHCIAL TEGO SAMI NIE WIECIE JAK TO BYLO TO DAJCIE SOBIE SPOKUJ Z KOMETNARZAMI NA JEGO TEMAT POPATRZCIE NA SIEBIE CO WY ROBICIE I JAK POSTEPUJECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA mONIKA SAMA JEST SOBIE WINNA ZE WSIADLA DO TEGO SAMOCHODU BO GDYBY TEGO NIE ZROBILA TO BYLOBY INACZEJ ONA POZNALA GO NA DYSKOTECE TEGO SAMEGO DNIA TO WIE POWIEDZCIE MI KTORA NORMALNA LLASKA POSZLABY W NOCY Z CHLOPAKIEM DO SAMOCHODU I POJECHALA Z NIM NIEWIEDZAC GDZIE ZNAJAC GO ZALEDWIE PARE GODZIN??? TO TEZ JEST TROCHE NIR CHALLLO EHHHH I WOGLE TO SZKODA MI TERAZ TEGO SLAWKA CHOC WIEM ZE MUSI PONIESC TEGO KARE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj ludzie co wy tu wogle wypisujecie jeszcze macie czelnosc go bronic po czyms takim nic go nie usprawiedliwia i nie usprawiedliwi nigdy!!!!! to nie czlowiek ani nawet nie zwierze bo zwierze nawet by tak nie postapilo i lepiej wogle sie nie wyrazajcie co niektorzy jak macie pisac takie idiotyczne komentarze bo az mi was szkoda bez kitu zobaczcie co wy piszecie pokoj jej duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
TA mONIKA SAMA JEST SOBIE WINNA ZE WSIADLA DO TEGO SAMOCHODU BO GDYBY TEGO NIE ZROBILA TO BYLOBY INACZEJ ONA POZNALA GO NA DYSKOTECE TEGO SAMEGO DNIA TO WIE POWIEDZCIE MI KTORA NORMALNA LLASKA POSZLABY W NOCY Z CHLOPAKIEM DO SAMOCHODU I POJECHALA Z NIM NIEWIEDZAC GDZIE ZNAJAC GO ZALEDWIE PARE GODZIN??? TO TEZ JEST TROCHE NIR CHALLLO EHHHH I WOGLE TO SZKODA MI TERAZ TEGO SLAWKA CHOC WIEM ZE MUSI PONIESC TEGO KARE
SAMA JEST SOBIE WINNA -- NIE ROZSMIESZAJ MNIE I NIE ROB Z SIEBIE KRETYNA/KI. NA DYSKOTEKACH KAZDY WIE JAK JEST POZNAJE SIE NOWYCH LUDZI ALE TO ZE SIE Z KIMS SIEDZI W SAMOCHODZIE CZY WSIADA Z KIMS DO NIEGO NIE OZNACZA ZE TEN KTOS JEST USPRAWIEDLIWONY NA SMIERC I GWALT. NAWET JAKBY BYL CZLOWIEKIEM ZE ZLOTA I CZYTYM JAK LZA JEDNOCZESNIE NIC!!!!!!!!!!! GO NIEUSPRAWIEDLIWIA NI WAZNE JAKI BYL WAZNE ZE TERAZ JEST ZABOJCA I GWALCICIELEM I TEGO FAKTU NIT JUZ NIE ZMIENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...