Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaklejanie dzieciom ust w przedszkolu w Parczewie. Dla zabawy?

Utworzony przez fiej, 15 marca 2015 r. o 18:35
Gdyby mojemu dziecku to zrobili to bym też tym zdzirom pozalepiał mordy w tych ich przedszkolnych gabinetach. Co to k.urwa ma byc za edukacja do k...y nędzy? Skąd te "edukatorki" przylazły?
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw przydałoby sięgnąć do prawdy czyli zapytać u źródła a potem pisać takie obraźliwe komentarze
Gdyby mojemu dziecku to zrobili to bym też tym zdzirom pozalepiał mordy w tych ich przedszkolnych gabinetach. Co to k.urwa ma byc za edukacja do k...y nędzy? Skąd te "edukatorki" przylazły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panią Mamusie to chyba  powinno sie zbadać  pod względem psychologicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w bibli jest napisany przykład zlinczowania człowieka,oddania go tłumowi by wydali wyrok... podjudzaczy którzy chodzili w tymtłumie...czasy nie wiele się zmieniły...historia jagby zawsze żywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można nie prawdziwym niczym nie popartym słowem zniszczyć człowieka, tak dobrego i oddanego nauczyciela. Mamusia nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania i tego jaki zły przykład daje własnemu dziecku. Trzeba się głęboko zastanowić nikim wyrządzi się krzywdę drugiemu człowiekowi. A może jet to obrona przed popełnianymi błedami wychowawczymi i nie radzeniem sobie z własnym dzieckiem. Mamusia oraz Pani "redaktor" niech sobie zrobią porządny rachunek sumienia a jest okazja przed świetami wielkanocnymi czy są tak świetnymi rodzicami i czy nie popełnili względem swoich dzieci błędów wychowawczych zamim zaczną uczyc innych rodziców i nauczycieli jak mają postepować z dziećmi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze są dwie strony medalu. Ja bym zawiózł Panią do lasu ,przywiązać do drzewa ,zaciągnął majtki i powiedział,ze to zajęcia pedagogiczne albo zabawa. Nie znam nikogo kto by nie bronił własnego dziecka,choćby to się okazała nie prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani juz drugi rok ma zajęcia z miom dzieckiem. Nigdy w zyciu nie zauważyłąm nagannego podejścia do dzieci, nigdy też moje dziecko nie wspominało że dzieją się takie rzeczy. Mój syn uwielbia tą panią a ja osobiście uważam, że gdyby rodzić był w porzadku to nie leciał by do prasy tylko jak dorosły człowiek porozmawiał. Zniszczyli kobiecie  życie, psychicznie też doprowadzili do tego że brakuje już nie wiele aby się załamała. To bardzo dobry pedagog i nie wierzę w ani jedno słowo które mówi o jej winie. Ludzie bierzmy pod uwagę fakt że dzieci mają fantazję i gdyby każdy rodzic biegał do prasy i opowaiadał co powiedziało dziecko to popadniemy w paranoję. Proszę dać spokój tej pani. To bardzo dobry człowiek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka która rozpętała burzę stwierdziła że jest nieusatysfakcjonowania tłumaczeniami nauczycielki. To co według niej miała zrobić nauczycielka? paść na kolana? przeciesz się wytłumaczyła z całego zajścia. Nie rozumiem ludzi, którzy cieszą się problemami innych. Mam do czynienia z tą nauczycielką często jest to dla mnie wspaniały pedagog. Nie można niszczyć człowieka za to że nam nie podobają się zajęcia. Ludzie gdzie wasze sumienie? Jesteśmy ludźmi którzy popęłniają błędy i nie ma ideałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...