Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brat posłanki PiS z woj. lubelskiego zatrzymany przez policję w Niemczech. Chciał azylu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2019 r. o 08:44 Powrót do artykułu
Wczoraj się dowiedziałem ze i Kwasniewski obalał komunę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to "dobra zmiana" nie poradziła sobie jeszcze "mafiami Vatowskimi, które tylko za rządów PO zagrabiły 250 mld zł"???? a w tvp info mówili inaczej.... i komu teraz wierzyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórca najbardziej prężnej młodzieżówki PiS w lubelskim, zatrzymany za oszustwa i wyłudzenia. Czyżby w końcu ktoś się wziął za tych oszustów i naciągaczy ? To może sprawdzą na jakiej podstawie Beata Szydło wypłaciła sama sobie premię 70 tysięcy złotych? Jak Jarosław chciał wybudować dwie srebrne wierze? Jak Mateusz Morawiecki kupił za bezcen działeczkę we Wrocławiu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykła nagonka polityczna, tym sposobem można załatwić wszystkich, tak zalatwili Leppera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem ze Palikota aresztowali, ten to przynajmniej skorzystał, polmos, ambra itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zatrzymać Kaczora za te wieżowce i wyciąganie kasy z bankow. Za mocny, Srebna ma lewa kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk sprzedał fabryki, banki itp. i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tenże Łukasz B. był bratem parlamentarzystki z PO albo PSL i działo się to w latach 2007 -2015 to nie musiałby uciekać , nie musiałby prosić o azyl tylko mógłby śmiało robić to co robił pod parasolem ówczesnego "prawa" (czyt. bezprawia). Taka jest właśnie różnica Dzienniku Wschodni pomiędzy tamtą władzą którą podziwiałeś i podziwiasz na szpaltach swojego Dziennika i tą PiS-owską którą tak zajadle karcisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen - a Palikot z okolic Biłgoraja, kiedy osądzenie ???
 Witam Guten Morgen. Myślałem że przestałes pisać. Czeksm na więcej bajeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz, jestem z Tobą. Nie dla Państwa PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tenże Łukasz B.  był bratem parlamentarzystki z PO albo PSL i działo się to w latach 2007 -2015 to nie musiałby uciekać , nie musiałby prosić o azyl tylko mógłby śmiało robić to co robił pod parasolem ówczesnego "prawa" (czyt. bezprawia). Taka jest właśnie różnica Dzienniku Wschodni pomiędzy tamtą władzą którą podziwiałeś i podziwiasz na szpaltach swojego Dziennika i tą PiS-owską którą tak zajadle karcisz.
 Gdyby dzisiaj był bratem posłanki z PO lub PSL, już by siedział on, cała jego rodzina i kierownictwo partii z całego województwa. A tak jest "domniemanie niewinności", siostra "wierzy" że jest niewinny więc pewnie ma takie przełożenie na Naczelnika że dziwnym trafem nie znajdzie się żaden prokurator który by chciał go oskarżyć albo sprawa utonie w niemożliwych do pokonania trudnościach proceduralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj się dowiedziałem ze i Kwasniewski obalał komunę.
 a ja się dowiedziałem w TVPIS 2, że Jarosław Kaczyński był twórcą porozumienia Komitetu Obywatelskiego, ZSL i SD w celu tworzenia rządu z Mazowieckim, istna bzdura, sprawdziłem to dziś okzało się że to Lech Wałęsa wystąpił z taką inicjatywą a Kaczyński długopis za Wałęsą nosił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak po najbliższych wyborach prokuratura zmieni szefa i zacznie sprawdzać poczynania obecnej władzy, to może się okazać, że tych 27 europosłów z PiS też poprosi o azyl w Belgii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka polityczna... po co mieszać w to siostrę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj się dowiedziałem ze i Kwasniewski obalał komunę.
a ja się dowiedziałem w TVPIS 2, że Jarosław Kaczyński był twórcą porozumienia Komitetu Obywatelskiego, ZSL i SD w celu tworzenia rządu z Mazowieckim, istna bzdura, sprawdziłem to dziś okzało się że to Lech Wałęsa wystąpił z taką inicjatywą a Kaczyński długopis za Wałęsą nosił
 Masz na myśli Bolka?Kto cie robił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary ubeku nie naprawiaj historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji posłanka ma odpowiadać za czyny swojego brata??? Ja mam też takiego braciszka cwaniaka i to znaczy,że sam jestem złodziejem hehe???No,ale dla towarzyszy z dziennika każda okazja dobra do nagonki politycznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej napisałem komentarz że gdyby było to za czasów PO/PSL a siostrą Łukasza B. była posłanka wywodząca się z tych partii to Łukasz B. mógłby spokojnie uprawiać swój proceder ................. i coooooo ? A no od czytelników Dziennika Wyborczego dostałem tyle czerwonych łapek że pewnie osiągnąłem rekord na tej stronie komentarzy. Teraz wiecie bo macie żywy obraz kto to "G****" czyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej napisałem komentarz że gdyby było to za czasów PO/PSL a siostrą Łukasza B. była posłanka wywodząca się z tych partii to Łukasz B. mógłby spokojnie uprawiać swój proceder ................. i coooooo ? A no od czytelników Dziennika Wyborczego dostałem tyle czerwonych łapek że pewnie osiągnąłem rekord na tej stronie komentarzy. Teraz wiecie bo macie żywy obraz kto to "G****" czyta ?
 A co oczekiwałeś plusów za te bzdury??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...