Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problemem BP jest sitwa postkomuchów z układami która skutecznie od lat ograniczała rozwój tego miasta. Ich głównym źródłem niepokoju była i jest autostrada A2 niosąca ze sobą świeży kapitał i konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Kto cofnął koncesje? Poprzedni Pan Prezydent... Myśl. To nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz ogólnikami, konkretnie-kto ograniczał rozwój miasta. Trzeba być idiotą aby stawiać takie zarzuty, to kwalifikuje się na surową oceną tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Państwa branży sie likwiduje .Dla pocieszenia inne też. A dlaczego nie wyda urzędnik decyzji ...bo nie , jak to ....bo nie . Należy sie domyśleć dlaczego "nie bo nie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN-czytaj ze zrozumieniem!!! ilość koncesji ustala RADA MIASTA a prezydent uchwałę podpisuje. To samo musiałby zrobić Stefaniuk (oczywiście gdyby wygrał wybory).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może bylo molo koszernie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem BP jest sitwa postkomuchów z układami która skutecznie od lat ograniczała rozwój tego miasta. Ich głównym źródłem niepokoju była i jest autostrada A2 niosąca ze sobą świeży kapitał i konkurencję.
 Autostrada A2 na dziś jest niepotrzebna, z Białej nie ma czego wywozić a na DK2 tylko hula wiatr. No, ale rękawy ostrzegawcze mogliby zamontować. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak głosuję na PiS !!!!!!!!! Dają 500 + za darmo i nie muszę pracować. Mam 3 dzieci i dzięki PiS mam za darmo co miesiąc 1500 zł. Nic nie robię , nie pracuję tylko kawę piję i ziarnka łuskam cały dzień. Niech durnie pracują u polskiego przedsiębiorcy wyzyskiwacza za 2000 zł. Ja dzięki PiS mam za darmo 1500 zł he he he he . Mąż pracuje na czarno i dzięki temu mamy na 3 dzieci 500+ . I kasa jest he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Vanessa na drugie Mariola: Pogratulować tylko. Jak się nie chciało uczyć to na 500+ trzeba liczyć. Jak masz wiedzę i chęci to możesz pracować i dobrze zarabiać. @JA67: Czytam. Rada, radą - zatwierdza / odrzuca prezydent. Zrozum o co komuś chodzi zanim go skrytykujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie Hrabiego Potockiego kto maczał w zmniejszaniu koncesji palce to się dowiecie. Dopóki sam miał lokal a alkoholem to było spoko, ale jak przestał mieć to teraz wielki obrońca i wyznawca trzeźwości się znalazł. PiSowska hipokryzja nie zna granic. Debilne pomysły i większość w poprzedniej radzie te pomysły poparła mimo argumentów żeby tego nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...