Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomylił hamulec z gazem. Wjechał w stragany, potrącił dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Zabierać takim starym dziadom prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do uwierzenia. Jakbym pomylił gaz z hamulcem to trochę by autem szarpnęło do przodu; maksymalnie 1-2 metry. Wychodzi na to, że dziadek permanentnie trzymał pedał; aż do oporu. Wystarczyło puścić pedał. Dziad kwalifikuje się do odebrania uprawnień i skierowania na badania (szczegółowe) lekarskie! Inaczej: stwarza zagrożenie w ruchu lądowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile te stare dziady powodują wypadków a ile młode pampersy sikuty bez doświadczenia,często na podwójnym gazie,dorwą cokolwiek i mają sie za włatcuf szos a jeszcze niedaj boże jak jadą z całą ferajną bezmózgów.a później matka lamentuje że drzewo go zabiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 77 lat i jeszcze dorabiam na tirach. Zamknijcie gęby malolaty bo to wy powodujecie wiekszosc wypadkow i giniecie na drogach jak muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak kiedyś miałem! Chciałem zapić lufeczkę, a w szklanie też była wóda... i heja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to złe stragany były!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych nalezne jest odszkodowanie z oc sprawcy. Bezpłatna analiza prawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...