Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zastrzelił jej psa, gdy wyszła na spacer. Prokuratura: Zrobił to myśliwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2019 o 14:17 Powrót do artykułu
Jestem młodym myśliwym . 34 LATA I 5 lat stażu w Kole Mysliwskim. To co wyprawiają starzy mysliwi to woła o pomstę do nieba.  My młodzi myśliwi mamy całkiem inne zdanie o polowaniach niż takie stare pryki dziadki z koła mysliwskiego. Starzy mysliwi myslą aby tylko strzelać do wszystkiego co się rusza i aby zastrzelić wszystko co się da. Aby tylko narobić kiełbas jak to kolega mysliwy napisał wyżej . Albo zapchać tylko zamrażalki . Na podwórkach tworzą skupy mięsa z dziczyzny  aby jak najwięcej mięsiwa mieć i na trym zarabiać.  Ponadto stzrzy myśliwi mają złą opinię i przez to cierpi koło mysliwskie. Myślą tylko o strzelaniu i piciu wódki ..... a myslistwo to nie tylko strzelanie , zabijanie i picie wódki . My młodzi mysliwi to rozumiemy a starzy nie .  Gdyby to młodzi decydowali o tym mysliwym co zabił tego psa  ...... to ten mysliwy zostałby wyżucony z koła z hukiem , żaden kolega mysliwy by nie podał mu reki i jescze kopa dostałby na popęd od innych kolegów mysliwych.  Ponadto satrzy mysliwi to zagrożenie dla życia i zdrowia osób postronnych. Tacy starzy myśliwi po 65 roku życia ledwo trzymają sztucer w dłoniach , ręce im się trzesą .....albo ze starości albo od tego picia wódki . Rozmawiałem z innymi kolegami myśliwymi i jestesmy zgodni , że powinno się wypisywać (wyrzucać z koła )  mysliwych , którzy ukończyli 65 rok życia , odbierać broń palną  niech zajmą się wędkarstwem lub niech grzyby zbierają .  Myslistwo to nie zabawa  dla starych dziadów więć po co w kole takie dziadki co strzelby nie umieja utrzymac bo ręce im się trzęsą . Ponadto nakupują jakichś Starych rumpli terenowych Land- Roverów Frilanderów za grosze i jescze zagrożenie na drogach stwarzają , bo w tym wieku już jeździć nie umieją.  " """"" Darz Bór """"""
 ................................................................................................... Racja Kolego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Też  jestem myśliwym i to co zrobił ten myśliwy ( nie nazywam go kolegą celowo  bo nie zasługuje na to )  jest nie etyczne i podlega naganie . Powinien sostac wyzucony z koła w trybie natychmiastowym. Ten człowiek nie mysli . Zanim pomysli już strzela . TERAZ ZABIŁ PSA NASTĘPNYM RAZEM ZABIJE CZŁOWIEKA.  ODEBRAĆ BROŃ  WYSŁAĆ NA BADANIA PSYCHIATRYCZNE BO TYLKO WSTYD PRZYNOSI INNYM MYSLIWYM. moim kole też są tacy starzy mysliwi , którzy jak idą to się przewracają a jeszcze strzelbę noszą  i strzelają . Strach z nimi polować bo już są ślepi i głusi . Wielu kolegów z naszego koła też by się z chęcią starych mysliwych pozbyła . A co nie których kolegów myśliwych z naszego koła przydałoby się na odwyk alkoholowy i detoks  wysłać . He he he he . Tak jak napisałeś myślistwo czy łowiectwo to nie tylko zabijanie ale weź to wytłumacz naszym starym kolegom mysliwym , jak oni zawsze jakąś zagrychę do wódki muszą upolować .   POZDRAWIAM KOLEGÓW MYŚLIWYCH I DARZ BÓR 
9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby był niweinny to by nie uciekał , pewnie pijany . Przez takich oszołomów  śmieją się z nas myśliwych i plują na nas. Dziada wyżucić z koła jak nie wie jak i kiedy się strzela .  Najgorsze jest to że mamy w kole wielu takich baranów jak ten.
7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś czytałem artykuł w gazecie jak myśliwy po pijanemu sam podstrzelił się w brzuch  na ambonie . Napisane było  ,że  konał w męczarniach przez 12 godzin . Jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rafała i użytkownika "Darz Bór".Szkoda,że "wyżuciliście " słowniki języka polskiego.A te opowieści o bycie myśliwymi,to czysta fantasmagoria.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamnnąc go, odebrać broń zanim zacznie do ludzi strzelać. W naszym kole myśliwskim takie zachowanie jest niedopusczalne. W naszym kole nie ma takich imbecyli. Z naszego koła myśliwskiego zostałby natychmiast wydalony gdyż zagraża społeczeństwu.  Strzela do psów to i może zacząć strzelać do ludzi. Konieczna hospitalizacja w oddziale zamkniętym w zakładzie dla obłakanych oczywiście w kaftanie bezpieczeństwa.  
12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako stary myśliwy nie mogę uwierzyć w to co czytam. Kto jemu dał broń palną ???? Kto dał mu prawo uczestniczenia w polowaniach ??? Kto pozwolił aby taki człowiek należał do braci myśliwskiej ????? To jest absurd !!!!! Ten człowiek powinien się leczyć na oczy lub na głowę. Jak można strzelać do psa ???? Co on pomylił psa z zwierzyną łowną ???? Ślepy ???? A może coś z głową nie tak . Jestem myśliwym już ponad 25 lat i nigdy nie strzelałem do psów czy kotów . Koledzy myśliwi z mojego koła też nie strzelają do psów. Zabrać broń i kategorycznie wywalić go z naszej myśliwskiej braci.
12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim byli starzy myśliwi?
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak się spinacie . Zazdrościcie nam mysliwym . He he he he . Wy musicie kupować w markecie mięso i za to płacić. A my mysliwi mamy mięso za darmo . Jak trzeba mięsa na kiełbasy czy na grilla to się idzie do lasu strzela się jakiegoś zwierza i się ma za darmo miesko he he he he i ile się chce he he he . A wy musicie płacić a my myśliwi mamy za darmo co sobie ustrzelimy i ile chcemy. Czy to sarenkę czy to koziołka czy to jelenia czy zająca . Co pod lufę podejdzie . Do dzików teraz nie strzelamy bo chore i mięsa się nie je. 
-10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim byli starzy myśliwi?
 A co to za różnica dla zwierzyny czy ją zastrzeli kłusownik czy myśliwy po pijanemu  Jeden i drugi zeżre mięso jako zakąska do wódki a póżniej wysra jako odchody. Czy ci starzy myśliwi mają jakieś badania lekarskie jak kończą 60 lat ???? Bo to takim starcom strach dawać broń . Słuch już nie ten , wzrok też . A i w głowie może się popie- rdolić jak u tego myśliwego i pomyli psa z dzikiem .  Dobrze ,że człowieka nie pomylił z dzikiem . Powinni go zamknąć w psychiatryku i obserwować ...... może to schizofremia lub omamica . Jak dzika czy jelenia od psa nie odrużnia . 
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 2012 roku prawo pozwalało myśliwym strzelać do psów, które przebywały bez opieki właściciela na terenie obwodów łowieckich w odległości większej niż 200 metrów od zabudowań. Obecnie w ustawie o ochronie zwierząt nie ma takiej możliwości. Myśliwy może pouczyć właściciela o obowiązku opieki nad czworonogiem, ewentualnie może go odłowić i gdy nie jest ustalony właściciel, dostarczyć do schroniska dla zwierząt.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy czynienie "znaku krzyża" na czole adepta myślistwa "farbą" to nie jest PROFANACJA?! To podlega pod konkretny paragraf też. Wiadomość dla was imbecyle ze strzelbami - Święty Hubert nawrócił się i wtedy właśnie zaprzestał polowania na zwierzęta!!! Poczytajcie sobie, to naprawdę nie wadzi. Święty Roch i Święty Franciszek miłowali zwierzęta, bo to STWORZENIA BOŻE! Sadyści, zaraz tu napiszecie o kotletach. Do waszej wiadomości - nie każdy je mięso.
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym strzelaniem na polach, lasach to jest jakiś kosmos, nie mam gwarancji jadąc np. rowerem po polu albo idąc z dzieckiem do lasu, że jakiś pijany świr mnie nie postrzeli
 A ja nie mam gwarancji jadąc np. rowerem po polu, albo idąc z dzieckiem do lasu, że jakieś wałęsające się psisko mnie nie pogryzie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już nie ma myśliwych, teraz to zwyrodniali mordercy, którzy dla swej chorej przyjemności mordują zwierzęta, których jedyną wina jest to, że chcą przeżyć i przedłużyć istnienie gatunku. Jak ci bandyci nie mogą żyć bez strzelania to niech polują na siebie samych i potem niech się nawzajem zeżrą. O tylu psycholi mniej będzie na świecie.
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się czy ten osobnik jest na wolności ?????????????????????????????? Strach z domu wychodzić jak taki wariat lata sobie z bronią palną i strzela do czego popadnie , do wszystkiego co się rusza ????????????? Powinien zostać tymczasowo aresztowany na 3 miesiące . Wariat może zacząć do ludzi strzelać jak już strzela do wszystkiego co się rusza i ucieka z miejsca przestępstwa . Czy ten osobnik dostając pozwolenie na broń był badany psychiatrycznie ? Raczej nie .
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się czy ten osobnik jest na wolności ?????????????????????????????? Strach z domu wychodzić jak taki wariat lata sobie z bronią palną i strzela do czego popadnie , do wszystkiego co się rusza ?????????????  Powinien zostać tymczasowo aresztowany na 3 miesiące .  Wariat może zacząć do ludzi strzelać jak już strzela do wszystkiego co się rusza i ucieka z miejsca przestępstwa .  Czy ten osobnik dostając pozwolenie na broń był badany psychiatrycznie ? Raczej nie .
 Tak tak . Powinni zrobić mu rezonans magnetyczny głowy bo raczej w pożądku w tej łepetynie nie ma.  Biegać ze sztucerem i strzelać do  wszystkiego co żyje i się rusza.  Wariat........! nic tu więcej nie można napisać . Izolacja bezmuzga i tyle .  Wczoraj pies a jutro do miasta pojedzie i będzie do ludzi strzelał .  No psychiatra raczej go nie badał wystawiając stzremu dziadowi pozwolenie na broń . Chyba że na starość sfiksował . 
7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach teraz na polowania zbiorowe z tym kolegą jeździć . Jescze stanie obok mnie , coś mu odbije i do mnie strzeli lub jakiegoś naganiacza ustrzeli . Jak on będzie dalej polował to ja na polowania już nie jeżdżę.  
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak się spinacie . Zazdrościcie nam mysliwym . He he he he . Wy musicie kupować w markecie mięso i za to płacić. A my mysliwi mamy mięso za darmo . Jak trzeba mięsa na kiełbasy czy na grilla to się idzie do lasu strzela się jakiegoś zwierza i się ma za darmo miesko he he he he i ile się chce he he he . A wy musicie płacić a my myśliwi mamy za darmo co sobie ustrzelimy i ile chcemy. Czy to sarenkę czy to koziołka czy to jelenia czy zająca . Co pod lufę podejdzie . Do dzików teraz nie strzelamy bo chore i mięsa się nie je.
-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 77. kodeksu wykroczeń Niezachowywanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia § 1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany. § 2. Kto dopuszcza się czynu określonego w § 1 przy trzymaniu zwierzęcia, które swoim zachowaniem stwarza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia człowieka, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podaje się Imienia Nazwiska i adresu tego kolesia co zabił tego psa i uciekł ? Przecież ludzi trzeba chronić. Niech ludzie wiedzą gdzie mieszka ten człowiek , niech go unikają . Jak pomylił dzika czy sarnę z psem to znaczy że jest ślepy i może pomylić człowieka z dzikiem . Jak nie jest ślepy i strzelał celowo jak wariat do tego psa to też trzeba ludzi ostrzec. Mamy małe dzieci , które bawią na podwórkach . Jak taki człowiek sobie strzela do psa ot tak sobie z nudów to i może strzelić do dziecka ? Czy po tym morderstwie tego psa ktoś badał tego człowieka ? Czy nie jest zagrożeniem dla społeczeństwa , czy nie będzie strzelał do ludzi ? Oby nie było tragedii.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.