Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Tragiczny finał przejażdżki quadem. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2018 r. o 11:37 Powrót do artykułu
TRAGEDIA NA WŁASNE ŻYCZENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem wyników sekcji . Czy zawiniły konie mechaniczne , czy promile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kaski by pomogły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik szuka żony - przybyły dwie młode wdówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalna selekcja,tak być powinno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co kpić z czyjejś śmierci. Nie ma co też za śmierć obwiniać quada. Zasadnicze pytanie już ktoś postawił. Czy winne są promile? Quady są tak samo niebezpieczne jak motory czy elektryczne rowery. Ale dzięki Bogu wszystko jest dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnosząc się do komentarza kl mam nadzieję że kiedyś s***elu będziesz w takiej sytuacji i ktoś napisze podobne słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam ofiar oraz ich rodzin. Jedno jest pewne, wydarzyła się kolejna z wielu tragedii ktora nie powinna mieć miejsca. Składam kondolencje rodzinom zmarłych. Odnośnie osób ktore komentują tę tragedię durnymi wpisami powiem krótko. Jesteście żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że promile wzieły górę nad quadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...