Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach. Podejrzanych zbadał już psychiatra

Utworzony przez Stanisław, 12 stycznia 2015 r. o 12:18
Ja nie wierzę,ze zostaną ukarani odpowiednio Jesteśmy przecież w Polsce a tutaj udajacy wariata lub innego psychicznego nie odpowiada za mordy, chocb y najobrzydliwsze. Tutaj odpowiada tylko pijany rowerzysta i kierowca auta, ktory  przekroczył o kilkadziesiąt kilometrów prędkośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a kto ma go odwiedzić??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil i Zuzanna są tak samo ofiarami tej zbrodni. Sprawcą jest ten obłąkany system, gdzie rodzice są ograniczani we władzy rodzicielskiej. Tzw majestat prawa stoi na straży "praw dziecka" które cząsto są prawami do kłamstwa, pomawiania własnych rodziców, szantażu ,gróżb i jawnych absurdalnych oskarżeń. W pewnym momencie taki rodzic, czy rodzice stają się bezradni. Co robić ? Podkullić ogon pod siebie i spełniać wszystkie zachcianki, nie reagować, nie odzywaćsię., Czy podjąć walkę z sądowo-prokuratoskim molochem wspieranym przez biegłych pedagogów, kuratorów, psychologów i psychiatrów ? Walkę o własne dzieci. Walkę nierówną, gdzie przeciwko Wam świadczą fałszywie te własnie dzieci . Jak byście postąpili ? Może przed takim dylematem stali rodzice Kamila i mama Zuzi. Ja taką walkę podjąłem. I przegrywam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a kto ma go odwiedzić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w gestii Prokuratora jest wymierzenie też kary ? czy prokurator wnioskuje do sądu o karę art.78kodeksu postepowani karnego  .art. 928 IV księgi Kodeksu cywilnego (prawo spadkowe) niema nic napisane ze to nalezy do prokuratora.To jest łamnie jego prawa do obrony jesli prokurtor z nim prowadzi czynosc a on nie ma adwokata.A przypadku dziewczyny wiadomo w ktorym pojdzie obrona na niepoczytalnosc.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka morderczyni wynajęła adwokatów za kasę, żeby zrobili z jej córeczki "niepoczytalną" i żeby dostała jak najniższy wyrok. Morderca nie ma już rodziców (bo sam ich wypatroszył jak świnie w rzeźni), więc adwokatów mogą mu wynająć tylko dziadkowie (jeśli żyją). ................ Czapa dla obojga dewiantów zaoszczędziłaby czasu i pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamują mnie tego typu art. po pierwszy im nie grozi dożywocie, gdyż są młodociani a więc max dostaną 25 lat a tak naprawdę to kara jaką orzeknie sąd ma na celu ich wychowanie zgodnie z definicją młodociandego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak matka tej morderczyni nie ma za grosz honoru... "fundując" córce obrońce...Zostawiłaby ją samej sobie ... to może córka zrozumiałaby swój "błąd", ale nieeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a kto ma go odwiedzić??? 
Jak to kto bliscy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak matka tej morderczyni nie ma za grosz honoru... "fundując" córce obrońce...Zostawiłaby ją samej sobie ... to może córka zrozumiałaby swój "błąd", ale nieeee.
"Tak matka tej morderczyni nie ma za grosz honoru..." - więcej rozumku życzę w Nowym Roku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak matka tej morderczyni nie ma za grosz honoru... "fundując" córce obrońce...Zostawiłaby ją samej sobie ... to może córka zrozumiałaby swój "błąd", ale nieeee.
Widać nie jesteś rodzicem, a jeżeli jesteś to szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto bliscy  
bliscy=babcia (mama śp. Agnieszki) i wujek (brat śp.Agnieszki). Jaki cel miałyby te odwiedziny? Podziękowanie za to, że ukochany wnuczek/siostrzeniec w bestialski sposób pozbawił życia córkę/siostrę? Wyobrażasz sobie, co czują ci bliscy? Moje wielkie zdziwienie wywołałyby właśnie odwiedziny Kamila w areszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PANI MOŻE OPŁACAĆ CÓRCE-MORDERCZYNI  ADWOKATA ??!!! ONA Z ZIMNĄ KRWIĄ ZAMORDOWAŁA DWIE OSOBY !!! POMOC-TO WSPARCIE, JAK MOŻNA WSPIERAĆ KOGOŚ, KTO Z PODNIECENIEM MORDOWAŁ I POZBAWIAŁ ŻYCIA DWIE NIEWINNE, MŁODE OSOBY, Z PLANAMI NA PRZYSZŁOŚĆ...I NIE ZAWAHAŁBY SIĘ ZROBIĆ TO PONOWNIE ???!!!! KOGOŚ, KTO NIE ŻAŁUJE TAK BESTIALSKIEGO MORDU, KTÓRY DOKONAŁ...KTO NIE OKAZUJE SKRUCHY...KTO Z SATYSFAKCJĄ OPOWIADA W SZCZEGÓŁACH O MORDERSTWIE, KTÓREGO SIĘ DOPUŚCIŁ...KOGOŚ, KTO NAMÓWIŁ CHŁOPAKA, ŻEBY ZAMORDOWAŁ SWOICH RODZICÓW....BOŻE...CO ONI MUSIELI CZUĆ :(....SAMA MAM DZIECI I SKAZAŁABYM JE W TAKIEJ SYTUACJI NA NAJGORSZE WIĘZIENIE...GDYBY DOPUŚCIŁY SIĘ TAK POTWORNEGO CZYNU....A PANI WYNAJMUJE JEJ ADWOKATA ????!!!! JEŚLI MATKA PRÓBUJE ZŁAGODZIĆ CZYN MORDERCY I POMÓC UNIKNĄĆ NALEŻYTEJ KARY....TO TRZEBA ZASTANOWIĆ SIĘ GŁĘBIEJ...CO TO BYŁA ZA RODZINA.......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Katarzyna M. w najlepsze wykłada na studiach, egzaminuje ( IHiSM)...NIE ROZUMIEM, DLACZEGO NIE ZOSTAŁA ZWOLNIONA....CZY CHCIELIBYŚCIE UCZYĆ SIĘ U  MATKI TAK BESTIALSKIEGO MORDU ??? CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY WASZE DZIECI SIĘ U KOGOŚ TAKIEGO UCZYŁY ??? SZOK !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Katarzyna M. w najlepsze wykłada na studiach, egzaminuje ( IHiSM)...NIE ROZUMIEM, DLACZEGO NIE ZOSTAŁA ZWOLNIONA....CZY CHCIELIBYŚCIE UCZYĆ SIĘ U  MATKI TAK BESTIALSKIEGO MORDU ??? CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY WASZE DZIECI SIĘ U KOGOŚ TAKIEGO UCZYŁY ??? SZOK !!!
A kto uczył Kamilka i Zuzannę ? Kraszak i Platerka.Coś nie słychać krytyki tamtego grona pedagogicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje na podstawie przeczytanych wypowiedzi, m.in.ze szkoły, że Katarzyna M.przymykala oko na problemy, jakie sprawiała córka. W pewnym sensie może być wspolwinna. Ciekawe, jaka będzie linia obrony? Chłopaka i jego całej rodziny ogromnie mi żal. Mam wrażenie, jakby był pod wpływem ogromnej siły, która mu "wyprala" mózg. Jakby trafil do sekty jakiejś. Z okropnym piętnem przyjdzie mu się zmierzyć, kiedy "otrzezwieje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PANI MOŻE OPŁACAĆ CÓRCE-MORDERCZYNI  ADWOKATA ??!!! ONA Z ZIMNĄ KRWIĄ ZAMORDOWAŁA DWIE OSOBY !!! POMOC-TO WSPARCIE, JAK MOŻNA WSPIERAĆ KOGOŚ, KTO Z PODNIECENIEM MORDOWAŁ I POZBAWIAŁ ŻYCIA DWIE NIEWINNE, MŁODE OSOBY, Z PLANAMI NA PRZYSZŁOŚĆ...I NIE ZAWAHAŁBY SIĘ ZROBIĆ TO PONOWNIE ???!!!! KOGOŚ, KTO NIE ŻAŁUJE TAK BESTIALSKIEGO MORDU, KTÓRY DOKONAŁ...KTO NIE OKAZUJE SKRUCHY...KTO Z SATYSFAKCJĄ OPOWIADA W SZCZEGÓŁACH O MORDERSTWIE, KTÓREGO SIĘ DOPUŚCIŁ...KOGOŚ, KTO NAMÓWIŁ CHŁOPAKA, ŻEBY ZAMORDOWAŁ SWOICH RODZICÓW....BOŻE...CO ONI MUSIELI CZUĆ :(....SAMA MAM DZIECI I SKAZAŁABYM JE W TAKIEJ SYTUACJI NA NAJGORSZE WIĘZIENIE...GDYBY DOPUŚCIŁY SIĘ TAK POTWORNEGO CZYNU....A PANI WYNAJMUJE JEJ ADWOKATA ????!!!! JEŚLI MATKA PRÓBUJE ZŁAGODZIĆ CZYN MORDERCY I POMÓC UNIKNĄĆ NALEŻYTEJ KARY....TO TRZEBA ZASTANOWIĆ SIĘ GŁĘBIEJ...CO TO BYŁA ZA RODZINA.......
  Zwykłe prawo do obrony czyli uczciwego procesu. Ale ty już wiesz jaka jest należytak kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Katarzyna M. w najlepsze wykłada na studiach, egzaminuje ( IHiSM)...NIE ROZUMIEM, DLACZEGO NIE ZOSTAŁA ZWOLNIONA....CZY CHCIELIBYŚCIE UCZYĆ SIĘ U  MATKI TAK BESTIALSKIEGO MORDU ??? CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY WASZE DZIECI SIĘ U KOGOŚ TAKIEGO UCZYŁY ??? SZOK !!! 
A co żal ci d*** ściska że ty nie egzaminujesz? odczep się od tej kobiety ona i tak już dostała wystarczająco w kość od życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PANI MOŻE OPŁACAĆ CÓRCE-MORDERCZYNI  ADWOKATA ??!!! ONA Z ZIMNĄ KRWIĄ ZAMORDOWAŁA DWIE OSOBY !!! POMOC-TO WSPARCIE, JAK MOŻNA WSPIERAĆ KOGOŚ, KTO Z PODNIECENIEM MORDOWAŁ I POZBAWIAŁ ŻYCIA DWIE NIEWINNE, MŁODE OSOBY, Z PLANAMI NA PRZYSZŁOŚĆ...I NIE ZAWAHAŁBY SIĘ ZROBIĆ TO PONOWNIE ???!!!! KOGOŚ, KTO NIE ŻAŁUJE TAK BESTIALSKIEGO MORDU, KTÓRY DOKONAŁ...KTO NIE OKAZUJE SKRUCHY...KTO Z SATYSFAKCJĄ OPOWIADA W SZCZEGÓŁACH O MORDERSTWIE, KTÓREGO SIĘ DOPUŚCIŁ...KOGOŚ, KTO NAMÓWIŁ CHŁOPAKA, ŻEBY ZAMORDOWAŁ SWOICH RODZICÓW....BOŻE...CO ONI MUSIELI CZUĆ :(....SAMA MAM DZIECI I SKAZAŁABYM JE W TAKIEJ SYTUACJI NA NAJGORSZE WIĘZIENIE...GDYBY DOPUŚCIŁY SIĘ TAK POTWORNEGO CZYNU....A PANI WYNAJMUJE JEJ ADWOKATA ????!!!! JEŚLI MATKA PRÓBUJE ZŁAGODZIĆ CZYN MORDERCY I POMÓC UNIKNĄĆ NALEŻYTEJ KARY....TO TRZEBA ZASTANOWIĆ SIĘ GŁĘBIEJ...CO TO BYŁA ZA RODZINA.......
Matka zawsze powinna kochać a to co napisał Fedyk vel godlewski to wcale nie musi być prawda. Kim ty jestes żeby wydawać wyroki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Katarzyna M. w najlepsze wykłada na studiach, egzaminuje ( IHiSM)...NIE ROZUMIEM, DLACZEGO NIE ZOSTAŁA ZWOLNIONA....CZY CHCIELIBYŚCIE UCZYĆ SIĘ U  MATKI TAK BESTIALSKIEGO MORDU ??? CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY WASZE DZIECI SIĘ U KOGOŚ TAKIEGO UCZYŁY ??? SZOK !!!
Sami kuxxwa święci na tym forum.  Za co ma być zwolniona? co to korea że trzy pokolenia są karane za winę? Mnie uczyła ta kobieta i powiem że bardzo dobrze ją wspominam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...