Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W renault wyrwało koła. O krok od tragedii na ścieżce rowerowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2018 r. o 10:24 Powrót do artykułu
A to matoł. Ja mam 27 lat i prawko 8lat i jeżdżę audi 3, 5 litra. Na obwodnicy 215 km/h i to w zimie. Nie mam nawet zadrapania na furze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle kolejny młokos.....brak umiejętności i brawura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze a co tu winne Renault ? Poprzednio na wozaków uwzięły się zające, łosie, przepusty ,drzewa, zakręty, ploty, latarnie.... A tu mamy nowość! Auto się uwzięło na swojego wozaka. Konie mechaniczne się mu spłoszyły i nie opanował dyszla i lejców. Koniec świata jak to mówił Popiołek. Zły tytuł. Powinien być "Renault gwizda a szofer to wielka PI.DA."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu będzie cisza na zamojskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za śmieć!!! Zabrać prawo jazdy na minimum 10 lat takiemu gnojkowi i tyle batów na gołą d...ę o ile przekroczył dozwoloną prędkość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi są prężni i bystrzy, nie to co staruchy po 40-stce, którym powino się zabierać prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie marksistowskiego "róbta, co chceta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to matoł. Ja mam 27 lat i prawko 8lat i jeżdżę audi 3, 5 litra. Na obwodnicy 215 km/h i to w zimie. Nie mam nawet zadrapania na furze.
 To prawda ale niestety masz poważne rany na psychice. Bo przecież nie przyznasz się skąd masz ten wspaniały samochód.. Jest to wasza tajemnica z wujkiem, o której miałeś nikomu nie mówić.. A zostawiło to głębokie rany.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie bawią te młode wieśniaki...tylko w ostatnich latach auta używane tak potaniały, że teraz byle gówniarza stać na kilkunastoletnie zachodnie auto z dużym silnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA ANALFABETA TO PISAŁ - CZYŻBY NACZELNY ZACZĄŁ ZATRUDNIAĆ PRZEDSZKOLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi są prężni i bystrzy, nie to co staruchy po 40-stce, którym powino się zabierać prawa jazdy.
Dożyjesz  do mych lat to bez płota sie nie odlejesz.Jeżdzę już 46 lat i kolizji zero.Daj ci Boże tak jeżdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młody" to przykre, ale jesteś równie bystry co bohater tego artykułu z Renault. Obyś tak nie skończył, albo jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...