Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zanim zrobisz zakupy w Biedronce, weź bilet. Inaczej dostaniesz mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 19:40 Powrót do artykułu
Nie po kupiłem auto za kilka tysięcy złotych, żebym musiał płacić za parking. Mi się należy. Ja tankując gaz utrzymuję ten cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie parkowanie jest przy biedzie na lubartowskiej. Jakich typek kaze bilet kupowac, albo paragon pokazac z biedy. A co jesli nie bylo w biedzie tego co chialem?? Walic takich naciagaczy. Ja juz w biedzie nie kupuje. Wole czystego i przestronnego lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"–Tego jeszcze nie było. Będą wlepiać mandaty jak nie wezmę biletu. Dlaczego nie mogę zrobić spokojnie zakupów " I to jest właśnie człowiek z prowicji. Nie wpadnie dzban na to, że gdyby nie ten płatny parking to nie miałby gdzie stanąć bo jeden z drugim zostawiłby samochód na cały dzień i poszedł do roboty. Wówczas z wielkim oburzeniem Janusz pisałby do redakcji w innym tonie: "- Zróbta coś kurła, bo te pracujące mendy, zamiast wydawać piniondze z benefitów i wspierać naszom gospodarke, zostawiajom samochody na cały dzień, ido do pracy a ja musze pod cypyenem parkować i targać pieluchy w siatkach przez pincet metry, bo nima dzie bliży zaparkować".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE KUPOWAĆ W BIEDRONCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straca klientów przez te bileciki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy o to też w Świdniku na Skarżyńskiego i Wyszyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE KUPOWAĆ W BIEDRONCE
 Słusznie. Nie ma takiego obowiązku. Niech sobie sami parkują i kupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku z wielkiego świata a nie z prowińcji. Otóż to jest oryginalny i nigdzie indziej na świecie nie stosowany przez sieci handlowe pomysł. Dopóki jeszcze w sklepach nie ma tylko octu jak za PRL-u, to klienci bedą głosować nogami (oponami) na takie idiotyczne pomysły. Dzieki Bogu jest mnóstwo sklepów, gdzie bez komadii mozna podjechac samochodem, nie narażajac sie na chamskie wyłudzanie puieniedzy przez szemrane firmy parkingowe w symbiozie z urzedasami lapownikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbane w tym kraju zawsze mandaty,fotoradar,kamery Korea płn to może się uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina Ulatowska, młodszy specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins, Sama sobie kupuj ten bilet KONIEC Z BIEDRONKAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać biedronki, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać biedronki, tyle w temacie
 Do Biedry latam na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właściwe bo wtedy parking jest dla klienta a myślę że dłużej jak 90 min nikt nie robi zakupów w Biedronce tak też powinno być w centrum miasta a to nigdzie się nie zatrzymasz bo te same samochody stoją przez cały dzień pracownicy zaparkują się od rana a klienci krążą i szukają miejsca w Lublinie tak jest na wielu ulicach i to widać że samochody się zmieniają i nie stoją po 8 godz w jednym miejscu przed biurem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy nie musicie cytować Pana Tadeusza z pamięci , tylko pobrać bilet.... Bardzo mądra inicjatywa. Może w końcu będą wolne miejsca dla klientów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku z wielkiego świata a nie z prowińcji. Otóż to jest oryginalny i nigdzie indziej na świecie nie stosowany przez sieci handlowe pomysł. Dopóki jeszcze w sklepach nie ma tylko octu jak za PRL-u, to klienci bedą głosować nogami (oponami) na takie idiotyczne pomysły. Dzieki Bogu jest mnóstwo sklepów, gdzie bez komadii mozna podjechac samochodem, nie narażajac sie na chamskie wyłudzanie puieniedzy przez szemrane firmy parkingowe w symbiozie z urzedasami lapownikami.
 Jaki placenie jakim firmom w symbiozie wazonie jeden. Jezeli przyjezdzassz na zakupy to 90 minut masz bezplatnie, wiecej chyba zakupow nie robisz. A prxyklad biedronki na ktora sie powolujesz jest najlepszym przyiladem bo to wlasnie na jana pawla nie mozna bylo zaparkowac bo ludzie na silownie przyjezdzali. Wprowadxili parkometry i sytuacja odrazu sie poprawila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalna praktyka w dużych miastach, żeby brać bilety parkingowe. Po prostu ludzie zostawiają tam swoje auta i idą do pracy/uczelnię. A klienci nie mają gdzie parkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował wprowadzić strefę płatnego parkowania w centrum miasta. W obecnej chwili, żeby zaparkować to trzeba mieć szczęście. Jakieś 2h darmowe spokojnie wystarczą na zrobienie zakupów i załatwienie spraw w urzędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Powinno tak być przy wszystkich Biedronkach i nie tylko. Człowiek przyjeżdża na zakupy i nie ma gdzie zaparkować, bo ludzie z okolicznych bloków zrobili sobie tam parking i stoją całą dobę albo i dłużej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł w centrum miasta też zrobić platne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z tymi biletami przez 90 minut to z palcem w d...e można zrobić zakupy w Biedronce a to sobie parkingi Ciule porobili w koło sklepu ,komisy samochodowe firmy kurierskie przerzuty towarów, gonić ich wszystkich a jak się nie podoba to nich w innych sklepach kupują popieram pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...