Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany okazały się klapą. Święto Konia Arabskiego wraca w całości do Janowa Podlaskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2019 r. o 09:07 Powrót do artykułu
cała dobra zmiana to wielka klapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam byli nasi to było koszernie a jak nie ma nasich to trefnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odbyłem już kilka rozmów z przedstawicielami protestujących rolników i muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odbyłem już kilka rozmów z przedstawicielami protestujących rolników i muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną"
 Przykro mi że dopiero rozmowy z zwykłymi, szarymi obywatelami panu uświadomiły pański poziom intelektualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej czasami potrafią się idioci wycofac z błędnych decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyślijcie tam Chodzińskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo w tamtym roku aukcja odbyła się w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie umiecie prawidłowo zrobić towarzysze komuniści od kaczyńskiego. Nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a nam się teraz lepiej pracuje i za Trelą nikt nie tęskni! Jest poszanowanie człowieka i odpowiednie podejście. On tylko latał wszędzie i gonił do roboty nawet jak już wszystko było zrobione. Na stajniach jeszcze niektóre mieli spokoj ale pion administracyjny, wykształconych ludzi tylko się rozgladal gdzie się pojawi i będzie miał cos do powiedzenia. Poszanowanie jest i nikt nie wyzywa jak się nawet trochę jakaś matka do pracy spozni bo z dzieckiem była! Niech on już u tych głupich arabusow siedzi i nie traktuje niewolnikow bo wielki pan ma wizję jak i co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sprzedaż popcornu zarobią więcej niż na koniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te barany od 4 lat krzyczą że stadnina w Janowie upadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu zostały postawione zarzuty z tytułu strat skarbu państwa.? Bo straty to fakt. Lecz w prasie jakoś nie słychać. Czy może jest tak że pisowcy swoich nie oskarżają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TRĄBILI ŻE BYŁ TO WIELKI SUKCES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsłanki ciągnie do konia, pewnie w domu same deficyty. A gdzie POsłanka Musza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A platfusy to ile kasy się nachapały po tych aukcjach??? Nic nie szlo do państwa tylko po kieszeniach kolesi!!!! A teraz te lale płaczą bo naobiecywały a tu zonk!!! Nie wygrali złodzieje!!!! A ze zobowiazan trzeba się wywiązać i tu platfusom się d..a marszczi i tak zaciekle kwicza!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsłanki ciągnie do konia, pewnie w domu same deficyty. A gdzie POsłanka Musza?
 Ta Pani,której nazwisko przekręcasz,co jest typowe dla kmiotów,to by nawet spojrzeć na takiego lebiegę nie chciała. A o zainteresowaniu twoim kucykiem,to już całkiem zapomnij parafianinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawczynie odezwały się i w krzyk. Likwidują nasi konie. W PRL za polskie konie USA płaciło po 1,8 mln US Dolar za konia. W Polsce Kmiocko-POkracznej ceny za sprzedane konie były b. mizerne. I PO co ten krzyk. Żle działa stadnina państwowa to otworzyć prywatne. Macie geniuszy hodowców to polski koń stanie szybko na 4 nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kluzik zagimbusiła Polskie szkolnictwo . Teraz zeszła na konie. Treli zdychało 52 konie rocznie . I to najlepsze. Konie to były wały jak ze wszystkim w PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot znawczynie koni arabskich się znalazły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...