Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
JAKA OPINIA NA TEMAT WROZKI ANNA NATURA ORAZ WROZKA MILAGROS??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystam z wróżb na wrozby-ezo.zyskajwiele.pl - nigdy się na tych wrózbach nie zawiodlam - dzięki temu porozumiałam sie znów z z synem i po latach zauważyłam, że byłam w związku ze złą osobą.
powinnaś się podpisać debilna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vitaliisa dobra wrozka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby! Co wam jest? W co wy wierzycie? Jedna głupsza od drugiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wierze ,ze sa osoby przekazujace nap przyszlosc dla mnie taka osoba jest wrozka zinaida bo nie raz to co napisala sie sprawdzilo w 100 % nawet jak poczatkowo nie wierzylam,to po czasie musze zdanie zmienic i przyznac racje wrozce dla mnie wlasnie wrozka zinaida jest super nawet jako czlowiek kazda inna po wrozbie przestaje sie odzywac a wrozka zinaida to co innego zawsze mozna pogadac wrozkazinaida@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam wszystkim sceptycznym osobom skorzystanie z usługi Pani MAriny, z portalu wrozka.tv , tym bardziej, że pierwsza porada jest za darmo, wiec niczym nie ryzykujecie, a sami mozecie sie przekonac, ze jednak jest w tym WIELE prawdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam wszystkim sceptycznym osobom skorzystanie z usługi Pani MAriny, z portalu wrozka.tv , tym bardziej, że pierwsza porada jest za darmo, wiec niczym nie ryzykujecie, a sami mozecie sie przekonac, ze jednak jest w tym WIELE prawdy!
żyj dniem dzisiejszym i ciesz się, że żyjesz... nie polecaj ludziom żadnych wróżek. opamiętaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu? ja skorzystałam sobie z wrozby-ezo.zyskajwiele.pl i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co ale pare porad wcieliłam w życie i zaczęło mi się życie układać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem że można pomóc każdemu udzielając porady życiowej a tym jest wróżba. Są osoby które po prostu widzą i wiedzą. Wielu oszustów nastawionych na robienie pieniędzy narobiło się teraz w Polsce. Ale są dobre i wiarygodne osoby niezrzeszone które wiedzą i mówią od pokoleń od prababki babki i matki. Takie osoby nie szukają chętnych do poznania drogi życia ,potrzebujący sami je znajdują pocztą pantoflową. Jednakże bez względu na to co powie wam wróżka czy wróż zawsze musicie sami ocenić własną rzeczywistość realne możliwości. I sami stawić czoła życiu. Wróżki nakreślają drogę. Wy ją realizujecie sami. Wszystkim ludziom będącym na rozdrożu ja wróżbitka od pokoleń ślę siłę do życia i realizacji planów. Idźcie swoją drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że żyję dniem dzisiejszym, bardziej zastanawia mnie przyszłość. ;-) A polecam tym, którzy chcą skorzystać i zastanawiają się nad wyborem najlepszego doradcy. Zawsze będą ludzie dzielić się na wierzących i niewierzących we wróżby. Moim celem nie jest przekonać kogoś do zmiany zdania, bo to przecież nie ma najmniejszego sensu. Ale może jest tu ktoś, kto szczerze potrzebuje takiej porady, bo kiedyś też byłam w takim zupełnym dołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja właśnie na wrozby-ezo.zyskajwiele.pl/ faktycznie trafiłam na ludzi którzy potrafią pomóc i doradzić. sa to osoby które faktycznie mają dar przepowiadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety , ale tylko debile i inni upośledzeni korzystają z wróżbitów, wróżek i innego badziewia. Ronię łzy nad wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, czepiasz się. Ja czasami wchodzę na wrozby ezo zyskajwiele i korzytsam z usłyg tarocistki. Nie wierze w to ślepo. Po prostu czasem nie ma się do kogo zwrócić. Co mi szkodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, zapraszam na wróżby z kart Tarota oraz Anielskich - koszt wróżby niski, zapraszam osoby zdecydowane. Pojedyńcza wróżba zajmuje mi do 30-60 minut, w zależności od ilości pytań, dlatego dziennie maksymalnie mogę odpowiedzieć maksymalnie 5-8 osobom. Staram się odpowiadać maksymalnie w ciągu 24 godzin :) Mail: lottalove@interia.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, zapraszam na wróżby z kart Tarota oraz Anielskich - koszt wróżby niski, zapraszam osoby zdecydowane. Pojedyńcza wróżba zajmuje mi do 30-60 minut, w zależności od ilości pytań, dlatego dziennie maksymalnie mogę odpowiedzieć maksymalnie 5-8 osobom. Staram się odpowiadać maksymalnie w ciągu 24 godzin :) Mail: lottalove@interia.pl
  Ty zaproś ludzi do głoszenia Ewangelii. Nie wchodź ze złem w układy. Uważaj na siebie. To tobie jest potrzebna natychmiastowa... duchowa pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portal http://wrozka.tv ma prawdziwe wróżki. Sprawdzalność bardzo wysoka, a zadowolenie moje i siostry w 100%. Polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A dla mnie dobra wrozka to taka wrozka co nie pisze tego co chcesz uslyszec a to co w kartach widzi . Taka wrozka jest dla mnie wrozka zinaida ukrainka czy rosjanka . Wrozylam u niej i ta wrozba sie sprawdzila .wrozba nie byla slodka tylko taka rzeczywista z zycia po prostu .bylam zla jak ja dostalam ale po przemysleniu moge pwoiedziec ze jestem wdzieczna wrozce ze powiedziala prawde jak ktos kntakt sobie zyczy to wrozkazinaida@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat dotyczy informacji o dobrych wrozkach nie rozumie tych tekstow ja szukalam wrozki w internecie natrafilam na wrozke zinaide i sie zcdecydowalam na wrozbe bo miala najwiecej dobrych opinii teraz moge szczerze rzecz ,ze to swietna wrozka osoba doradca ,taka wrozka przyjaciolka i do tego dar przepowiadania :) polecam namiar jak ktos szuka wrozkazinaida@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam ostatnio z porady wróżki z http://wrozka.tv/ i byłam zaskoczona profesjonalizmem. Rozmowę prowadzi się na żywo za pomocą videoczatu, dodatkowo widać jak Pani stawia nam tarota np. Pierwsze wróżby są za darmo więc czemu by nie spróbować :) Osobiście mogę polecić wróżkę Sylwanę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przekór powiem, że wierzę we wróżby. Może dlatego, że miałam możliwość spotkać niesamowitą wróżkę, która potrafi naprowadzić, doradzić, a nie tylko wyciągać pieniądze, szukać poklasku i mamić. Z resztą w ogóle magia, tarot, horoskopy są od dawna moim konikiem, dlatego z taką uwagą obejrzałam pierwszy odcinek domu wróżek na pulsie. Niesamowitych ludzi wybrali, liczę na pozytywne emocje J    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...