Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1000 drzew na minutę. To odpowiedź na niepokój i troskę wobec tzw. „masowej wycinki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2017 r. o 11:36 Powrót do artykułu
to się redaktorek popisał tzw. masowa wycinka,chyba nosi różowe okulary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz poczekmay 100 lat aż przyroda zaleczy rany radosnej tworczości wycinania co się da czy trzeba czy nie trzeba, mam piłe to tnę, maiałem takiego sąsiada który kupił piłę i wycinał co się dało, wrecz szukał cos do wycinki, podobnie nasza tzw. "wadza" zezwoliła masz piłe to tnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie posadzę żadnego drzewka na swojej działce, a jak mi wyrośnie samosiejka to jako krzew go upieprzę, bo później idioty przy korycie się do nich przyczepią i karzą mi błagać o ich ścięcie jak zechce wnuk budować dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze PO z PSLem zatroszczy się o los świnek w chlewie i nie pozwoli na "masową rześ"! Niech sobie prosiaczki dogorywają do późnej starości. A zieloni najedzą się trawy i mózg sobie swą ideologią zakiszą. Moja własność, moja decyzja. MY HOME, MY CASTLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...