Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł zdając na prawo jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Dariusz, 4 lutego 2013 r. o 12:30
Nie dziwne ...stres jest duży...Nie kazdy ma 140 zł na wyrzucenie .To juz drugi taki przypadek w ciągu ostatnich dni...Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy zdający powinien do stresu doprowadzać egzaminatora bo te typki są dla nas a nie odwrotnie, niech wreszcie każdy zrozumie że oni zarabiają na służbie państwowej powinno być jak w każdym normalnym kraju gdzie egzaminator z uśmiechem i optymizmem podchodzi do zdającego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny... A tak swoja drogą ile warte są te badania lekarskie, które kazdy przyszly kierowca ma podbite??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy zdajacy na prawo jazdy przede wszystkim powinien byc zdrowy. Stracil przytomnosc podczas egzaminuy, jojczycie jaki biedny a jakby stracil przytomnosc przed przejsciem dla pieszych, przez ktore wlasnie przechodzilyby wasze dzieci? Za jego smierc odpowiedzialny jest lekarz, ktory podbil mu papiery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzaminator powinien być uprzejmy i uśmiechnięty,a nie naburmuszony sztywniak,wtedy stres dla zdającego byłby dużo mniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto egzaminował? Stan. G.?? Jak tak to nic dziwnego. Ten człowiek patrzy na innych z pogardą. Sam miałem z nim wątpliwą przyjemność spotkać się na placu egzaminacyjnym na C+E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz widać jaki to stres zdawać w PL prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eot napisał:
Kazdy zdajacy na prawo jazdy przede wszystkim powinien byc zdrowy. Stracil przytomnosc podczas egzaminuy, jojczycie jaki biedny a jakby stracil przytomnosc przed przejsciem dla pieszych, przez ktore wlasnie przechodzilyby wasze dzieci? Za jego smierc odpowiedzialny jest lekarz, ktory podbil mu papiery...
Nieźle pojechałeś Bareją. haha. Misia się naoglądałeś? A jakby tędy przechodziła wasza matka.....haha I tak w ogóle nit nie stracił przytomność tylko najpewniej dostał zawału. I najpewniej z powodu dużego stresu związanego z warunkami egzaminacyjnymi. To nie przypadek, że umarł akurat tam i wtedy. W normalnym kraju pewnie by zdał bez stresu i nie umarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eot napisał:
Kazdy zdajacy na prawo jazdy przede wszystkim powinien byc zdrowy. Stracil przytomnosc podczas egzaminuy, jojczycie jaki biedny a jakby stracil przytomnosc przed przejsciem dla pieszych, przez ktore wlasnie przechodzilyby wasze dzieci? Za jego smierc odpowiedzialny jest lekarz, ktory podbil mu papiery...
W chwili badania był zdrowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co pół roku temu zdawałem egzamin i wiem co to jest... niby mam tylko 18 lat, ale podczas egzaminu noga na sprzęgle zazwyczaj lata niemiłosiernie. Nigdy podczas jazdy autem nie łapałem takiego stresa jak podczas egzaminu, nawet jak wsiadałem do auta za pierwszym razem, potem trafiłem na takiego chamskiego egzaminatora, że zdawać się odechciało (jednak i tak uzyskałem wynik pozytywny). Tak więc nie porównujcie badań do tego zdarzenia. Można mieć badania w 100% OK, ale człowiek miał już 56 lat, to nie serce nastolatka, niestety nie wytrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura osobista egzaminatorów w woj. lubelskim leży niżej niż kultura żuli pod żabką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto sa skutki nowej egzaminacyjnej formuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-.- napisał:
Dopiero co pół roku temu zdawałem egzamin i wiem co to jest... niby mam tylko 18 lat, ale podczas egzaminu noga na sprzęgle zazwyczaj lata niemiłosiernie. Nigdy podczas jazdy autem nie łapałem takiego stresa jak podczas egzaminu, nawet jak wsiadałem do auta za pierwszym razem, potem trafiłem na takiego chamskiego egzaminatora, że zdawać się odechciało (jednak i tak uzyskałem wynik pozytywny). Tak więc nie porównujcie badań do tego zdarzenia. Można mieć badania w 100% OK, ale człowiek miał już 56 lat, to nie serce nastolatka, niestety nie wytrzymał.
Znasz kogoś kto nie przeszedl badań?? Bo ja nie! Moje badania trwały 2 minuty, lekarz pojawil się chyba na 4 wykładzie, pokazywał 3 cyferki zakropkowane, wypełnił papiery i podbił pieczatkę! Za kurs już każdy miał zapłacone więc - wszyscy byli sprawni i zdrowi. Nie wiem czy wiesz, że niedawno pewien człowiek stracił prawo jazdy bo zasłabł w domu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za szybko wszedł w zakręt,przeciążenie rzędu 3G i kaplica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znasz kogoś kto nie przeszedl badań?? Bo ja nie! Moje badania trwały 2 minuty, lekarz pojawil się chyba na 4 wykładzie, pokazywał 3 cyferki zakropkowane, wypełnił papiery i podbił pieczatkę! Za kurs już każdy miał zapłacone więc - wszyscy byli sprawni i zdrowi. Nie wiem czy wiesz, że niedawno pewien człowiek stracił prawo jazdy bo zasłabł w domu?? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1359985845' post='729696'] Znasz kogoś kto nie przeszedl badań?? Bo ja nie! Moje badania trwały 2 minuty, lekarz pojawil się chyba na 4 wykładzie, pokazywał 3 cyferki zakropkowane, wypełnił papiery i podbił pieczatkę! Za kurs już każdy miał zapłacone więc - wszyscy byli sprawni i zdrowi. Nie wiem czy wiesz, że niedawno pewien człowiek stracił prawo jazdy bo zasłabł w domu??
W chwili badania pacjent był zdrowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE W BIAŁEJ PODLASKIEJ TYLKO W BIAŁYMSTOKU I NIE 56 LAT TYLKO 48...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do aneta. Czytaj ze zrozumieniem... ;p wejdź sobie na biala24 albo na stronę WORDbiałapodlaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znasz kogoś kto nie przeszedl badań?? Bo ja nie! Moje badania trwały 2 minuty, lekarz pojawil się chyba na 4 wykładzie, pokazywał 3 cyferki zakropkowane, wypełnił papiery i podbił pieczatkę! Za kurs już każdy miał zapłacone więc - wszyscy byli sprawni i zdrowi. Nie wiem czy wiesz, że niedawno pewien człowiek stracił prawo jazdy bo zasłabł w domu??
W tych papierach są pewne pytania, jeśli na nie nie odpowiedziałeś zgodnie ze stanem faktycznym możesz odpowiedzieć za to karnie. Zrozumiano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r. . napisał:
Do aneta. Czytaj ze zrozumieniem... ;p wejdź sobie na biala24 albo na stronę WORDbiałapodlaska
Przeczytałam, tylko chodziło o to że to bardzo dziwny zbieg okoliczności bo bardzo niedawno w Białymstoku w Wordzie mężczyzna lat 48 robiąc łuk na placyku miał atak serca i pomimo reanimacji zmarł... więc albo fałszywe informacje podane ale taki sam przypadek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie do czego doprowadzają egzaminy na prawko i egzaminatorzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...