Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
Wioletta. napisał:
A ja uwazam,ze wrozka co bierze 100-200 zl za spotkanie to wielka przesada i w tej osobie wiele dobroci nie ma,Ja place mojej wrozce okolo 30zl a otrzymuje gleboka analize od niej,wskzowki ,rady ,a to co przepowie sprawdza sie nawet jesli zle,nie lekcewazy i nie ignoruje po wrozbie,nawet prze tel.porozmawia i widac ,ze przejeta DLATEGO TO JEST BARDZO DOBRA I SPRAWDZONA DLA MNIE WROZKA -wrozkazinaida@wp.pl lub pozostaje strona,ja znalazlam na forum,potem nastronie inne namairy:) Powodzenia. W
WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WON!!!
Mnie wróżka wywróżyła że będę miał dużo pieniędzy w swoim życiu. No i mam kupę szmalu do przeliczenia jako kasjer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzona przepowiednia dlatego polecam rzetelna wrozke ,wrozka zinaida ma dar,zyczliwa,szczera,wrazliwa osoba na ludzi,bardzo trafna diagnoza,nie bije sie polecic wrozkazinaida@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzona przepowiednia dlatego polecam rzetelna wrozke ,wrozka zinaida ma dar,zyczliwa,szczera,wrazliwa osoba na ludzi,bardzo trafna diagnoza,nie bije sie polecic wrozkazinaida@wp.pl wrozkazinaida@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sprawdzona przepowiednia dlatego polecam rzetelna wrozke ,wrozka zinaida ma dar,zyczliwa,szczera,wrazliwa osoba na ludzi,bardzo trafna diagnoza,nie bije sie polecic wrozkazinaida@wp.pl wrozkazinaida@wp.pl
powtórzę ci q jeszcze raz WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100-200 zl to spora suma,ale niektore wrozby sa tego warte. Mi wrozka annatur.adm@wp.pl wywrozyla, ze zdradzi mnie facet, z ktorym bylam ponad 3 lata. Oczywiscie swietnie sie nam ukladalo i mysl;alam,ze bzdury plecie. Niestety potem okazalo sie,ze wrozka sie nie mylila. Zalowalam potem,ze jej nie posluchalam, zaoszczedziloby mi to wielu smutkow i rozczarowan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądźcie naiwni! Co wam jest, co wam dolega? Zajmowanie się wróżbami... jakie to żałosne! Gubicie w ten sposób wiarę. Wróżba staje się wyrocznią! To pogańskie zwyczaje! "Dziewczyna duby smalone bredzi, a lud rozumowi bluźni". Czucie i wiara silniej mówi do mnie, niż mędrca szkiełko i oko. - A. Mickiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie nie bądźcie naiwni! Co wam jest, co wam dolega? Zajmowanie się wróżbami... jakie to żałosne! Gubicie w ten sposób wiarę. Wróżba staje się wyrocznią! To pogańskie zwyczaje! "Dziewczyna duby smalone bredzi, a lud rozumowi bluźni". Czucie i wiara silniej mówi do mnie, niż mędrca szkiełko i oko. - A. Mickiewicz
Tak, tak, lepiej dajcie czarnuchowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, tak, lepiej dajcie czarnuchowi
BLUŹNIISZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, tak, lepiej dajcie czarnuchowi
Raduj się i wesel się, że jeszcze są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham wróżby:)) aczkolwiek niektóre to tylko pic na wodę! Ostatnio znalazłam bardzo dobra wrózkę internetową! wystarczy napisać do niej meila a ona szybko odpisze Polecam! annatur.adm@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarzyna napisał:
Kocham wróżby:)) aczkolwiek niektóre to tylko pic na wodę! Ostatnio znalazłam bardzo dobra wrózkę internetową! wystarczy napisać do niej meila a ona szybko odpisze Polecam! annatur.adm@wp.pl
Kochasz wróżby? To nie miłość, to głupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: annatur.adm@wp.pl podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: annatur.adm@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam moje życie odmieniła annatur.adm@p.pl bardzo bobra i miła wrózka. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znajoma poleciła mi wrózkę Anne,okazała sie godna polecenia wszystko sie sprawdziło .Pomogła mi pdjąć kilka ważnych decyzji.Okazało się że to był dobry wybór,decyzje były trafne.Pomogła odmienic moje życie.Polecam annatur.adm@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pauli.na26 napisał:
Ostatnio znajoma poleciła mi wrózkę Anne,okazała sie godna polecenia wszystko sie sprawdziło .Pomogła mi pdjąć kilka ważnych decyzji.Okazało się że to był dobry wybór,decyzje były trafne.Pomogła odmienic moje życie.Polecam annatur.adm@wp.pl
Polecam Ci jeden adres w Białej Podlaskiej - ulica Krótka. Tam swoją siedzibę ma pewien poseł, który wierzy w zwycięstwo swojej partii po sześciu kolejnych przegranych wyborach. Na koniec radzę nie zmieniać nicków - tu nie ma naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA OD PONAD ROKU KORZYSTAM Z USLUG WROZKI ZINAIDY,NIE BEDE UKRYWAC ZE SKUSILY MNIE POZYTYWNE OPINIE O NIEJ,A TAKZE OCENA KOLEZANKI,KTORA ROWNIEZ SKORZYSTALA . DZISIAJ MOGE POWIEDZIEC,ZE PRZEZ CALY TEN CZAS ZWRACALAM SIE DO NIEJ OKOLO 6-7 RAZY ,WRACALAM BO ZA KAZDYM RAZEM MIALAM RZETELNA POMOC,WSPARCIE I WIARYGODNA OCENE SYTUACJI ORAZ POTWIERDZALNE KONKRETY,KTORE PRZEKAZUJE WROZKA ZINAIDA,NAPEWNO DUZO ZALEZY OD OCZEKIWAN I PYTAN,U MNIE SIE POSYPALO W ROZNYCH DZIEDZINACH,ALE PANI ZINAIDA JAKOS TO POZBIERALA W CALOSC I ZNALAZLA DROGE DLA MNIE JESTEM WDZIECZNA I PODPISUJE SIE POD POZYTYWAMI. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW. ELLA. http://www.wrozkazinaida.cba.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrozkazinaida@wp.pl zapomnialam,ja pisze na takiego maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uspokujcie się z tymi wróżbami! I nie polecajcie innym! Pogańskie zwyczaje! Pogaństwo powraca? Jakie to smutne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKONOWICZ to prawdziwy wzjoner i wróżbita a nie jakaś Zinaida czy inny Tusk który wywróżył nam zieloną wyspę i mniejsze podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...