Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cz tym autem jechał władek tygrys z wiosny ???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ***ę, jakim tłukiem trzeba być, żeby taki ładunek wozić bez oznaczenia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znając życie drzewo pewnie było zaj...ne z pobliskiego lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogl w dzien jechac tym traktorem zeby go lepiej było widac? chyba ze mial cos na sumieniu wiozą to drzewo? teraz wlasciciel traktora zabuli za remont auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takich przypadków jest więcej. A policja leje na to, bo przecież łatwiej zarobić na kimś kto przekroczył na pustej szerokiej drodze prędkość o 20 km/h niż takiego cymbała co o mało nie zabił niewinnego, z przyczyny - własnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cz tym autem jechał władek tygrys z wiosny  ???????????????????????
  NIE, nie, tym autem zasuwała Beata Broszka z Brukseli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Ciemno, małe miasteczko. Ile trzeba za***ać, żeby zderzyć się z traktorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie zabudowanym o zmroku tak gnał ze cały dach mu zerwało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Abramowicka.. ale to szczegół. Przecież to już nie pierwszy raz takie perełki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja nie Bralczyk. Przepraszam. Okazało się że nie znam tak dokładnie Lubelszczyzny jak mi się wydawało. Sprawdziłem jest też Abramowska przy drodze 835.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...