Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł PiS z woj. lubelskiego wkrótce bez immunitetu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Taki własnie jest PiS. Oszusci!!!!! Kombinatorzy!!!! Sciemniacze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QUIZ: Wydłużył wiek emerytalny do 67 lat Polakom. Uczestniczył kradzieży OFE Polakom. Stworzył portal dla bezdomnych za 49 mln zł. Chce przyłączyć sie do POKO by walczyć z kościołem. Będzie białym koniem dla Tuska. Który zgasi światła w PSL i zamknie drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z facyjaty się patrzy że to uczciwy poseł i obywatel .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustów, złodziei, naciągaczy, wyprowadzających, niedopatrzających, nadużywających, dających, biorących - należy tępić z całą surowością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on zrobil dla lubelszczyzny; nic. a może głosował za portem lotniczym w radomiu ,może za elektrownią w łomży , może za ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik z krwi i kosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on zrobil dla lubelszczyzny; nic. a może głosował za portem lotniczym w radomiu ,może za elektrownią w łomży , może za ;
  Morzejest szerwokie i głębokie durniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik z krwi i kosci
 Pewnie taki jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego zdjęcia nie mieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy taki katolik niż taki obrzezaniec plugawy jak TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie wygląda wzorcowy plankton wyborczy pis ,tacy mali szmaciani geszewciarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w świcie PiS - kliki, bezprawia, układów, kolesiostwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....szmatławcy z KOD niuchają za każdym obywatelem i Polakiem. To jakieś odsmażane kotlety i chamstwo z PO i ZSL ma pożywkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne: minister z PO dostał nielegalnie pozwolenie na broń palną i okazało się, że nic złego się nie stało. To co? Podwójne standardy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był z PO to byłby płacz że odebranie immunitetu to łamanie demokracji i konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jest taki, że oszusta nie będą chronić, ani bronić. Sam ma się z tego wyspowiadac. A z PO nie pamiętam, by koledzy zostawili kolegę samemu sobie. Jak to złodzieje złodziejom. Mi się podoba PiS, bo jeżeli ktoś ma coś na sumieniu, to nie zasłaniają się imunitetem, bo to nic nie da, koledzy partyjni go nie poprą. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to jednak stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że do końca roku większość posłów i senatorów PiS straci immunitet i wielu z nich stanie przed Trybunałem Stanu za działanie na szkodę Polski. Ale obiecuję, że jak tylko dostanę sprawiedliwy wyrok, jeszcze tego samego dnia im to wszystko wybaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->>  QUIZ: Wydłużył wiek emerytalny do 67 lat Polakom. Uczestniczył kradzieży OFE Polakom. Stworzył portal dla bezdomnych za 49 mln zł. Chce przyłączyć sie do POKO by walczyć z kościołem. Będzie białym koniem dla Tuska. Który zgasi światła w PSL i zamknie drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPiSówka przed wyborami. Swojemu nie dadzą zrobić krzywdy. Rusycystyce od Glapinskiego z NBP co zarabia 78 tysięcy też podaruj. Wszak liczy się każdy mizerny ale wierny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...