Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła ofiara 94-letniego rozpustnika

Utworzony przez KK, 14 lutego 2008 r. o 15:43
JAK ZWYKLE NASZ żAłOSNY SYSTEM KARNY ZAWIóDł.ALE DOBRZE żE PENSJE NA CZAS POBRANE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo tu sądzić? W takim wieku to raczej nie posiedzi zbyt długo. Zamknac w szpitalu psychiatrycznym i czekać aż matka natura zrobi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie staruszek ma ADHD i obrońca, jakiego dostanie z urzędu będzie się domagał uniewinnienia... Wiem, to staraszne, ale dokładnie w ten sposób - tzn. brak konsekwencji za złe czyny - rodzice niesfornych i niewychowanych uczniów bronią ich przed odpowiedzialnością za czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny napisał:
Pewnie staruszek ma ADHD i obrońca, jakiego dostanie z urzędu będzie się domagał uniewinnienia...
O ile dożyje do procesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekał głupi sąd, mądrzejszy w tym czasie działał. W samoobronie przed zgniłym, nieludzkim systemem. O przeszłości dziadka w artykułach o nim ani słowa. Temat okrojony ze wszystkich ważnych faktów, reszta dopasowana do podłej atmosfery zamierzonej przez gazetę: Od 94 lat żyje bez mózgu bestia bezkarnie szalejąca wokoło, bez żadnego powodu i przyczyny, zawładnięta i kierowana przez demony prosto z czeluści piekła. W następnym artykule gazeta doniesie o wywołaniu obu światowych wojen i Rewolucji Październikowej przez tą powłokę z diabłem w środku. Ale religijnie zepsuta hołota uwierzy zawsze w mniej prawdopodobne i to dla niej wypełniane są te gotowe formularze, jakimi posługują się brukowce, formularze dla podłych i o podłości. Zwierzęta na normalnej wolności żyją w balansie zgody, zamknięte w specyficznych warunkach, traktowane w niewłaściwy sposób zmuszane są do nietypowych reakcji. Dla ambitnych reporterów, i tylko takich, jest oczywiste gdzie należy szukać przyczyn zachowania obronnego więźniów obozów starców, obozów dzieci i innych, prowadzonych pod pięknymi kopiami hasła “Arbeit Macht Frei”. W imię “Bój to jest mój ostatni”, ten staruszek alarmuje nas o zepsuciu społecznym panującym na tyle wszechobecnie, że jako nienormalne odbieramy zamiast niego, próby obrony przed nim. Myślę, że o wiele pikantniejsze dla tych byle jakich dziennikarzy byłyby prawdziwe fakty o tym co naprawdę dzieje się choćby w domach starców, czy domach dziecka, zatrudniających sadystów i innych zboczeńców. Omijając te z immunitetem - prowadzone przez kler, zostałoby jeszcze dość innych do rozgrzebywania. Przy tej okazji coś by się zaczęło dziać, prokuratura zostałaby wreszcie zmuszona do działania z innej strony, na korzyść poszkodowanych i bezsilnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.