Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10. Brygada Kawalerii Pancernej zaprosiła na piknik militarny [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2019 r. o 20:28 Powrót do artykułu
A Polskę przed kim bronić? Nas albo rozkradną albo sprzedadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Poprad do zwalczania lotnictwa na małych odległościach...no, własnie.a gdzie q-wa rakiety dalekiego zasięgu? kogo tymi zielonymi cyrkowymi gadżetami odstraszymy? komu zależy ,żebyśmy całe lata pozostawali z gołą du.pą? Jedyne na co stać tę polityczną różnokolorową hałstre ,to propaganda i misiewicz w randze podsekretarza stanu mon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretyczna armia teoretycznego państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lwów, na Lwów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwoźna armia jak propagandowa tuba mijałem na drodze ciekawe ile te wycieczki kosztują Ruski pęka ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ taki event uważam za niespełniony w oczekiwaniach mieszańców naszego miasta. Jeśli chcemy zobaczyć te najwartościowsze i najbardziej zaawansowane systemy pomocne na polu walki, to nie można pomijać techniki oraz technologii używanej przez WOT! A w tym wypadku pominięto ow aspekt. Poszedłem z wnukami, a tutaj nawet odpowiednio wystrojonego kapelana nam nie zaprezentowano....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że technologia i technika używana przez WOT jest tajna i pewnie nie wolno jej pokazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełm się kończy, zobaczcie, że w naszym mieście wszystko umiera wszystko, młodych coraz mnie, pustych lokali coraz więcej, dziadostwo......... i tyle, przedsiębiorcy o tym wiedzą najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lwów, na Lwów!
 Na Kowno na Kowno....czy ktoś wie którędy na Kowno?..niech żyje marszałek śmigły rydz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ taki event uważam za niespełniony w oczekiwaniach mieszańców naszego miasta. Jeśli chcemy zobaczyć te najwartościowsze i najbardziej zaawansowane systemy pomocne na polu walki, to nie można pomijać techniki oraz technologii używanej przez WOT! A w tym wypadku pominięto ow aspekt. Poszedłem z wnukami, a tutaj nawet odpowiednio wystrojonego kapelana nam nie zaprezentowano....
 słusznie,to jednaak paradox ,że nie chwalą się jedyną skuteczną formacją bojowom ,gdzie nawet kacapom drżą nogi  jak słyszą setki tysięcy kapelanskich zdrowasiek i ojczenaszków,taki czarny specnaz,ale sie nam wszytko zes..ło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leopardy 2A4 też pamiętają Układ Warszawski :D:D:D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...