Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach. Podejrzanych zbadał już psychiatra

Utworzony przez Stanisław, 12 stycznia 2015 r. o 12:18
Coś mi się wydaje na podstawie przeczytanych wypowiedzi, m.in.ze szkoły, że Katarzyna M.przymykala oko na problemy, jakie sprawiała córka. W pewnym sensie może być wspolwinna. Ciekawe, jaka będzie linia obrony? Chłopaka i jego całej rodziny ogromnie mi żal. Mam wrażenie, jakby był pod wpływem ogromnej siły, która mu "wyprala" mózg. Jakby trafil do sekty jakiejś. Z okropnym piętnem przyjdzie mu się zmierzyć, kiedy "otrzezwieje".
co do dziewczyny nie ma złudzeń w jakim pójdzie linia na różne rodzaju zaburzenia osobowości ,gorzej z chlopakiem wcześniej zadnych problemow z nim nie było ,żal go i całej rodziny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój matce dziewczyny, co-chciała aby stala się taka tragedia?, jest jej bez waszych głupich wpisów ciężko, kazdy stara sie wychować dziecko jak najlepiej, myslicie że ona się nie starała?. Zobaczymy jak krytykanci wychowaja wlasne dzieci. Chłopaka jest mi bardzo żal jak i całej jego rodziny, bardzo bym chciała by mu rodzina wybaczyła, by nie był samotny. zal mi też matki tej dziewczyny i  jej rodziny- w niczym nie zawinili, odpuśćcie sobie ich ocenę. Wszystkich nas czeka kiedyś osąd i nie wiemy jak wypadniemy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój matce dziewczyny, co-chciała aby stala się taka tragedia?, jest jej bez waszych głupich wpisów ciężko, kazdy stara sie wychować dziecko jak najlepiej, myslicie że ona się nie starała?. Zobaczymy jak krytykanci wychowaja wlasne dzieci. Chłopaka jest mi bardzo żal jak i całej jego rodziny, bardzo bym chciała by mu rodzina wybaczyła, by nie był samotny. zal mi też matki tej dziewczyny i  jej rodziny- w niczym nie zawinili, odpuśćcie sobie ich ocenę. Wszystkich nas czeka kiedyś osąd i nie wiemy jak wypadniemy....
Bardzo mądra wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliscy=babcia (mama śp. Agnieszki) i wujek (brat śp.Agnieszki). Jaki cel miałyby te odwiedziny? Podziękowanie za to, że ukochany wnuczek/siostrzeniec w bestialski sposób pozbawił życia córkę/siostrę? Wyobrażasz sobie, co czują ci bliscy? Moje wielkie zdziwienie wywołałyby właśnie odwiedziny Kamila w areszci
To go pod płot i w łeb i po problemie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądra wypowiedź.
Tak, mądra wypowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój matce dziewczyny, co-chciała aby stala się taka tragedia?, jest jej bez waszych głupich wpisów ciężko, kazdy stara sie wychować dziecko jak najlepiej, myslicie że ona się nie starała?. Zobaczymy jak krytykanci wychowaja wlasne dzieci. Chłopaka jest mi bardzo żal jak i całej jego rodziny, bardzo bym chciała by mu rodzina wybaczyła, by nie był samotny. zal mi też matki tej dziewczyny i  jej rodziny- w niczym nie zawinili, odpuśćcie sobie ich ocenę. Wszystkich nas czeka kiedyś osąd i nie wiemy jak wypadniemy....
Jasne, głupia, litościwa babo. Bardzo byś chciała, żeby chłopakowi rodzina wybaczyła, aby nie był samotny??? :o Oj, biedaczyna... Przecież dlatego jest samotny, że z zimną krwią zamordował najbliższe mu osoby! Czy ty to rozumiesz??? Matka dziewczyny starała się ją wychować??? Były sugestie ze strony szkoły o wizycie w Poradni i nawet tam się nie pofatygowała najmądrzejsza pani profesor - przecież nie będzie swojego super dziecka po poradniach ciągać! Dlaczego mam odpuścić sobie ocenę?? Jednoznacznie oceniam to morderstwo z zimną krwią. Jeśli ty masz jakieś wątpliwości, to jesteś jedną z tych, przy których niemej aprobacie popełniane są największe podłości. Morderców mi nie żal i będę ich oceniać, a takich jak ty nie chcę znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PANI MOŻE OPŁACAĆ CÓRCE-MORDERCZYNI  ADWOKATA ??!!! ONA Z ZIMNĄ KRWIĄ ZAMORDOWAŁA DWIE OSOBY !!! POMOC-TO WSPARCIE, JAK MOŻNA WSPIERAĆ KOGOŚ, KTO Z PODNIECENIEM MORDOWAŁ I POZBAWIAŁ ŻYCIA DWIE NIEWINNE, MŁODE OSOBY, Z PLANAMI NA PRZYSZŁOŚĆ...I NIE ZAWAHAŁBY SIĘ ZROBIĆ TO PONOWNIE ???!!!! KOGOŚ, KTO NIE ŻAŁUJE TAK BESTIALSKIEGO MORDU, KTÓRY DOKONAŁ...KTO NIE OKAZUJE SKRUCHY...KTO Z SATYSFAKCJĄ OPOWIADA W SZCZEGÓŁACH O MORDERSTWIE, KTÓREGO SIĘ DOPUŚCIŁ...KOGOŚ, KTO NAMÓWIŁ CHŁOPAKA, ŻEBY ZAMORDOWAŁ SWOICH RODZICÓW....BOŻE...CO ONI MUSIELI CZUĆ :(....SAMA MAM DZIECI I SKAZAŁABYM JE W TAKIEJ SYTUACJI NA NAJGORSZE WIĘZIENIE...GDYBY DOPUŚCIŁY SIĘ TAK POTWORNEGO CZYNU....A PANI WYNAJMUJE JEJ ADWOKATA ????!!!! JEŚLI MATKA PRÓBUJE ZŁAGODZIĆ CZYN MORDERCY I POMÓC UNIKNĄĆ NALEŻYTEJ KARY....TO TRZEBA ZASTANOWIĆ SIĘ GŁĘBIEJ...CO TO BYŁA ZA RODZINA.......
To jest mądra wypowiedź, a nie ten żałosny bek stada baranów, które same pędzą na rzeź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mądra wypowiedź, a nie ten żałosny bek stada baranów, które same pędzą na rzeź.
ale pieprzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To go pod płot i w łeb i po problemie. 
Tak powinno być, oko za oko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...